לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2290 מאמרים 491 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בתי אבות סיעודיים

5 בתי אבות סיעודיים המומלצים ביותר לקשישים

פורסם בתאריך 07/10/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

בחירת בית אבות סיעודי היא בחירה אשר נעשית אחרי תהליך ארוך של בדיקת כמה בתי אבות, בדיקת בתי אבות מתבצעת על ידי אותו אדם אשר רוצה להכניס את הוריו לבית אבות, ובבדיקה חשוב לבדוק מספר דברים כמו, מי הצוות הרפואי, באילו גילאים הצוות הרפואי, לנסות להבין כמה זמן המטפלות עובדות במקום (עדיף שלא יהיה וותיקות כי אז הן יהיו שחוקות), אילו פעילויות בית האבות מספק, אילו חדרים יש בבית אבות ועוד קריטריונים כאלו ואחרים.

ישנם בתי אבות סיעודיים רבים והיום נסקר 5 מומלצים מהם:

הבית בפרדס – הבית בפרדס הוא בית אבות סיעודי אשר ממקום בהוד השרון שבאזור השרון, הבית משרת את תושבי השרון והסביבה. הוא אינטמי ומשפחתי עם צוות מקצועי. לבית האבות הבית בפרדס יש 3 אגפים עיקריים. הבית קרוב לציירם ואזורים מרכזיים ביניהם קניון מרגליות, קניון שרונים ועוד.
עמל ומעבר – עמל ומעבר מנהלים 4 בתי אבות סיעודיים, הפרוסים ברחבי הארץ, באזור השרון, ירושלים ובצפון. הקבוצה הוקמה בשנת 1984 ולה עשרות שנים של פעילות בקרב הקשישים. במתחמים תוכלו למצוא מגוון טיפולים ואבחונים לכל סוגי המטופלים.
Tender Loving Care – החברה הוקמה בשנת 2005 על מנת לספק מסגרת טיפולית בטוח מסייעת ומגוננת לקשישים. לחברה יש 7 בתי אבות הפרוסים ברחבי הארץ המציעים מכלול שירותי רפואה ופעילויות חברתיות. בתי האבות נמצאים בפיקוח מלאה של משרד הבריאות.
בית אבות הדסים – בית אבות הדסים אשר נמצא בבני ברק הוא מוסד גריאטרי אשר תחת פיקוח רפואי ומקצועיים, בית האבות מחולק ל-11 מחלקות שונות אשר זוכים לטיפול מקצועי ומיומן על ידי צוות עובדים ותיק. בין המחלקות ניתן למצוא 8 מחלקות סיעודיות ו-3 מחלקות לתשושי נפש.
המבריא – בית אבות המבריא הוא בית אבות ותיק הפועל משנת 1973, הבית מספק שירותים מגוונים לדיור מוגן לקשישים, ובנוסף מספק אגף לדיירים עצמאיים הכולל פעילויות מגוונות.

390 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 חודשים 3 שבועות
איך תמנעו את הפציעה הבאה שלכם אף אחד לא מעוניין להפצע, בטח לא ברגליים, רגליים יכולות להשבית אותנו מהרבה דברים, אז איך בכל זאת תוכלו להמנע מהפציעה הבאה?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שבועות 23 שעות
מה אתם צריכים לדעת על שירותי מחשוב לעסקים שלכם המחשבים מהווים את לב העסקים שלך, הם חיוניים לעבודה ולתפוקת העסק שלך, אם המחשבים מפסיקים לעבוד או קורסים, כל העסק נכנס לבעיה, חשוב אם כן לדאוג לשירותי מחשוב מקצועיים כדי להמשיך ולתפעל את העסק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 11 חודשים 3 ימים
4 סיבות למה לא שווה להכין מגשי אירוח לבד יש לכם אירוע משפחתי או אירוח בקרוב, ואתם קצת לפני סגירת עניין האוכל, ואולי במחשבות שלהכין את האוכל לבד ולחסוך בעלויות, אך תנו לעזור לכם לקבל החלטה ואולי תבינו שעדיף לכם להזמין מגשי אירוח.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 6 חודשים 2 שבועות
מגשי אירוח לפורים אוטוטו אנו מסיימים את שנת 2018 ונקבל בברכה את שנת 2019 הבאה עלינו לטובה, חג גדול מתקרב אלינו בצעדי ענק, חג הפורים. לפורים נמצא מגשי אירוח יפים וצבעוניים הכוללים אוזני המן ועוד מאכלים שאוכלים רק בפורים.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 4 חודשים 1 ימים