לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאחורי הקלעים - שירותי קצין בטיחות בתעבורה

פורסם בתאריך 21/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

שירותי קצין בטיחות בתעבורה - היד הנעלמה המכוונת ומנהלת את המופע

מאחורי הקלעים ולפניהם - שירותי קצין בטיחות בתעבורה

ahru,h emhi cyhju, c,gcurvכמו בכל הצגה, מופע, אם חשובה לכם הצלחת הארגון, חברה שלכם מומלץ לכם לפנות לחברה הנותנת שירותי קצין בטיחות בתעבורה שהינה ותיקה בתחום. חברה שתוכל להתמודד בהצלחה עם מורכבות התהליכים המתרחשים מאחורי הקלעים בתחום הרכב של החברה. ללא קשר לגודל החברה ומספר כלי הרכב שלה. קצין בטיחות בתעבורה במיקור חוץ שמונה על ידי חברת שירותי קצין בטיחות בתעבורה מהווה מעין תעודת אחריות שהתהליכים מאחורי הקלעים שאינם נוגעים ישירות לתהליכי הפקה (הייצור) לא ישבשו את תפוקת החברה. על אחת כמה וכמה כאשר תפוקת החברה תלוייה בפעילותו התקינה של צי הרכב שלה (צי רכבי הובלה, רכבי משלוחי והפצה, רכבי ניהול ושירות לקוחות וכו').

תקנות לקיום המופע - תקנות שירותי קצין בטיחות בתעבורה

מתי חלה על ארגון חובה חוקית להיעזר בשירותי קצין בטיחות בתעבורה? כאשר הארגון גדול ומופע ההתניידות שלו מורכב. כאשר על במת מופע היומיום של הארגון נעים כלי רכב רבים, אם בקדמת הבמה (בכבישים, בדרכים סלולות וכו') ואם מאחורי הקלעים (אזורים תפעוליים בתוך או מחוץ לשטח המבנה).

אם כחלק פעילות החברה והעובדים (כולל רכבים פרטיים לשעות הפנאי) מופעלים כלי רכב מכל סוג שהוא, הפועלים ברצף ומספרם עולה על המספר המצוין בתקנות התעבורה. על הארגון להפקיד את ניהול צי הרכב, בידי חברה המעניקה שירותי קצין בטיחות בתעבורה, או שעל הארגון למנות קצין בטיחות בתעבורה כעובד הארגון על כל המשתמע מכך.

משתנים המטופלים על ידי שירותי קצין בטיחות בתעבורה

כאמור פעילותו של כל ארגון מורכבת ממשתנים רבים המשפיעים על איכות ויעילות תפקודו. תורות הניהול המודרניות דוגלות בהאצלת סמכויות משמעותיות לבעלי תפקידים שונים. קביעת נהלים וחלוקת תפקידים שמטרתם מצד אחד, ליצור כיסוי מלא ויעיל של השגת המטרות הארגון ומצד שני חלוקת תפקידים ואחריות ברורה שתאפשר למנגנוני החברה לפעול ביעילות המרבית.

כמו בכל הצגה או מופע, על הבמה פועלים שחקנים, בעלי תפקידים החשופים לקהל אולם אלה לא יוכלו לתפקד ללא בעלי התפקידים של הארגון הפועלים מאחורי הקלעים. כאשר במופע של החברה, הארגון לוקחים חלק כלי רכב ונהגים הרי שאחד התפקידים הבולטים בחשיבותם הוא מנהל ההצגה, מנהל המופע, מנהל צי הרכב. ברבים מהמקרים הינו עובד של חברה לשירותי קצין בטיחות בתעבורה ותפקידו לוודא שכלל האלמנטים הלוקחים חלק במופע של החברה יפעלו בסנכרון מושלם ולקוחות החברה, הקהל, יזכה לקבל את אשר הארגון, החברה אמורים לספק לו.

חשוב לציין שגם כאשר מדובר בחברה או ארגון יצרני שכל פעילותו, המופע שלו, מתרחש מאחורי הקלעים, באזורים תפעוליים כגון בתי חרושת ועמדות העמסה הרי שמספר כלי הרכב הדורשים רישוי כדי להפעילם יקבע האם על הארגון ליצור קשר ולצרוך שירותי קצין בטיחות בתעבורה.

אל תהססו, גם אם אתם חברה, ארגון קטן הפועל בצנעה וברשותו מספר כלי רכב הנופל ממספרי המינימום המתחייבים בתקנות התעבורה. התקשרות עם חברה לשירותי קצין בטיחות בתעבורה ומינויו של קצין בטיחות בתעבורה במיקור חוץ, שיקח אחריות על כלי הרכב המופעלים על ידי עובדי החברה, תאפשר לכם להשקיע את מירב המאמצים לפיתוחה של החברה, הצעדתה קדימה והשקעת משאבי הניהול כולם בניהול ההצגה, המופע של חברתכם. ללא צורך מצד הבעלים והמנהלים הבכירים להתעסק בתחום הרכב בנושאי זוטות כגון החלפת נורות, טיפולים והוראות תפעול, קשרים עם גורמי חוץ וכו'. פעילות שעלולה לשבש ולפגוע בהתפתחותו ותפקודו השותף של הארגון.

1215 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 4 שנים 11 חודשים
משכנתא ללא הון עצמי גם כשהדרך ללא מוצא משכנתא ללא הון עצמי נראית כמעט בלתי אפשרית בשוק המשכנתאות והנדל"ן הדינמי והפרוע של ישראל. כאשר מתנהל מאבק איתנים רווי אינטרסים, אמביציות פוליטיות וניסיונות להשפיעה לא רק על שוק הנדל"ן והמשכנתאות אלה בעיקר על דעת הקהל, מעלה את חוסר הוודאות ובעיקר מורידה אל מתחת לרדאר, את האפשרות לזכות במשכנתא ללא הון עצמי. תפקידו של יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי לסייע לכם להצליח לאתר את מלוא הפוטנציאל הכלכלי. גם זה שאינו גלוי למי שאינו בעל ניסיון ולהצליח ליצור את התנאים שיאפשרו גם לכם לזכות במשכנתא ללא הון עצמי.
פורסם בקטגוריית משכנתא, לפני 4 שנים 11 חודשים
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 4 שנים 11 חודשים
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 4 שנים 11 חודשים