לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תמיכה ושיקום לאחר ניתוח בגיל השלישי

פורסם בתאריך 12/06/2018      /      נכתב ע"י mako7788

חזרה לשגרה לאחר ניתוח כרוכה בקשיים משמעותיים בעבור בני הגיל השלישי. פעמים רבות הניתוח מביא עמו תופעות לוואי, החמרה במחלות קיימות, כאבים חזקים, פגיעה בניידות ומצבי רוח קשים של דיכאון וחרדה. תמיכה ושיקום נדרשים לאחר כל ניתוח. יהיו מקרים בהם התמיכה תינתן במתכונת של טיפול שיקומי ויהיו מקרים בהם נדרשת תמיכה קלה בלבד. חברת כל הנוחות שבעולם היא המקום בו תוכלו למצוא את כל הציוד הנדרש לתמיכה בתהליך השיקום ומתן טיפול.

הקשיים עמם אתם צפויים להתמודד יבואו לידי ביטוי בניידות, קימה עצמאית מהמיטה או פינת הישיבה, התלבשות והתפשטות, הכנת ארוחות ואכילה, הגעה לשירותים, הליכה, מעבר מישיבה לשכיבה, רחצה. את העזרה הסיעודית הנדרשת יוכלו לספק בני המשפחה בעצמם או בעזרת מטפלים מקצועיים המגיעים לבית הקשיש. במקרים בהם נדרש סיוע סיעודי מלא יחד עם השגחה רציפה יומלץ על שהייה במוסד שיקומי. 

המלצה על תמיכת כסאות גלגלים

נפילות במהלך תקופת ההחלמה עלולות לגרום לפציעות קשות והחמרה במצב. על כן, עליכם לעשות כל מאמץ לצמצם את הסיכון. שימוש בכסאות גלגלים במהלך תקופת ההחלמה יאפשר ניידות נוחה ללא סכנת נפילות. כסאות גלגלים יוכלו לשמש אתכם בבית, בחוץ, בבתי דיור מוגן ובמחלקה השיקומית.

השימוש בכיסא הגלגלים יוכל להיות זמני בלבד או קבוע. בהתאם לכך תקבלו את ההחלטה האם לבצע רכישה או השכרה של כיסא גלגלים. קיימים היום כמה דגמים של כסאות גלגלים בהפעלה חשמלית או ידנית. במקרים בהם מתוכנן שימוש קבוע ללא יכולת לתפעול עצמאי של כדאי גלגלים ידני, הבחירה בכיסא גלגלים ממונע היא הנכונה.

שיקום וטיפול לאחר ניתוח בחיק המשפחה

ישנן משפחות שבוחרות לטפל במנותח בעצמן. הן דואגות לבן משפחה מטפל מסביב לשעון מתוך מטרה לתת מענה לכל צורך. אך רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בטיפול משפחתי ביתי חשוב לזכור כי חלק מהפעולות בהן זקוק המנותח לעזרה אינן נעימות. בן משפחה והמטופל לא ירגישו בנוח לבצע החלפת חיתולים או רחצה. על כן, ההמלצה היא על עזרה סיעודית מקצועית כאשר בני המשפחה דואגים לאביזרי טיפול, כסאות גלגלים, מוצרי ספיגה, כיסא רחצה ומיטה מתאימה. התמיכה של המשפחה תוכל לבוא לידי ביטוי בצורה מנטלית יותר מאשר בצורה פיזית.

לפרטים הכנסו:

http://www.sfiga10.com/

1771 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת mako7788
חיתולים למבוגרים דרך ביטוח לאומי חברת כל הנוחות שבעולם פועלת מזה שנים רבות בתחום, אנו מתמחים בהתאמה של מוצרי ספיגה לצרכי המבוגרים בהתאם לדרגת בספיגה הדרושה, מבנה גוף ואורח החיים. קיימים היום מוצרי ספיגה למבוגרים המאפשרים ניהול אורח חיים שגרתי לחלוטין עם חיי חברה מלאים. אנו גאים לסייע לבני גיל הזהב להתמודד טוב יותר עם בעיות של אי שליטה על הסוגרים, בעזרת מוצרי ספיגה למבוגרים בעיות דליפת שתן נפתרות ללא קושי.
פורסם בקטגוריית גיל הזהב, לפני 6 שנים 8 חודשים
מי מפחד מהעבודה הסמינריונית? הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך.
פורסם בקטגוריית לימודים אקדמאיים, לפני 5 שנים 9 חודשים
הסעות יוקרה- רפאל טורס רפאל טורס - חברת הסעת הפועלת מעל 17 שנה ומעניקה שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מציעים הסעות VIP, השכרת מיניבוס, הסעות לנתב\\\"ג, הסעות לאומנים אנו מלווים ברכבים מפוארים ויוקרתיים עם נהגים מנוסים ומקצועיים
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 11 חודשים
פוליש לרצפה משדרג את הבית לפני ביצוע פוליש לרצפה יש צורך להתייעץ עם בעל מקצוע בענף בכדי לקבל את העבודה הטובה ביותר.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 2 חודשים
חידוש הרצפה בעזרת פוליש ככה יכול כל לקוח פרטי או עסקי ליהנות מעבודה טובה של ביצוע פוליש וניקוי עמוד לרצפות, תוצאות אשר לבטח יחזיקו מעמד לאורך זמן.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 6 חודשים