לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דיקור סיני לילדים עם בעיות של עצירות

פורסם בתאריך 29/11/2017      /      נכתב ע"י morale

 

יש דרכים שונות להתמודד עם בעיות אלו, דרך אחת היא באמצעות רפואה מערבית, הבעיה היא, שזה לא תמיד יעיל ונכון, כמו כן לא פעם הפתרון גורם לבעיות מסוימות להיווצר ולהחריף. שכן יש באותן תרופות מרכיבים שונים שיכולים להיות מאוד בעייתיים לילדים, בפרט כאלה שהמערכת החיסונית שלהם עדיין לא חזקה.

דרך אחרת להתמודד עם הבעיה היא באמצעות תרופות סבתא. הבעיה היא, שתרופות מסוג זה לא יכולות לפתור כל דבר ובמקרים רבים, הן פותרות רק חלקית אף על פי שהורים נוטים להאמין שהן פותרות את הבעיה באופן המלא.

דרך אחרת להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה היא באמצעות דיקור סיני לילדים. אנחנו יכולים לראות יותר ויותר הורים אשר לוקחים את הילדים למטפלים ברפואה סינית, על מנת שאלה יאבחנו את הבעיה ויטפלו בה. ההנחה היא, שטיפול בעצירות אצל ילדים באמצעות מרכיבים של רפואה סינית, איננו מתבסס אך ורק על טיפול בבעיה באופן נקודתי אלא באופן רחב יותר, כלומר מאבחנים את מצבו של הילד ומנסים לטפל בו ממספר זוויות.

כיצד מתבצע טיפול בעצירות אצל ילדים

כאמור, הרפואה הסינית מאמינה שאם רוצים לטפל בבעיה, יש לאבחן את מצבו של המטופל ולהתייחס לסך הבעיות ולא רק לבעיה נקודתית. לכן המטפל יפנה במספר שאלות להורים (ואף לילד אם ניתן לתקשר איתו) ורק לאחר מכן הוא יתחיל בטיפול של דיקור.

להבדיל מטיפולים של מבוגרים, הרי שבדיקור סיני אצל ילדים, הטיפול הוא קצר ומהיר יותר, והוא כולל שימוש במחטים דקים. חשוב לומר, המטפל חייב להיות בעל הסמכה וידע מקצועי בתחום. שכן כל טיפול בילד יכול לעורר בעיות שונות, מן הסתם, על ההורה להיות בחדר כשהילד שלו עובר טיפול.

בסוף התהליך, המטפל יעביר המלצות להורה אודות המשך הטיפול, בין אם זה באמצעות שינוי התזונה ובין אם זה בשימוש בצמחי מרפא, או שניהם ביחד.

חשוב להדגיש כאן נקודה נוספת, טיפול בעצירות אצל ילדים לא צריך להתבצע אם מדובר במקרה נקודתי, אין טעם להפנות את הילד לטיפול אם מדובר במקרה בודד. לעומת זאת, אם מדובר על סך של מספר מקרים שאינם נפתרים, אז רצוי לפנות אל מטפל ולבקש ממנו לאבחן את מצבו של הילד. ייתכן מאוד, שמדובר בבעיה עמוקה במערכת העיכול אך גם יכול להיות שמדובר בעניין נפשי שמשפיע על הילד.

המטפל ידע כיצד לאבחן את הבעיה ואיך לגשת אליה, דרך טיפול בדיקור ודרך אמצעים אחרים, שיאפשרו לילד להתגבר על הבעיה ולהמשיך ולפתח את מערכת העיכול.

 

 

1219 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
טיפול טבעי ביתר פעילות בלוטת התריס – לבחור את המטפל הנכון כל מי שיקליד היום בגוגל "מטפל טבעי ביתר פעילות בולטת התריס" לא יתקשה למצוא מטפל ספציפי עבור בעיה זו, הן באזור מגוריו והן בכלל. מטפלים רבים מציעים פתרונות שונות לבעיה זו, ומזמינים אותנו ליצור איתם קשר על מנת שנוכל לטפל בבעיה איתה אנחנו מתמודדים, כמה שיותר מהר.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 4 שנים 9 חודשים
כיסאות למשרד – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לביצוע עבודה בצורה מקצועית, איכותית וטובה, זה הריהוט במשרד. אי אפשר לבצע עבודה ברמה גבוהה, אם אין ריהוט מספיק טוב, חזק ואיכותי לשם כך.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 3 שנים 5 חודשים
ניקוי ספות מבד – כל ספה דורש מענה אחר כל עוד מדובר על דבר כמו ניקוי ספות מבד עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לעשות שימוש בחומרי ניקוי אשר יותאמו בדיוק לחומר ממנו עשויה הספה הספציפית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 5 חודשים
אריזת דירה – לבחור את החברה הנכונה אין ספק ששלב מעבר דירה, הוא לא שלב פשוט, והוא לא שלב שאנחנו יכולים לבצע כלאחר יד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 3 שנים 5 חודשים
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 6 שנים 10 חודשים