לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
אינסטלטור בכרכור

אינסטלטור מקצועי בכרכור

פורסם בתאריך 10/11/2015      /      נכתב ע"י amir769

אינסטלטור בכרכור

 

תארו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם ניגשים למטבח וקולטים שישנה נזילה באחד מקירות המטבח. אתם מבינים שאין לכם ברירה, אלא להזמין אינסלטור בכרכור. לאחר ששמעתם המלצה מהשכנה, אתם מזמינים אליכם הביתה את האינסלטור. כשהוא כבר נמצא אצלכם בבית, המצב רק הולך ומידרדר- מצד אחד, הוא מיד שובר את כל הקיר ועל הדרך מרים את הבלטות (כמובן, לפני שהספקתם לציין שאתם לא מעוניינים) ועושה לכם לכלוך ובלאגן במטבח. בסוף, אתם מקבלים חשבונית מנופחת וכשאתם מוחים בפניו על המחיר, הוא אומר: "אין מה לעשות, אלו המחירים". נשמע כמו משהו בלתי נמנע? לא בהכרח.

 

להזמין איסטלטור מומחה

 

הקריטריון החשוב ביותר להזמנת אינסטלטור מהאזור של כרכור היא, כמובן, מקצועיות. אך איך בודקים מקצועיות של מישהו, שעוד לא פגשתם? כמובן, שדרך אחת היא למצוא ביקורות חיוביות ושליליות על בעל המקצוע באינטרנט. עם זאת, אין כמו התרשמות אישית מהאינסטלטור עצמו. ההתרשמות שלכם יכולה להתחיל להתבסס כבר בשיחת הטלפון המקדימה. אינסלטור מקצועי לעולם לא יקבע מחיר קבוע על סמך בעיה שהוא לא ראה, נגע וטיפל. כשהוא כבר מגיע אליכם הביתה, אינסלטור מקצועי תמיד יתריע בפניכם, האם יש צורך לבצע עבודות היקפיות ותמיד יבקש את רשותכם לעשות כן. בנוסף, הוא תמיד ישאף להסביר את מקור הבעיה והפתרון במילים פשוטות ובצורה ממוקדת. במילים אחרות- בזמן התיקון, הצרכן הוא שותף ולא נטל, שצריך להיפטר או להתעלם ממנו.

 

ציוד נלווה

 

דרך נוספת לבחון את המקצועיות של אינסטלטור,  היא בחינת הציוד שהוא מביא עימו. ישנם עזרים, שהשימוש בהם מקל מאוד על הצרכן ועל האינסלטור כאחד כאשר יש לכם סתימה, מצופה מהאינסלטור שייעזר בצילום צנרת, כדי לקבוע את מקום וגודל הסתימה. אם יש לכם בעיה של הצפת ביוב, האינסטלטור יביא משאית ביוב בגודל המתאים- כשמדובר על הצפות במקומות נמוכים, משאית הביוב תהיה נמוכה וקטנה, על מנת לגשת בקלות להצפה. מנגד, אם מדובר בהצפה מתוך צינור רחב מאוד, המשאית צריכה להיות גדולה, על מנת לקלוט את כל השפכים אשר יצאו החוצה מצינור הביוב. 

2050 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת amir769
כתיבת עבודות סמינריוניות כל מי שמתמודד עם תואר ראשון, שני או כל סוג אחר של תואר, יודע היטב שלא קל לעמוד בכל המשימות. לעיתים קורה שנותנים לנו, הסטודנטים, משימות רבות במספר קורסים בו זמנית, ולכן אפשר להבין מדוע לא קל להצליח בכל המשימות גם יחד. זה נשמע לך מוכר ואתה לא לגמרי יודע מה לעשות? לא בטוח איך מכינים עבודות סמינריון במשפטים או עבודות גמר בחינוך?
פורסם בקטגוריית לימודים אקדמאיים, לפני 7 שנים 10 חודשים
ביובית ברעננה העיר רעננה מכונה גם: "פנינת השרון". משמעות הדבר היא, שהעיר רעננה נחשבת לאזור מועדף למגורים. העניין קשור, בין היתר, לכך שהתשתיות בעיר הזו ערוכות היטב לשרת את תושביהן ואת אורחיהם.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 10 חודשים
אינסטלטור בנתניה מאז ימי המחאה החברתית, יחד עם תוכניות טלוויזיה בסגנון "יצאת צדיק" ו"כלבוטק", הצרכנים נהיים הרבה יותר מודעים למה שהם צריכים לקבל ולשלם לנותני שירותים. המודעות הזאת לא פסחה גם על ענף האינסטלציה, שהוא אחד השירותים הבסיסיים ביותר לבית. כתוצאה מכך, כל אינסטלטור בנתניה צריך לעמוד היום תחת ביקורת צרכנית הדוקה יותר, ביחס לאופן העבודה שלו ולמחיר שהוא גובה מהלקוחות. חלק גדול מהאינסטלטורים אכן הפנים את השינוי ומספק שירות יעיל במחיר הוגן, אך ישנם כאלו, שהיו חאפרים בעבר וממשיכים להיות חאפרים, מתוך אמונה שהם יוכלו להגדיל לאורך זמן את הרווח שלהם על חשבון הצרכן. לכן, הצרכנים עדיין נדרשים להיות עירניים בכל מה שקשור להזמנת אינסטלטור הביתה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 11 חודשים
ערב גיבוש רוב מנהלי החברות, מעוניינים לערוך ערב גיבוש על מנת לאחד בין צוות העובדים ולמנהלים. ניתן להתפנק יחד בספא, לשמוע בדרך הרצאה מעניינת. ניתן אפילו לערוך ערב של בר בי קיו בפארק, בבריכה של מלון, לארגן קריוקי של העובדים והמנהלים ולמצוא רעיונות נהדרים לערב גיבוש מוצלח.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 7 שנים 10 חודשים