לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3963 מאמרים 1190 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדוע ללכת לטיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התריס

פורסם בתאריך 19/08/2018      /      נכתב ע"י morale

בעוד שהטיפול המערבי מתייחס הרבה פעמים לכל חולה בצורה דומה, מבלי לייחס חשיבות שונה לכל אחד מהם, שלא נדבר על זה שהטיפול המערבי לא מתייחס לכל מה שקשור להיבטים נפשיים אלא רק היבטים פיזיים, הרי שהטיפול הטבעי כן מתייחס לכל חולה בצורה שונה וכן מתייחס לחלק הנפשי לצד החלק הפיזי.

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא במסגרת טיפול טבעי בתת פעילות של בלוטת התריס. מדובר על תופעה של מעט אנשים מתמודדים איתה, במיוחד זה שכיח בקרב נשים וקשישים. מדובר על בעיה שיכולה להשפיע גם באופן פיזי על החולה וגם באופן נפשי, שכן תת פעילות בבלוטת התריס, יכולה לייצר עייפות, בעיות שינה, דיכאון, חרדות, לחצים ועוד.

בעוד שהטיפול המערבי יתייחס לכל המטופלים בצורה דומה ומרבית הטיפול יתבסס על תרופות מסוגים שונים, בהתאם למדדי הדם ולמדדים אחרים, הרי שבמסגרת טיפול טבעי, המטפל יבחן את המטופל או המטופלת על פי היבטים שונים, נפשיים ופיזיים, ובהתאם לכך הוא יבנה להם תוכנית טיפול.

מה היתרונות של טיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התריס

כמו שציינו כבר, יש שני יתרונות בטיפול טבעי בחוסר איזון בלוטת התריס, ובמקרה שלנו בתת פעילות. היתרון הראשון הוא עצם זה שהמטפל מתייחס באופן ספציפי לכל מטופל ומטופלת בצורה שונה, היתרון השני, עצם זה שהמטפל לא מתייחס רק למצב הפיזי אלא גם למצב הנפשי.

זה בא לידי ביטוי כך שהטיפול לא יכלול שימוש בתרופות שמכילות חומרים כימיים, כאלה אשר יכולים לייצר תופעות לוואי שונות. אלה, הטיפול יכלול שימוש בחומרים טבעיים לגמרי, טיפול באמצעות שינוי בהרגלי התזונה ובניית תפריט מתאים, וכן הטיפול יכלול לצד התייחסות לבעיה מבחינה פיזית, גם התייחחסות לבעיה מבחינה נפשית, קרי שחרור לחצים ומתחים באמצעות עיסוי, דיקור, מדיטציות ועוד.

יש לכך חשיבות רבה, שכן אם אנחנו נטפל רק בצד הפיזי, אנחנו לא נפחית לחצים ומתחים אשר יש להם השפעה מסוימת בהיווצרות הבעיה ועל חוסנה. לעומת זאת, אם אנחנו כן נטפל בצד הזה, הרי שאנחנו נוכל להפחית אותם, ואז יהיה לנו קל יותר גם להתעסק בצד הפיזי וגם להקנות למטופלים איכות חיים טובה יותר.

לפני סיום צריך לומר, טיפול טבעי בניגוד למה שאנשים רבים נוהגים לחשוב, הוא טיפול מסודר, מובנה, על פי תוכנית ברורה עם תורה שלמה שעומדת מאחוריו.

813 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
טיפול טבעי ביתר פעילות בלוטת התריס – לבחור את המטפל הנכון כל מי שיקליד היום בגוגל "מטפל טבעי ביתר פעילות בולטת התריס" לא יתקשה למצוא מטפל ספציפי עבור בעיה זו, הן באזור מגוריו והן בכלל. מטפלים רבים מציעים פתרונות שונות לבעיה זו, ומזמינים אותנו ליצור איתם קשר על מנת שנוכל לטפל בבעיה איתה אנחנו מתמודדים, כמה שיותר מהר.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 3 שנים 11 חודשים
כיסאות למשרד – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לביצוע עבודה בצורה מקצועית, איכותית וטובה, זה הריהוט במשרד. אי אפשר לבצע עבודה ברמה גבוהה, אם אין ריהוט מספיק טוב, חזק ואיכותי לשם כך.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 2 שנים 7 חודשים
ניקוי ספות מבד – כל ספה דורש מענה אחר כל עוד מדובר על דבר כמו ניקוי ספות מבד עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לעשות שימוש בחומרי ניקוי אשר יותאמו בדיוק לחומר ממנו עשויה הספה הספציפית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 7 חודשים
אריזת דירה – לבחור את החברה הנכונה אין ספק ששלב מעבר דירה, הוא לא שלב פשוט, והוא לא שלב שאנחנו יכולים לבצע כלאחר יד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 2 שנים 7 חודשים
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 6 שנים 4 שבועות