לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3363 מאמרים 939 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כפולים לצפייה ישירה

פורסם בתאריך 03/11/2015      /      נכתב ע"י yortem

בזמן שאנשים מתפעלים מהסדרה החדשה בכיכובו של יהודה לוי, יהורם גאון ושאר כוכבים אני דווקא הנחתי את עיניי על הסדרה החדשה של קשת – כפולים. סדרות המתח הישראליות לא ידועות באיכויות שלהן וחבל שכך, אבל אולי הסדרה כפולים באה כדי לשנות את זה. בחברה הישראלית שבה שומעים בטלוויזיה כל הזמן על פיגועים, חטיפות ופעילויות צבאיות מפורסמות או חשאיות אין לא שסדרות ישראליות מתמקדות בכל הקשור לביטחון. זה הצליח עם הסדרה 'חטופים' ומצליח גם עם 'המדרשה' ו-'כפולים'.

הסדרה 'כפולים' מספרת את סיפורם של חמישה אנשים שלא חולקים יותר מדי דברים משותפים מלבד זה שיש לכולם דרכון זר. החמישה מוצאים את עצמם במרכז סיפור חדשותי גלובאלי שמציג אותם כחשודים (או יותר נכון, אשמים) העיקריים בחטיפת אדם ובמהרה הם הופכים למבוקשים. האנשים לא יודעים מה נפל עליהם וצריכים לספק הרבה הסברים.

הסדרה לא הייתה צריכה לספק יותר מדי הסברים ופרומואים שיווקיים, הקהל הישראלי ידע מה הוא הולך לקבל ולא התאכזב. הפרק הראשון הגיע ל-30% רייטינג ורצף המילים "כפולים לצפייה ישירה" הפך לאחד החיפושים הפופולריים במנועי החיפוש. הסדרה גם זכתה לביקורות טובות על יכולות המשחק, על הרעיון המקורי והמושקע ועל האיכות שסוף סוף ניתן לראות בסדרה ישראלית שאפשר להתגאות בה. אולי זה מוקדם מדי להגיד, אבל יכול להיות שמדובר פה בסדרה פורצת דרך בתחום הטלוויזיה הישראלי, כזאת שנוכל ליהנות מפירותיה בסדרות עתידיות בהמשך הדרך.

2075 צפיות
23 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 1 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 5 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 5 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 4 חודשים