לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2917 מאמרים 744 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לבחור קבלן אינסטלציה איכותי ?

פורסם בתאריך 21/04/2018      /      נכתב ע"י דביר

איך לבחור קבלן אינסטלציה ?
רוב הבעיות הקוסמטיות בבית נגרמות כתוצאה מהתקנת אינסטלציה לא נכונה ואיטום לא טוב,במקלחות ובמרפסות.
בנוגע לבעיות האינסטלציה בחדרי האמבטיה והמקלחות, רוב הפעמים התקלות שאינן נראות לעין וגורמות לעובש ולקירות מתקלפים נוצרים כתוצאה מתקלה במערכת המים או הדלוחין,ניקוזי ביוב.
כאשר התקלה במערכת המים ניתן לראות את הנזקים כמעט באופן מיידי וכן החמרה קיצונית בנזקים,טפטוף מתגבר מהקירות ואפילו דרך המרצפות.
בנוגע לתקלה במערכת הביוב התקלה היא הרבה יותר קשה לאיתור בגלל שהנזק מתגלה רק לאחר שימוש באחת מנקודות המים בבית: באמבטיה,בכיור הרחצה, בכיור המטבח ובאסלה.
כל אלו צנרות אשר עוברות דרך הרצפה ובקירות, ובכדי לאתר את התקלה ללא שבירה מיותרת מראש,כי בכל מקרה שבירת אריחים ואו קירות חייב בשביל לפתור את הבעיה.
שימוש במכשירים מיוחדים או עבודה בצורת השלילה בכדי לחסוך כסף על מכשירים מתקדמים, להפסיק להשתמש בהדרגה בכמה מנקודות הבית ולראות אם הבעיה נעצרת או ממשיכה,צריך סבלנות ומעקב קפדני.

בשביל למנוע את הדברים האלו,בעיות מים וביוב בביתכם שעלולים להרוס את חייכם,לגזול זמן וכסף ואי נוחות עדיף לפגוש בקבלן אינסטלציה איכותי ואמין אשר הניסיון והשם שלו הולכים לפניו.
על מנת לבחור קבלן אינסטלציה איכותי יש מספר כללים שצריכים להיות בכדי להבין אם בעל המקצוע הוא איכותי ואמין:

1)המלצה ממכרים- נסו לקבל המלצה מבן אדם שאתם מכירים,משפחה או חברים,כי שם בונים מפה לאזן ולא באינטרנט

2) תעודות הסמכה- בדקו אם יש לקבלן האינסטלציה,אינסטלטור,תעודות הסמכה והשתלמויות אשר מעניקות לו אפשרות להתקין צנרות מסוגים שונים שהחברה עומדת מאחוריו במקרה של תקלה בייצור.

3)ניסיון- בדקו כמה זמן הוא עוסק במקצוע אם מעל 25 שנה הבן אדם אמור להיות מקצוען בכל הנוגע לאמין זה אתם תצטרכו לבדוק

4)אמינות- בעל מקצוע אמיתי ואמין יספק לכם הצעת מחיר מפורטת מבחינת שלבי עבודה,זמנים,ומחירים, כל תהליך העבודה שלו יהיה שקוף לכם ולפעמים צריך לדבר עם בעל המקצוע ולראות איך הוא מתבטא ומייצג את עצמו.

5)רשימת ממליצים-בקשו ממנו רשימת ממליצים בסביבת מגוריכם, אם הוא מספק רשימה תוכלו להתקשר ולשאול ואפילו ללכת לראות, התרשמו מהעבודה בעצמכם.


6)הצעת המחיר- הצעת המחיר אמורה להיות מפורטת בכל שלבי העבודה,סעיפים מפורטים,תשלומים וזמני עבודה.

7)מחיר- אף פעם אל תקחו רק הצעה אחת שמעו עוד הצעות,אם בעל המקצוע נותן מחיר שנראה לכם יקר שאלו אותו למה ושיפרט לכם ויסביר.
אף פעם לא לקחת את הצעת המחיר הזולה, כי "זול עולה הרבה יותר יקר", בעל מקצוע שמכבד את עצמו איכותי ואמין תמיד יתן הצעת מחיר יותר יקרה כי מה לעשות,מרצדס לא קונים במחיר של סובארו.

אנשים שלא מתפשרים על הבית שלהם,מחפשים איכות ושקט תמיד יחפשו קבלן אינסטלציה איכותי ואמין שישאר איתם שנים,גם בהתקנת אינסטלציה חדשה וגם בעבודות הקטנות ותחזוקה שוטפת של הבית.

394 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דביר