לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3369 מאמרים 941 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עריסות לרכב

פורסם בתאריך 24/11/2015      /      נכתב ע"י yortem

בתור אחד שמשתמש בכלי רכב במשך שנים כדי לשנע ממקום למקום את המשפחה שלי לטיולים, מעולם לא חשבתי שאצטרך יותר מתא מטען אחד כדי להעביר את כל החפצים שלי ושל המשפחה לטיול. תמיד היינו מאחסנים את החפצים ודוחסים אותם כמה שאפשר, מה שלא היה אפשר אשתי הייתה מניחה על הברכים או היינו שמים מתחת לרגליהם של הילדים. זה הלך טוב עד שהילדים גדלו וכבר אין את המקום. לא רק זה, אלא שגם לאשתי נמאס לשים דברים על הברכיים בכל טיול והקש ששבר את גב הגמל היה ככל הנראה קופסאת דגני הבוקר שהתפזרה לנו בכל הרכב בטיול האחרון. אשתי התעצבנה וכשאשתי מתעצבנת לא מתווכחים וישר עושים מה שהיא מבקשת – הפעם זה היה בקשה שנלך לחנות ונקנה עריסה לרכב שאפשר לחבר לגג.

עריסות לרכב זה לא המומחיות שלי ולכן יצאתי לגשש באינטרנט כדי לקבל מידע על המוצרים שהיו זרים לי עד אז. מה שלמדתי מהקריאה באינטרנט זה שאני ממש טיפש שלא עשיתי את זה קודם לכן. עריסות לרכב בנויות מחומרים טובים כמו אלומינימום שלא מחליד והם מחזיקים מעמד לאורך שנים. הם בנויים בצורה טובה ונוחה להרכבה ולהתקנה, עמידים מפני תנאים קשים של מזג אוויר גם גשם ושמש חזקה והם באים עם עיגונים לקשירת חבלים מובנים בתוך המתקן. באתר של חן אופן ראיתי שיש הרבה מוצרים והחלטתי ללכת על המלצת הבעלים. לקחתי את המתקן הביתה והתקנתי בקלות די רבה, זה לא היה מסובך, ולאחר מכן יצאתי לנסיעת סיבוב כדי לבדוק שהכל תקין ובטיחותי. הכל היה מעולה וכשיצאנו לטיול הרגשתי שלא רק שיש שקט מחוץ לרכב והעריסה לא עושה בכלל רעשי רוח, אלא שגם הילדים והאישה לא מתלוננים וזה כבר הוכיח שהקניה השתלמה. 

1775 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 2 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 6 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 5 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 4 חודשים