לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2065 מאמרים 425 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בתי אבות סיעודיים

5 בתי אבות סיעודיים המומלצים ביותר לקשישים

פורסם בתאריך 07/10/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

בחירת בית אבות סיעודי היא בחירה אשר נעשית אחרי תהליך ארוך של בדיקת כמה בתי אבות, בדיקת בתי אבות מתבצעת על ידי אותו אדם אשר רוצה להכניס את הוריו לבית אבות, ובבדיקה חשוב לבדוק מספר דברים כמו, מי הצוות הרפואי, באילו גילאים הצוות הרפואי, לנסות להבין כמה זמן המטפלות עובדות במקום (עדיף שלא יהיה וותיקות כי אז הן יהיו שחוקות), אילו פעילויות בית האבות מספק, אילו חדרים יש בבית אבות ועוד קריטריונים כאלו ואחרים.

ישנם בתי אבות סיעודיים רבים והיום נסקר 5 מומלצים מהם:

הבית בפרדס – הבית בפרדס הוא בית אבות סיעודי אשר ממקום בהוד השרון שבאזור השרון, הבית משרת את תושבי השרון והסביבה. הוא אינטמי ומשפחתי עם צוות מקצועי. לבית האבות הבית בפרדס יש 3 אגפים עיקריים. הבית קרוב לציירם ואזורים מרכזיים ביניהם קניון מרגליות, קניון שרונים ועוד.
עמל ומעבר – עמל ומעבר מנהלים 4 בתי אבות סיעודיים, הפרוסים ברחבי הארץ, באזור השרון, ירושלים ובצפון. הקבוצה הוקמה בשנת 1984 ולה עשרות שנים של פעילות בקרב הקשישים. במתחמים תוכלו למצוא מגוון טיפולים ואבחונים לכל סוגי המטופלים.
Tender Loving Care – החברה הוקמה בשנת 2005 על מנת לספק מסגרת טיפולית בטוח מסייעת ומגוננת לקשישים. לחברה יש 7 בתי אבות הפרוסים ברחבי הארץ המציעים מכלול שירותי רפואה ופעילויות חברתיות. בתי האבות נמצאים בפיקוח מלאה של משרד הבריאות.
בית אבות הדסים – בית אבות הדסים אשר נמצא בבני ברק הוא מוסד גריאטרי אשר תחת פיקוח רפואי ומקצועיים, בית האבות מחולק ל-11 מחלקות שונות אשר זוכים לטיפול מקצועי ומיומן על ידי צוות עובדים ותיק. בין המחלקות ניתן למצוא 8 מחלקות סיעודיות ו-3 מחלקות לתשושי נפש.
המבריא – בית אבות המבריא הוא בית אבות ותיק הפועל משנת 1973, הבית מספק שירותים מגוונים לדיור מוגן לקשישים, ובנוסף מספק אגף לדיירים עצמאיים הכולל פעילויות מגוונות.

158 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
5 אולמות מומלצים לאירועים בפתח תקווה לשנת 2019 חיפוש אולם אירועים הוא החלק החשוב ביותר בתכנון כל אירוע. אם אתם חוגגים באזור המרכז שווה לכם לבדוק אולמות בפתח תקווה - עיר מרכזית המוקפת עורקי תחבורה ראשיים, עובדה שהופכת אותה לנגישה וידידותית לאורחים המגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 23 שעות 2 דקות
4 טיפים לבחירת בית אבות בשרון כמה טיפים קצרים וטובים אשר יעזרו לכם בבחירת בית אבות באזור השרון.
פורסם בקטגוריית בריאות גיל הזהב, לפני 23 שעות 44 דקות
מגשי אירוח לאירוח משפחתי האם מגשי אירוח מתאימים גם לאירוח משפחתי? תוכלו לקרוא את התשובה במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 שבועות 1 ימים
מגשי אירוח לימי הולדת בחירת ספק למגשי אירוח היא בחירה קשה, סקרנו לפניכם כמה וכמה קריטריונים חשובים לבדוק לפני בחירת הספק.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 שבועות 2 ימים
מתי עושים הפרשת חלה? מתי ניתן לעשות את מצוות הפרשת החלה? האם רק בתאריכים מסויימים? רק במועדים מסויימים?
פורסם בקטגוריית נשים ויהדות, לפני 1 שבועות 3 ימים