לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3429 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חידוש המטבח מבלי לשבור תכנית חיסכון

פורסם בתאריך 14/05/2018      /      נכתב ע"י אבי כהן

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית ואנו משתמשים ונמצאים בו הרבה. אנו מבשלים במטבח וגם אוכלים במטבח, ובמקרים רבים המטבח מתחבר יחדיו לסלון הבית. עם השנים, וכתוצאה מהשימוש במטבח, הוא סובל מבלאי ומראה מיושן – הקסם הולך לאיבוד. לפעמים, מלבד הבלאי, אנו גם מואסים במראה המטבח ומעוניינים לחדשו. אך חידוש המטבח בדרך כלל עולה הון. אז מה עושים כאשר רוצים לחדש את המטבח מבלי לשבור קופת חיסכון? מהחלפת ברז המטבח ועד שינוי הצבעים, להלן כמה טיפים שימושיים לחידוש המטבח בזול.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חידוש המטבח
השינוי הראשון שתוכלו לעשות הוא החלפת ברז מטבח. לא רק שתחליפו את הברז הישן והלא עדכני בברז חדש, יפה ומבריק. אתם תוכלו גם להחליף ברז מטבח ישן ולשים במקומו ברז נשלף למטבח. הכוונה היא לאותם הברזים הכוללים צינורית נשלפת. ברז מטבח מסוג זה גם מוסיף לעיצוב, אך גם מוסיף לנוחיות שלכם במטבח; בעזרת ברז נשלף למטבח תוכלו בקלות לנקות את הכיור וסביבתו.

אם מדברים על החלפת ברז מטבח והתקנת ברז נשלף למטבח, זוהי גם הזדמנות להחליף את כל הפרזולים במטבח. בעזרת פרזולים חדשים ועדכניים תוכלו לקבל מראה קצת שונה מבלי להשקיע סכומים גדולים.

אבל החלפת פרזולים והתקנת ברז נשלף למטבח הם שינויים קטנים למדי. אם אינכם מרוצים ממראה המטבח, תוכלו לשנות את המראה העיצובי בעזרת צבע. ניתן לצבוע את הקירות והארונות במטבח ובכך לתת להם סגנון אחר. אפשרות אחרת שאולי תצא זולה יותר היא להשתמש בטפטים לארונות המטבח. ישנם טפטים בצבעים שונים, צבעים חלקים וגם דוגמאות מיוחדות. בעזרתם ניתן לחדש את המטבח וגם לשנות את המראה העיצובי.

לאחר שהחלפנו ברז מטבח ופרזולים, ולאחר שעשינו שינוי צבעים במטבח, אתם צריכים לבדוק מה מצב התאורה. התאורה במטבח היא לא רק צורך פרקטי, ניתן להשתמש בה על מנת להדגיש את העיצוב בעזרת תאורה מתאימה.
 

אלמנטים דקורטיביים
קישוטים שונים במטבח, כמו למשל תמונות, שעוני קיר ודברים בסגנון הם בעלי השפעה חשובה על העיצוב. בעזרתם ניתן להעניק חמימות ביתית או אפקטים אחרים.
שימו לב לפריטים הדקורטיביים שיש לכם במטבח, אולי אתם חלקם תרצו להסיר ולהחליף באחרים המשרתים יותר טוב את הסגנון והאופי שאתם רוצים להעניק
למטבח שלכם.

החלפת הריהוט במטבח ועיצוב מחדש הם עסק יקר. אך החלפת ברז מטבח והתקנת ברז נשלף למטבח; צבע, טפטים ותאורה, הם הוצאות קטנות יחסית. בעזרת שינויים אלו תוכלו גם לחדש את מראה המטבח וגם להעניק לו סגנון שונה אם תרצו. וכל זה מבלי לשבור תכנית חיסכון.

936 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אבי כהן