לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3362 מאמרים 938 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רשימת הופעות יום העצמאות 2018 - 70 שנה לישראל

פורסם בתאריך 31/03/2018      /      נכתב ע"י elic8633

הפדרציה נרגשת לחגוג את יום העצמאות עם הקהילה היהודית בישראל. אפריל השנה, ישראל מגיעה לגיל 70 ואנחנו תומכים בגאווה באירועים בולטים בכל מגוון המאורגנים על ידי השותפים שלנו ברחבי ערים בארץ. בדוק שוב מדי יום לאירועים ומידע נוספים.

חגיגת יום העצמאות של מוזיאון יהודי זמננו. כדי לחגוג את יום העצמאות של מדינת ישראל, תראו את הקרנת הסרטונים הגדולה מהאתגר של בית הספר של מכון גולדברג לטכניון.

הלל של חגיגת שבוע ישראל של עמק הסיליקון (16-16 באפריל). סדרת פעילויות יום העצמאות הכוללת את הקרנבל, המוסיקה הישראלית ומשאיות המזון המשרתות מזונות ישראליים. ניתן גם ללמוד על הישגיה של ישראל בתחומי הסיוע ההומניטארי, זכויות האדם והטכנולוגיה.

כדי לחגוג 70 שנה לעצמאות ישראל, התלמידים יכולים לחוות את ישראל באמצעות תרבות, מזון ואמנות. הפעילויות כוללות את הקמפוס בקמפוס כדי לעורר שיחות על שלום ומאבקים לאורך הדרך, שיחה פתוחה על האוהל של נושא הבית, שיחת דניס רוס, שגריר ישראל לשעבר והמזרח התיכון, על בחינת המו"מ, מתן מקום למשמעות השתקפות ביום הזיכרון, ושבת חגיגית.

הופעה חיה מחברת מחול כורש.  הצטרפו למרכז הקהילתי היהודי של ריקודי סן פרנסיסקו וקורש למסע מוסיקלי ורגשי דרך כמה מפריטי הבכורה של רוני כורש לכבוד יום ההולדת ה -70 למדינת ישראל.

יום הזיכרון עם מרדכי קדר - להביא שלום לביתנו . הצטרף למועדון רימון  לטקס יום הזיכרון, כולל דברי פתיחה של רוית בר, סגן היועץ המשפטי לממשלה, לנושא האוקיינוס ​​השקט, ולאחר מכן דיון מתון עם ד"ר מרדכי קדר, חוקר ישראלי לתרבות ערבית ומרצה באוניברסיטת בר אילן אוּנִיבֶרְסִיטָה.
 
יום הזיכרון לשירת הזיכרון וחגיגת יום העצמאות. עם קהילות עדת ישראל לבין קדישא קריאת ספר התהילים .
 
יום הולדת שמח של הקהילה היהודית של פנינסולה ישראל! קחו חלק בחגיגות יום-יומיות החוגגות את ישראל ב -70! תוכלו לטעום מאכלים ישראליים טעימים וליהנות ממוסיקה, קטעי וידאו חינוכיים, אומנויות ומלאכות, ותוכנית בובות קלאסית.
 
חגיגת יום העצמאות של שומרי תורה . בעקבות שירותי שבת, חוגגים את ישראל ה -70 עם מוסיקה ישראלית, ריקודים ומזון חינם.

שבתון של סן פרנסיסקו לכבוד יום העצמאות ויום הולדת 70 לישראל. הצטרף לקהילת "בני אמונה" לסוף שבוע שלם של אוכל, יין, מוסיקה (שלישיית קלזמניה), ולמד עם ד"ר הנרי שרייבמן, חוקר ביתו.

70 שנה לעצמאות ישראל, חגיגה מוסיקלית. קחו את המסע ב-70 שנות מוזיקה ישראלית עם קהילת בית-עמי והמוסיקאים הישראלים נועה לוי ואחי בן שלום.

הופעות יום העצמאות 2018, בהם תוכלו ליהנות מאחר צהריים של מוסיקה ישראלית, מחול, סרטים, אוכל ופעילויות לילדים לחגוג את יום העצמאות הישראלי, בהשתתפות מוסיקה מליאור בן חור והלהקה שלו, סול טבל.

חגיגות קהילת יום העצמאות. לחגוג את יום העצמאות של ישראל במסיבה שנתית קהילתית, עם מוסיקה, ריקודים, אוכל וכיף לכל המשפחה.

770 צפיות
20 כניסות
מאמרים נוספים מאת elic8633