לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3713 מאמרים 1108 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חברת ניקיון מעולה

פורסם בתאריך 09/11/2015      /      נכתב ע"י yortem

השבוע מישהו שאל אותי אם אני מכיר חברת ניקיון מעולה וישר התחילו בראשי המחשבות, מהי חברת ניקיון מעולה בכלל? מה הופך חברת ניקיון למעולה? איך לבחור חברת ניקיון? ולכן החלטתי לכתוב את המאמר הזה. אז הנה רשימת הדברים שאנחנו מצפים מחברת ניקיון כדי שהיא תהיה מעולה.

רישיון – חברת ניקיון מעולה חייבת להיות בעלת רישיון לעסוק בתחום. במהלך חיפושים אחר חברת ניקיון אתם עלולים להיתקל בלא מעט חברות שבבעלותן רישיון לא תקף או ללא רישיון בכלל, כשאתם פונים לחברה תבקשו לראות רישיון בתוקף, אין להם או שאתם שומעים תירוצים? תתרחקו כמו מאש.

וותיק – חברה וותיקה יותר מעידה על לא מעט יתרונות, וותק משמעותו ניסיון, זה אומר שהחברה מנוסה בדרכי הפעולה שלה ועובדת בצורה מסודרת ומקצוענית. אם היא לא הייתה טובה כנראה שהיא לא הייתה שורדת כל כך הרבה זמן. בנוסף לוותק החברה, וותק העובדים גם מאוד חשוב וחברה עם עובדים וותיקים היא רמז לכך שהעובדים מקבלים תנאים טובים ולכן נשארים בה ולא פונים לחברות מתחרות. עובדים וותיקים אלו גם עובדים עם ניסיון רב וידע שנצבר במהלך השנים. העובדים הוותיקים בדרך כלל אוהבים מאוד את מה שהם עושים ומגיעים לעבודה כל יום בחיוך ועושים את העבודה באהבה ועל הצד הטוב ביותר שאפשר.

ציוד – חשוב לברר אם החברה משתמשת בציוד איכותי וטוב. מלבד השמירה על הסביבה שהיא דבר לא פחות חשוב לכל עסק, אנחנו מצפים מחברת ניקיון שתהיה בעלת ציוד איכותי שגם שומר על הרהיטים במשרד שלנו. שימוש בחומרים לא איכותיים או שימוש לא נכון במוצרים האלו עלול לפגוע בציוד המשרדי בטווח הרחוק. אמנם לא רואים את זה באותו הרגע, אבל בטווח הרחוק נגרם נזק ואנחנו רוצים להימנע מכך.

מחיר – אנחנו לא רוצים חברה שתיקח מחיר גבוה מאוד זה ברור, אבל גם חברה שלוקחת מחיר נמוך מדי עלולה להיות מאוד מסוכנת. אני לא אומר שחברה זולה מאוד היא בהכרח רעה, אבל כדאי לבדוק אותה בזכוכית מגדלת, לבדוק באיזה ציוד משתמשים או מה לא כלול במחיר כי המחיר הנמוך צריך להתקזז איפשהו אם המחיר נמוך משמעותית מהמתחרים. 

1552 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 5 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 1 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 5 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 3 שנים 1 חודשים