לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3556 מאמרים 1024 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מוהל

סדר ברית המילה

פורסם בתאריך 31/08/2018      /      נכתב ע"י dani7373

"וביום השמיני ימול בשר עורלתו"

התורה מצווה אותנו למול את בנינו לאחר שמונה ימים מיום היוולדם, ומצווה אותנו במצוות ברית המילה. לא אחת אנו נתקלים ושומעים על המושג "ברית דחויה", מתי באמת דוחים את הברית ולמה? ישנם כמה סיבות ואחת מהם היא אם הילד לא יחוש בטוב או מפני שיש לו צהבת עם מספר גבוה, או חולי בכל הגוף נצטרך על פי דעת רופא או המוהל לדחות את הברית.

בסדר הברית ישנם כמה תהליכים ראשית כל המוהל מברך על המילה, ולאחר האב מברך שתי ברכות, אחת להכניסו בבריתו של אברהם אבינו, ואחת שהחיינו וקיימנו והיגיענו  לזמן הזה.

ולאחר מכן קוראים את שם התינוק, רצוי ששמו של התינוק יהיה על פי התורה כמו שידוע שמעלת שם האדם משפיעה עליו על אורח החיים שלו. ולכן רצוי להתייעץ עם רב לפני הברית על שם אותו בחרתם האם הוא מתאים לתינוק, ולא העיקר לקרוא שם על פי דעת עצמכם. רצוי מאוד לבדוק אחר המוהל שאותו אתם רוצים להזמין לברית המילה וישנם כמה דרכים לבדוק זאת.

אופציה ראשונה זה להתייעץ עם אנשים שעברו כבר ברית במשפחתם, ולשאול על מוהל אותו לקחו ואיך השירות שלו ועל המקצועיות של אותו מוהל.

אופציה שניה אם אתם מחפשים מוהל דרך האינטרנט, רצוי לקרוא המלצות עליו ולשאול בפורומים על אותו מוהל ולפי התגובות שתקבלו תחליטו אם אתם מעוניינים בו.

מזל טוב!!

573 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת dani7373
תקלות במכונת כביסה ואיך לבחור טכנאי איך נהגו בעבר ללא מכונת כביסה. התקלות הנפוצות ביותר שיש במכונת הכביסה, ואיך נבחר טכנאי מתאים עבורנו.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 10 חודשים