לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון אישי

פורסם בתאריך 12/01/2018      /      נכתב ע"י TalDarb

במציאות בה בבתי הספר שמים משקל ודגש רב על ציונים ונוטים להתעלם מפיתוח אישי, לעיתים קרובות, הילדים גדלים במחשבה שבה הם "לא טובים דיו". מאמר זה אינו בא לומר שציונים אינם חשובים, אך חשוב שבית הספר לא ייראה כבית חרושת לציונים, אלא שיספק את המסגרת החינוכית ללמוד, למנף ולנתב את הדרך אל מציאות שבה כל אחד מאיתנו יהיה אדם שלם, מסופק ויתנהל בחייו באופן יעיל ובריא. וזוהי בדיוק מטרתו של קורס אימון אישי.

אימון אישי להצלחה


תהליך אימון אישי הינו תהליך שבו המאמן והמתאמן מגדירים יחדיו את חלומותיו, חזונותיו ומטרותיו של המתאמן ומתחייבים יחדיו לתכנית פעולה ברת ביצוע ועשייה כדי להגשימם. בתהליך האימון, המאמן מטמיע במתאמן את ארגז הכלים והמיומנויות, תוך התבוננות מעמיקה פנימה ובבחינת חוזקותיו וחולשותיו. במסגרת התהליך, המתאמן לומד לזהות ולעצב את ההזדמנויות הנקרות בדרכו ולסלול את הנתיב למימושן בכלל ולמימוש הפוטנציאל האישי שלו בפרט. בתהליך זה, המתאמן לומד ליישם הלכה למעשה את הכלים האימוניים בשטח. בשונה מטיפול פסיכולוגי קונבנציונלי שעשוי להימשך שנים ארוכות, תהליך האימון יכול להיות גם קצר מועד, הודות לכך שהוא מתמקד בתכנית יישומית בהווה. 

מתאמנים בתחומים השונים


תהליך האימון הינו אפקטיבי במגוון רב של תחומי חיים ובמכשולים השונים הנגזרים מכך. תהליך אימון יכול להתמקד בתחום העסקים והינו אפקטיבי במקרה שבו המתאמן הוא יזם או בעל עסק המתכנן להעצים את הצלחתו הכלכלית, לקבל כלים לפריצת דרך עסקית, או למצות את הפוטנציאל הגלום בעובדיו כדי שהעסק יזרום באופן חלק ומוצלח יותר. תהליך האימון הוא מוצלח למדיי גם לצורך הצלחה אקדמית או אישית. וכך הוא יסייע למתאמן להגשים חלומות, לשנות יעדי קריירה, להיפטר מחששות ומפחדים, להצליח בתחום הזוגי ועוד. 

מכללת גומא – מאמנים אתכם לפרוש כנפיים


מכללת גומא הינה המכללה המובילה בתחום האימון בישראל. תהליך האימון האישי במכללה מתבסס על מודל אימון שפותח באופן בלעדי על ידי מכללת גומא והיא בעלת זכויות היוצרים הבלעדיות על המודל הנקרא "הגישה המשלבת". באמצעות המודל הזה ושורת מאמנים מקצועיים, מיומנים ורגישים, המתאמנים זוכים לקבל ליווי צמוד ואת כל הכלים הנכונים כדי שהם יוכלו לעוף במרחבי החיים אל עבר ההצלחה. 

1210 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בחירת גניקולוג . לכן, כדי למזער את הקושי, בחירת הגניקולוג היא חשובה מאין כמותה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 שנים 5 חודשים
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 5 שנים 4 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 5 שנים 5 חודשים
כדאי להשכיר צימרים במירון? ישנם מגוון אטרקציות שונות המיועדות למשפחות דתיות, שמספקות להן את הנופש הטוב ביותר. אחת מן האטרקציות הללו היא השכרת צימרים במירון.
פורסם בקטגוריית תיירות וטיולים, לפני 5 שנים 8 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 9 חודשים