לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2666 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מעסיקים עובדים עם מוגבלויות ??? משרד הכלכלה מבקש לומר לכם תודה!

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

האם אתם מעסיקים עובדים עם מוגבלויות? האם חברים שלכם מעסיקים עובדים עם מוגבלויות? יש לנו בשורה בשבילכם! וזה עומד לרגש אתכם, בדיוק כמו שזה מרגש אותנו, ואף יותר. שימו לב, את הפוסט הזה כדאי לכם לקרוא, וההמלצה שלנו, עד הסוף!  

כחלק ממדיניות לשכת המסחר בראשותו של הנשיא מר דרור אטרי, בהנגשת המידע, והאפשרויות אותם היא מעמידה על משרדיה השונים לחברים בקהילה העסקית, השבוע אנו מבקשים לעדכן את החברים, כי משרד הכלכלה והתעשייה מבקש להוקיר תודה לעסקים שמעסיקים אנשים עם צרכים מיוחדים.

כידוע, לשכות המסחר, והעומד בראשם מר דרור אטרי, רואים חשיבות רבה בשילוב אנשים עם מוגבלויות במקומות עבודה. נשיא הלשכה חתם בשנת 2014 בשם הארגונים הכלכליים עם ההסתדרות, על שילוב אנשים עם מוגבלויות במקומות עבודה, הסכם שקיבל צו הרחבה, אשר חל על כל המשק הישראלי, ופתח לראשונה פתח בשילובם בתעסוקה.

לשכת המסחר הקימה ענף ייעודי לקידום אנשים עם מוגבלויות בעסקים במטרה לסייע להם באתגרים הלא פשוטים ולהביא לקידום זכויותיהם. הלשכה מברכת על יוזמת השר ומזמינה אתכם, בעלי ובעלות עסקים להגיש את מועמדותכם ליוזמת משרד הכלכלה, לאות הוקרה של מעסיקים המשלבים אנשים עם מוגבלויות.

שימו לב! המועד האחרון להגשת הבקשה הינו עד התאריך: 3.9.2017 עד השעה 12:00.  

לפרטים נוספים ומידע בנושא הגשת המועמדות לפרס: 

http://economy.gov.il/Industry/InvestmentCenter/SpecialTracks/Pages/AppreciationBadge.aspx

כמו כן, ניתן לפנות אלינו במייל:  jerccom@inter.net.il

 ואנו נשמח לסייע!!!

622 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 1 חודשים
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 1 חודשים
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 1 חודשים
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 1 חודשים
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 2 חודשים