לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2921 מאמרים 747 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
פורץ מנעולים

מתי נזדקק לפורץ מנעולים?

פורסם בתאריך 27/05/2018      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

שעת לילה מאוחרת ואתם בדרכם הביתה לאחר יום עבודה מתיש. כל מה שאתם רוצים זה מקלחת מהירה ולהיכנס למיטה בהקדם האפשרי. אתם מחנים את הרכב, עולים במעלית ועומדים מול דלת הדירה. אתם עושים את מה שאתם רגילים לעשות כל יום, מכניסים את המפתח לחריץ ומסובבים. אתם מצפים שכמו תמיד הדלת תיפתח אבל משהו לא עובד כשורה. אתם משחקים קצת עם המפתחות ימינה ושמאלה, שומעים רעשים של משהו זז או משהו חורק בפנים אבל הדלת לא נפתח. משהו השתבש במנגנון הנעילה ואינכם יכולים להיכנס הביתה. השארתם מפתח ספייר אצל השכנה ואתם מנסים בעזרתו לפתוח את הדלת, אבל הבעיה היא לא המפתח – משהו השתבש במנעול עצמו. כנראה שאתם נזקקים לפורץ מנעולים!

תרחישים כאלו מתרחשים מידי יום; משהו משתבש ולא ניתן לפתוח את הדלת. לפעמים זה קורה כתוצאה מבלאי טבעי, אך בהחלט ישנם מקרים בהם ניסיונות פריצה כושלים (של גורמים פליליים) גרמו נזק למנעול ולא ניתן לפתוח את הדלת. אך בהחלט יכולות להיות סיבות אחרות, אפילו דבר פשוט כמו איבוד צרור המפתחות משאיר אתכם בלי יכולת להיכנס הביתה. ואם אין לכם עוד מפתח בהישג יד אתם בבעיה שרק פורץ מנעולים יכול לפתור.

פורץ מנעולים מקצועי

יש המכנים אותו פורץ מנעולים או פורץ דלתות, אך השם המקצועי הוא מנעולן. זהו איש המקצוע שלמד והוסמך לצורך פריצת מנעולים ותיקונים – הוא היחידי שיכול לעזור לכם. פורץ מנעולים הוא אינו גנב המשתמש בכלי עבודה גסים לצורך פתיחת הדלת. פורץ מנעולים מגיע על מנת לפתור בעיה בצורה היעילה ביותר תוך הימנעות מגרימת נזק היקפי. לצורך כך המנעולן משתמש בכלי עבודה מיוחדים בעזרתם הוא ממש מבצע עבודה כירורגית לצורך פריצת הדלת. לאחר הפריצה על המנעולן להעניק פתרון קבוע. ישנם מקרים בהם צריך להחליף את המנעול, במקרים אחרים ניתן להסתפק בהחלפת צילינדר. זוהי דוגמה קלאסית למקרה בו נזקקים לפורץ מנעולים.

409 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מתי נזדקק למנעולן בתל אביב? אם הרכב שלכם ננעל, הדלת נטרקה או כל בעיית מנעולים ודלתות, אתם זקוקים למנעולן מוסמך אשר למד את הנושא בקורס מנעולנות וקיבל תעודה המעידה על כך.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 4 חודשים
באילו נסיבות נזקק לפורץ דלתות? גם המנעולים הטובים ביותר עלולים להתקלקל בנקודת זמן זו או אחרת. בלאי טבעי יכול לגרום לכשל במנעול ואז אפילו שיש לכם את המפתחות אינכם מסוגלים להיכנס הביתה. במצב זה מזמינים פורץ דלתות אשר מאפשר לכם להיכנס הביתה וגם מעניק פתרון קבוע של החלפת מנעול.
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 1 שנים 10 חודשים
מנעולן ביפו - מקצועיות ואמינות בכל בעיה שיש לכם הקשורה לדלתות, מנעולים, כספות ואפילו קודנים של רכב, מנעולן ביפו יכול לפתור לכם את הבעיה. מנעולן מקצועי, כלומר זה שלמד את הנושא בקורס מקיף, יודע כיצד לפתור כל בעיה בצורה מקצועית. מנעולים ודלתות נועדו להבטיח לכם ביטחון, אך ישנם מקרים שבגלל בעיות שונות הם צריכים תיקון ואפילו שירותי פריצה. לא משנה מה אופי הבעיה, מנעולן ביפו תמיד יפתור לכם אותה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 10 חודשים
פורץ רכבים יוסי מנעולים הוא פורץ רכבים המעניק שירות מקצועי בעל שעות היממה – כאשר נתקעתם בשעת לילה מאוחרת, יוסי מנעולים מבין את המצוקה שלכם והוא תמיד זמין ותמיד מגיע במהרה ומעניק שירות מקצועי מסביב לשעון על מנת לפתור לכם את הבעיה בצורה המהירה והמקצועית ביותר.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 11 חודשים