לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3077 מאמרים 826 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון אישי עוזר להתפתחות האדם

פורסם בתאריך 30/10/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.

מדוע אנו זקוקים לאימון אישי?

ישנם המון תקופות, והמון קשיים בחיים, ואנו זקוקים לעזרה מסוימת על מנת שנוכל לשרוד אותן. חלק מהתקופות הללו יכולות להיות דומות. להלן חלק מהתקופות:

לפני לימודים במוסד להשכלה גבוה – אנשים בתקופה הזו מוצאים את עצמם חושבים המון על כך, והם מבולבלים רגשית, ומחשבתית. המון חרטות צצות רגע לפני, המון מחשבות שיכולות להיות מאוד מיותרות בעברו האדם.
זוגיות – אפילו לזוגיות צריך אדם שיכוון. זוגיות זה דבר שאדם לא נולד עם חוברת הדרכה אליו, ולכן גם בזוגיות יש לאן להשתפר.
עבודה – אנשים לא תמיד מבינים את המשמעות של העבודה שבה הם נמצאים, והרבה פעמים הם באים במטרה להרוויח כסף, ללא הבנה של משמעות העבודה שהם עושים. כאשר האדם מבין את משמעות העבודה שלו, הוא יודע שגודל ההשקעה שלו תבוא לידי ביטוי במשמעות גדולה יותר.

איזה סוגי אימון אישי קיימים?

ישנם מספר סוגים, אך נדון על 2 עיקריים:

הדרכה – ההדרכה באה להראות לאדם כיצד לעשות את הפעולה, ומלווה אותו דרך התחום שלו, על ידי אדם שמכיר את הסיטואציה, ומוסמך לעזור לו.
התפתחות אישית – סוג אימון אישי זה מגיע במטרה להנחות אדם מסוים לחשוב בקו מחשבה שמטרתו בסופו של דבר הוא להכיר במציאות. לדוגמה, אדם שמרוויח משכורת של 5000 שקל בחודש, איננו באותה קו מחשבה כמו אדם שמרוויח 10,000 שקל בחודש, ובזאת בגלל שהוא מעולם לא היה שם. על מנת שיוכל להרוויח 10,000 שקל בחודש, ולא לאבד אותם מהר מאוד, הוא צריך להיות בקו מחשבה זהה לאותו אדם, ואפילו מעבר, על מנת שיכול להיכנס למים הללו.

אין סיבה להתבייש בשום מצב שהוא כאשר אנו עוברים אימון אישי, טבעי לגמרי לקבל הכוונה וייעוץ. 

704 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 5 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 10 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 7 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 8 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 11 חודשים