לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2664 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להרוויח מרשימת תפוצה

פורסם בתאריך 18/07/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

רשימת דיוור (או תפוצה) הנה רשימה של אנשים אשר ניתן להגיע אליהם בלחיצת כפתור. רשימות תפוצה לרוב מוכרות כרשימת האוספות מאנשים שם ואימייל בתמורה למשהו: למשל טיפים, ספר PDF, קורס או מתנה אחרת שתלהיב את האנשים ותמשוך אותם להירשם לרשימת התפוצה שלכם. לעתים רבות אוספים בעלי הרשימות גם מידע נוסף בעת ההרשמה (גיל, תשובות לשאלות, מס' טלפון וכו'). כעת נציג בפניכם איך לעשות כסף באינטרנט מרשימת תפוצה

מדוע חשוב שתהיה מתנה לרשימת התפוצה?

בין אם יש לכם בלוג, אתר תדמית או חנות וירטואלית – אתם רוצים לבנות רשימת תפוצה. לאחר מכן תוכלו לשלוח לעוקבים שלכם SMSים בלחיצת כפתור או מיילים. הודעות אלו יעדכנו את רשימת התפוצה שלכם במבצעים חדשים שלכם, במידע אודות מוצרים שונים שתשווקו ועוד. כמובן שתצטרכו לחלק הרבה ערך לתפוצה, החל מהרגע הראשון, על מנת שאלה ירצו להמשיך לקבל מכם מיילים/הודעות SMS. הם יוכלו להסיר את עצמם בלחיצת כפתור בכל עת שירצו. הדרך הראשונה לבנות אמון היא באמצעות חלוקת מתנה כלשהי בתמורה לאיסוף המידע שלהם וצירופם לרשימת התפוצה. כך למשל "השאירו שם ואימייל וקבלו את הספר שלנו '5 טיפים ייחודיים שיעזרו לכם להגדיל את ההכנסות בעסק' – בחינם!"

כך אתם נותנים לאנשים יותר מוטיבציה לרצות להצטרף לתפוצה שלכם, להשאיר לכם פרטים ועל הדרך תזכו לאמון ראשוני מצדם שאתם חולקים אתם מידע חיוני ובעל ערך עבורם. במידה והמידע אכן יהיה איכותי ובעל ערך – הם ירצו להמשיך לקבל מכם טיפים, מידע ואפילו מוצרים.

כיצד ניתן להרוויח כסף מרשימת תפוצה?

ברגע שיש לכם רשימת תפוצה איכותית שמחזיקה מכם מומחים בתחומכם וקוראת את האימיילים שלכם באחוז גבוה, אז תוכלו להתחיל לשווק מבצעים, מוצרים שונים וחדשים שלכם, מוצרים משלימים או אפילו מוצרים של אחרים. אין זה משנה אם מדובר במוצרים פיזיים או דיגיטליים וכי מה שחשוב הוא לבנות ערך, לבנות אמון עם הרשימה.

האם כל רשימה היא בהכרח רווחית והאם גודל הרשימה הוא המכריע בכמות הכסף שנעשה?

ישנן רשימות של 10 אלף אנשים שלא מכניסה אפילו סנט בודד. מכאן אנו למדים שהאיכות חשובה יותר מהכמות. לעתים רשימה איכותית של 500 אנשים שרובם המוחץ קורא ועוקב אחר המיילים שלכם דרך קבע, מעריץ אתכם, מעריך אתכם וסומך על הדעה המקצועית שלכם – תוכל להיות רווחית בהרבה מרשימה של כמה אלפי אנשים שהתאמצתם לבנות אבל לא התאמצתם לחלק עמה ערך או שאינה קהל היעד הממוקד שלכם.

759 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 1 שנים 11 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 1 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 3 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 1 שנים 10 חודשים
אימון אישי עוזר להתפתחות האדם אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 2 שנים 2 שבועות