לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ערוץ 2 לצפייה ישירה

פורסם בתאריך 29/10/2015      /      נכתב ע"י yortem

הרבה אנשים מחפשים בעידן האינטרנט את ערוץ 2 לצפייה ישירה דרך האינטרנט במקום לצפות בטלוויזיה. זה הגיוני, אנשים יכולים לחפש את זה בטלפון או בטאבלט בזמן שהם מטיילים ברחבי הארץ או סתם ממתינים בתור לדואר ויכולים לצפות בערוצים ובתוכניות שהם אוהבים מבלי להיות מרותקים לטלוויזיה. גם לאנשים שלא מחזיקים טלוויזיה בכלל בבית יש עדיין את הרצון לצפות לפעמים בערוצים הפופולרים כמו ערוץ 2, ערוץ 10 או הערוץ הראשון וגם להם הפיתרון שבצפייה בערוצים דרך האינטרנט מועיל ביותר, פיתרון שלא היה להם בעבר.

בעבר, היו משתמשים במדריכי הטלוויזיה כדי לראות מה משודר, אנשים היו מתכננים את סדר היום שלהם כדי להגיע בזמן לצפות בסדרה האהובה עליהם ואם חס וחלילה הם היו מפסידים פרק אחד הם היו צריכים לקוות שלפחות יהיה שידור חוזר, אם לא היה שידור חוזר המצב היה עגום עוד יותר והם היו צריכים להאזין לפרק מפיהם של החברים שכן צפו, כי זה מה יש.

בעידן האינטרנט הכל הפך נגיש יותר, אתרים פיראטים החלו לפרסם את הסרטים והסדרות המשודרים בצפייה ישירה חינמית ונוחה ואפילו תכנים עם כתוביות תורגמו והוטמעו בתוך הסרטון שהועלה לרשת. ערוצי הטלוויזיה התאמצו למנוע מאתרים כאלו לשגשג ודאגו להסיר תכנים רבים כל פעם מחדש שהם היו עולים לרשת, המלחמה בין הזכייניות של ערוץ 2, רשת וקשת, לבין האתרים הפיראטים עלתה מדרגה כשאתרי הורדות מובילים נסגרו בהוראת צו בית משפט או מפחד מתביעה אך לא היה ניתן לנצח את הפיראטיות ולבסוף האתרים הרשמיים של הזכיניות נאלצו לפרסם את התכים שלהם באתרים כמו מאקו או באתר של רשת לכל הצופים בשילוב פרסומות. לא בטוח אם זה יותר רווחי הלם מאשר שיצפו בטלוויזיה, אבל אם אי אפשר לנצח אותם, מצטרפים אליהם.

3071 צפיות
68 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 4 שנים 8 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 11 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 7 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 3 חודשים