לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מחפשים להכיר עם תמיכה?

פורסם בתאריך 20/07/2017      /      נכתב ע"י Zoremet

הכרויות לאנשים עמידים עם תמיכה פיננסית וכספית

יכולתי לטעום סקס על שפתיה כשהיא המשיכה לנשק אותי. כשהיא מתמתחת ומקבלת את הקצה האחורי שלה בשתי הידיים, משכתי אותה בכוח אל המכנסיים שלי. מחליקה את ידי ומורידה מתחת לחצאיתה, וגיליתי את ירכיה הפנימיות החמקמקות ואת הכוס המקרטעת.

המעלית נפסקה והכניסה נפתחה על הרצפה. בזמן שהיינו מפרידים בין שני אנשים מהסוג העסקי שעזבו פנימה וקלטתי את החלק האחורי של החצי הטוב יותר כשאצבעותי הרטובות החליקו מתוך הכוס שלה. אנחנו לכל דבר ועניין רץ לתוך המסדרון.

כשהגעתי לחדרו הוא ישב על הפונדק הקטן והמטורף שלו, טייל אליו והתחיל לנשק אותו. את הנשיקה של נשיקה אאוטסיידר במזומן עשה את הברכיים בשבוע ואת הכוס הרבה יותר רטוב מאשר זה היה בזמן האחרון. ידיו הלכו אל מותניך, בנקודה זו החליק במהירות מתחת למיטבך כדי לעטוף את הציצים הקטנים שלך.

דוגמנית סקסית צעירה בבגד ים

הוא לחץ עליהם בעדינות וכופף את הטבעות שלך עד לנקודה שבה הפרד את הנשיקה ורכן להתחיל לתקן את הג'ינס שלו. הוא עזר לך להחליק אותם אל מתחת לתאגרפים שלו כדי לחשוף את האבן הקשה של האבן. האורך היה גדול, אבל זה היה הכמות שלו שהשתוללת.

ניצול יד אחת לכוס ולגעת הכדור הכבד שלו והשני ללטף את פיר קשה שלו נשקה וליקק את טיפות מראש בהצטיינות מקצה הזין שלו עד לנקודה שבה אתה לא יכול לסבול את זה יותר. (החצי הטוב שלי מוקיר כדי למצוץ את קוקרל כך זה היה דוחף אותה כמו אותו) אתה משוך לאחור כדי לקחת את זה לוטש ופשוט הוא נראה להתחיל לזיין אותה עמוק בתחת במה שחשבת היה שיאו.

אוחז את הפה סביב הראש לך ליטף אותו עם זאת את ההשפעה העצומה שאתה מצפה לא התרחשה ופשוט נגמרה, זה קרה בגלל שהגבר לא שילם על זמנה של נערת הליווי שהוא הזמין דרך מכון תמונות אמיתיות בקישור הבא: http://www.1800800.co.il/

הוא בשלב זה אמר שזה היה הפעם הראשונה שלו עם אסיה והוא נראה שיש עוד מראש בהצטיינות מאז הוא היה כל כך מופעלת. אתה בשלב זה התחיל ליטוף החושני מוכשר שלך בהחלטיות, מוצץ כמו די הרבה תרנגול כפי שאתה יכול להיכנס לתוך הפה שלך כפי שאתה יכול לקבל תשלום מתוך חלקות כל זה מראש בהצטיינות נתן לה הפין שלו אל תוך הפה בזמן שהיא התחילה למצוץ אותו חזק ובתשוקה רבה...

המשך יבוא!

4724 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת Zoremet
פטישים מיניים אתם מתעניינים לנסות פטיש מיני וקינקי חדש במיטה למטרת גיוון היחסים בין הסדינים עם בת הזוג שלכם? וכן יש לכם מזל! במדריך זה תמצאו מגוון של פטישים וסטיות מיניות מסקרנות אשר תוכלו לנסות במיטה בעת קיום יחסי המין עם אישתכם פעם הבא.
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 6 שנים 1 שעות
כיצד לשפר את היצר המיני זהו דבר נפוץ לאבד עניין ויצר במין מידי פעם, במיוחד כאשר רמת הליבידו נוטה להשתנות דרך החיים. לכן הידיעה על ליבידו ויצר מיני נמוך ואיך זה בא לידי ביטוי ואיך זה גורם לנו להרגיש חשובה מאוד.
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 6 שנים 1 שבועות