לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2921 מאמרים 747 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

באילו נסיבות נזקק לפורץ דלתות?

פורסם בתאריך 28/05/2018      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

בדרך כלל פריצות מזוהות אצלנו בהקשר השלילי, כלומר של פריצות לצורך גניבה. חס וחלילה אנו מקווים שזה לא יקרה לכם. על מנת למנוע פריצות לבתים אנו נוהגים להשתמש בדלתות איכותיות ומנעולים קשים לפריצה אשר אמורים לספק לנו הגנה. אך ישנם גם מקרים אחרים, בהם מזמיני הפריצה הם בעלי הבית החוקיים אשר מסיבות שונות אינם יכולים להיכנס לביתם ונזקקים לשירותים של פורץ דלתות. אז באילו נסיבות נזקק לפורץ דלתות?

מצבים בהם אנו נזקקים לפורץ דלתות

דלת טרוקה – בבתים רבים ניתן למצוא דלתות אשר מחייבות שימוש במפתח לצורך פתיחתן מבחוץ גם אם אינן נעולות. כאשר הדלת נטרקת ואתם בחוץ אתם נזקקים למפתח על מנת להיכנס בחזרה הביתה. זה לא נעים ואפילו די מביך אבל זה קורה הרבה שיוצאים לשנייה מהבית, אולי בשביל לרוקן את פח האשפה או אולי בשביל לבקש כוס סוכר מהשכנים ואז הדלת נטרקת ואתם בלי מפתחות. במצב כזה יש להזמין פורץ דלתות על מנת שיפתח עבורכם את הדלת. חשוב לזכור שקצת זהירות ואולי גם השארת מפתח אצל השכנים יכולה למנוע את הזמנת השירות ולחסוך לכם כסף וזמן יקר.

מנעול מקולקל – גם המנעולים הטובים ביותר עלולים להתקלקל בנקודת זמן זו או אחרת. בלאי טבעי יכול לגרום לכשל במנעול ואז אפילו שיש לכם את המפתחות אינכם מסוגלים להיכנס הביתה. במצב זה מזמינים פורץ דלתות אשר מאפשר לכם להיכנס הביתה וגם מעניק פתרון קבוע של החלפת מנעול. לעתים ניתן לפתור את הבעיה באמצעות החלפת צילינדר. חשוב להיות מודעים לכך שלפעמים הסיבה לכשל במנעול היא חבלה; כמו זו הנגרמת בניסיונות פריצה של גורמים עברייניים השואפים לפרוץ את הדלת לצורך גניבה. במקרים אלו, אפילו אם ניסיון הפריצה נכשל, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מנעול שהושחת ויש להחליפו בעזרת שירותיו של מנעולן.

חשוב לזכור שפריצת דלתות היא תחום רגיש ויש לבחור את בעל המקצוע בקפידה. בחרו במנעולן אמין אשר אתם מכירים או קיבלתם עליו המלצות. אם אינכם מכירים לפחות וודאו שיש לו תעודה המעידה כי למד מנעולנות וגם תעודת יושר ממשטרת ישראל.

423 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מתי נזדקק למנעולן בתל אביב? אם הרכב שלכם ננעל, הדלת נטרקה או כל בעיית מנעולים ודלתות, אתם זקוקים למנעולן מוסמך אשר למד את הנושא בקורס מנעולנות וקיבל תעודה המעידה על כך.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 4 חודשים
מנעולן ביפו - מקצועיות ואמינות בכל בעיה שיש לכם הקשורה לדלתות, מנעולים, כספות ואפילו קודנים של רכב, מנעולן ביפו יכול לפתור לכם את הבעיה. מנעולן מקצועי, כלומר זה שלמד את הנושא בקורס מקיף, יודע כיצד לפתור כל בעיה בצורה מקצועית. מנעולים ודלתות נועדו להבטיח לכם ביטחון, אך ישנם מקרים שבגלל בעיות שונות הם צריכים תיקון ואפילו שירותי פריצה. לא משנה מה אופי הבעיה, מנעולן ביפו תמיד יפתור לכם אותה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 10 חודשים
מתי נזדקק לפורץ מנעולים? יש המכנים אותו פורץ מנעולים או פורץ דלתות, אך השם המקצועי הוא מנעולן. זהו איש המקצוע שלמד והוסמך לצורך פריצת מנעולים ותיקונים – הוא היחידי שיכול לעזור לכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 10 חודשים
פורץ רכבים יוסי מנעולים הוא פורץ רכבים המעניק שירות מקצועי בעל שעות היממה – כאשר נתקעתם בשעת לילה מאוחרת, יוסי מנעולים מבין את המצוקה שלכם והוא תמיד זמין ותמיד מגיע במהרה ומעניק שירות מקצועי מסביב לשעון על מנת לפתור לכם את הבעיה בצורה המהירה והמקצועית ביותר.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 11 חודשים