לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה זה אומר איתור כספים אבודים?

פורסם בתאריך 03/10/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

הידעתם? במדינה ישנם כ-10 מיליארד שקלים אשר הבנק לא יודע למי הם שייכים. 10 מיליארד שקלים שאנשים לא מודעים לכך שהם שייכים להם. כיצד דבר זה קרה? האם יש סיכוי שאנו יכולים למצוא שם סכום מסוים שהוא שייך לנו? האם יש דרך לעשות איתור כספים אבודים?

מהם כספים אבודים?

כספים אבודים אלה אותם 10 מיליארד שקלים שבעליהם לא ידועים. אלה אותם 10 מיליארד שקלים שפיזרו אותם בקרנות פנסיה שונות.

מה ניתן לעשות על מנת לבצע איתור כספים אבודים?

על מנת שתוכלו למצוא את הכסף השייך לכם, פנו לחברת איתור כספים אבודים, על מנת שתוכלו לקבל את השירות הזה בתקציב הטוב ביותר. ראשית, משלמים סכום סמלי על מנת לפתוח את התיק שלכם, ולהתחיל בחיפושים אחר הכסף שיכול להיות ושייך לכם. במידה והכסף שייך לכם, אתם תקבלו התרעה על כך. את האיתור הראשוני אפשר לבצע באתר המדינה בחינם עם מנוע החיפוש של הר הכסף. לאחר שהכסף נמצא, הוא מועבר אליכם, והסיכוי שהוא קיים, הוא גבוה מהרגיל.

 האם הכסף הזה שייך לנו?

סבירות גבוה מאוד שהכסף הזה שייך לכם. הכסף הזה הוא כסף שהגיע ממקורות לא ידועים, אך לרוב הסיפור של כלל הכספים האלה הוא דומה.

כיצד הכסף הזה נאבד?

10 מיליארד שקלים נאבדו בתוך עולם של אי סדר גדול. אותו אי סדר גדול נוצר בגלל החלפת מקומות העבודה של כולם, ושל פתיחת קרנות הפנסיה של המעסיקים החדשים.
במידה והגעתם לעבוד במקום חדש, דעו כי קרן הפנסיה שלכם מפוזרת כרגע למקום חדש. על מנת שדבר זה לא יקרה, ראשית, רכזו את כלל קרנות הפנסיה. אנשים רבים שנפטרו הותירו מאחוריהם קרנות פנסיה וחשבונות בנק אשר לא נפרעו, וכעת שייכים לקרובי המשפחה שלהם.

1306 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בחירת גניקולוג . לכן, כדי למזער את הקושי, בחירת הגניקולוג היא חשובה מאין כמותה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 שנים 11 חודשים
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 5 שנים 10 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 5 שנים 11 חודשים
כדאי להשכיר צימרים במירון? ישנם מגוון אטרקציות שונות המיועדות למשפחות דתיות, שמספקות להן את הנופש הטוב ביותר. אחת מן האטרקציות הללו היא השכרת צימרים במירון.
פורסם בקטגוריית תיירות וטיולים, לפני 6 שנים 2 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 3 חודשים