לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2377 מאמרים 526 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כפולים לצפייה ישירה

פורסם בתאריך 03/11/2015      /      נכתב ע"י yortem

בזמן שאנשים מתפעלים מהסדרה החדשה בכיכובו של יהודה לוי, יהורם גאון ושאר כוכבים אני דווקא הנחתי את עיניי על הסדרה החדשה של קשת – כפולים. סדרות המתח הישראליות לא ידועות באיכויות שלהן וחבל שכך, אבל אולי הסדרה כפולים באה כדי לשנות את זה. בחברה הישראלית שבה שומעים בטלוויזיה כל הזמן על פיגועים, חטיפות ופעילויות צבאיות מפורסמות או חשאיות אין לא שסדרות ישראליות מתמקדות בכל הקשור לביטחון. זה הצליח עם הסדרה 'חטופים' ומצליח גם עם 'המדרשה' ו-'כפולים'.

הסדרה 'כפולים' מספרת את סיפורם של חמישה אנשים שלא חולקים יותר מדי דברים משותפים מלבד זה שיש לכולם דרכון זר. החמישה מוצאים את עצמם במרכז סיפור חדשותי גלובאלי שמציג אותם כחשודים (או יותר נכון, אשמים) העיקריים בחטיפת אדם ובמהרה הם הופכים למבוקשים. האנשים לא יודעים מה נפל עליהם וצריכים לספק הרבה הסברים.

הסדרה לא הייתה צריכה לספק יותר מדי הסברים ופרומואים שיווקיים, הקהל הישראלי ידע מה הוא הולך לקבל ולא התאכזב. הפרק הראשון הגיע ל-30% רייטינג ורצף המילים "כפולים לצפייה ישירה" הפך לאחד החיפושים הפופולריים במנועי החיפוש. הסדרה גם זכתה לביקורות טובות על יכולות המשחק, על הרעיון המקורי והמושקע ועל האיכות שסוף סוף ניתן לראות בסדרה ישראלית שאפשר להתגאות בה. אולי זה מוקדם מדי להגיד, אבל יכול להיות שמדובר פה בסדרה פורצת דרך בתחום הטלוויזיה הישראלי, כזאת שנוכל ליהנות מפירותיה בסדרות עתידיות בהמשך הדרך.

1610 צפיות
21 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר אם אין לכם מנשא אופניים לרכב אתם חייבים שיהיה לכם אחד, זה עדיף על כלום זה בטוח.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שנים 5 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 7 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 10 חודשים
הכוכב הבא לאירוויזיון לצפייה ישירה הכוכב הבא לאירוויזיון הוא שמה של העונה השלישית של הכוכב הבא רק שהפעם אנחנו בוחרים מי יישלח לאירוויזיון מטעם ישראל.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 6 חודשים
תוכנה לניהול עסק קטן – תוכנה מומלצת! חשוב לבחור תוכנה טובה לניהול עסק - הנה ההמלצה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 2 חודשים