לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4430 מאמרים 1316 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כיצד מגנים על ארונות נשק?

פורסם בתאריך 05/08/2018      /      נכתב ע"י nissim

ארון נשק, או ארון רובים, הוא ארון שכל נושא נשק בישראל חייב להתקין בבית או במשרד בו הנשק צפוי להיות מאוחסן. הארון הוא כספת לכל דבר ועניין אשר צריכות להיות לה 2 הגנות דגו שכבתיות: מנעול להתקן עצמו, שהוא מנעול כספת עליו מיד נדון. ההגנה השנייה היא הסתרת ההתקן כולו, כך שצד ג' בכלל לא יידע שיש לכם ארון נשק בבית/במשרד.

הסתרת הנשק במנגנון נעילת כספת

מנגנון הנעילה יכול להיות מנעול קומבינציה מכני או מנעול אלקטרוני. הלקוח בוחר את שיטת הנעילה המועדפת עליו, אך בגדול, בתחום הסתרת כלי נשק אלו הם המנעולים שמספקים 100% הגנה ולא מאפשרים כמעט פריצה של צד ג'. מנגנוני נעילה אלו מותקנים על הכספת על ידי חברת כספות אשר מתאימה את הכספת המושלמת לכל נושא נשק בהתאם לסוג הנשק. על פי נתון זה ניתן לדעת מה הגודל הנדרש לכספת, ולהתאים אותה. הכספת, מטבע הדברים, תהיה גדולה, ותיראה כמו ארון, ומכאן שמה "כספת נשק".

הסתרת ארון הנשק מבחוץ

ארון הנשק כולו צריך להיות מוסתר לחלוטין ולא לאפשר השארת עקבות לצד ג'. גם אם מדובר בחבר קרוב או בשכן, הם עשויים לרכל עם חברים שלהם, ומשם זה רק עניין של זמן עד שהמידע ידלוף לשודדים. מאד חשוב לא להשאיר עקבות ולהצניע הרמטית את ארון הנשק שלכם. אנחנו ממליצים לשים את הארון בקיר בטון חצוב עם דלת ארון, או ליצוק בקדמת הקיר הרחבת גבס/בטון ייעודית להסתרת הכספת. עבודות אלה מתבצעות על ידי חברת כספות מומחית אשר תסקור את צרכי האבטחה בבתים שלכם או במשרדים, ותמצא בדיוק את נקודות הכשל, ועל פיהן – תדע מה לעשות על מנת לאבטח את מוצרי ההגנה על הנשק שלכם.

סייף בטיחות – הסתרת ארונות נשק

בחברת סייף בטיחות מתמחים בהתאמת ארונות נשק למחזיקי נשק, ובהסתרתם והצנעתם באופן מלא. החברה עובדת עם מיטב חברות האבטחה, ומספקת עבודה גם לכוחות הביטחון. החברה מעניקה ייעוץ ושירות בבתים פרטיים של שוטרים ומאבטחים ודואגת כי ארון הנשק שלהם יוצנע היטב, לא ייחשף חיצונית בתוך הבית ועדיין יאפשר גישה נוחה לנשק כל אימת שהם זקוקים לכך.

1359 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת nissim
קונה רכבים לפירוק רכישת רכב לפירוק היא דרך מצוינת לחסוך כסף לרכישת הרכב הבאה. אתה יכול למצוא כל מיני דגמים, ואתה אף פעם לא צריך לדאוג להיתקע עם לימון. בנוסף, חלק מהמכוניות המשומשות עדיין חדשות יחסית! זמן הייצור של המכונית הוא זה שקובע אם הוא חדש או לא, לא הקילומטראז'. אם אתה מקפיד לחקור את המכונית לפני קנייתה, ולקחת אותה למכונאי שיבדוק אותה, אין סיבה שלא תוכל לקבל נסיעה מדהימה בשבריר מהמחיר.
פורסם בקטגוריית השכרת רכב, לפני 8 חודשים 4 שבועות
בניית אתרים בחיפה העסק שלכם נמצא בחיפה? מעוניינים לקדם אותו במרשתת? בחברת קידום יספקו לכם את כל הכלים הנדרשים ליישום תמורה זו. המפתח להצלחה נמצא כבר בשלב בניית האתרים.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 1 שנים 11 חודשים
מופעי טלפתיה מכירים את התחושה הזו שאתם חושבים את אותה מחשבה ביחד עם אדם נוסף, ממש קוראים את המחשבות שלו? האם תוכלו לגרום לתופעה הזו להתרחש באופן יזום ולא במקרה?
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 4 שנים 9 חודשים
מטבח מודרני של מטבחי דניאל אם אתם מחפשים מטבח מודרני, בבית מטבחי דניאל יש בדיוק את מה שאתם צריכים
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 4 שנים 9 חודשים