לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2388 מאמרים 530 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בתי אבות סיעודיים

5 בתי אבות סיעודיים המומלצים ביותר לקשישים

פורסם בתאריך 07/10/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

בחירת בית אבות סיעודי היא בחירה אשר נעשית אחרי תהליך ארוך של בדיקת כמה בתי אבות, בדיקת בתי אבות מתבצעת על ידי אותו אדם אשר רוצה להכניס את הוריו לבית אבות, ובבדיקה חשוב לבדוק מספר דברים כמו, מי הצוות הרפואי, באילו גילאים הצוות הרפואי, לנסות להבין כמה זמן המטפלות עובדות במקום (עדיף שלא יהיה וותיקות כי אז הן יהיו שחוקות), אילו פעילויות בית האבות מספק, אילו חדרים יש בבית אבות ועוד קריטריונים כאלו ואחרים.

ישנם בתי אבות סיעודיים רבים והיום נסקר 5 מומלצים מהם:

הבית בפרדס – הבית בפרדס הוא בית אבות סיעודי אשר ממקום בהוד השרון שבאזור השרון, הבית משרת את תושבי השרון והסביבה. הוא אינטמי ומשפחתי עם צוות מקצועי. לבית האבות הבית בפרדס יש 3 אגפים עיקריים. הבית קרוב לציירם ואזורים מרכזיים ביניהם קניון מרגליות, קניון שרונים ועוד.
עמל ומעבר – עמל ומעבר מנהלים 4 בתי אבות סיעודיים, הפרוסים ברחבי הארץ, באזור השרון, ירושלים ובצפון. הקבוצה הוקמה בשנת 1984 ולה עשרות שנים של פעילות בקרב הקשישים. במתחמים תוכלו למצוא מגוון טיפולים ואבחונים לכל סוגי המטופלים.
Tender Loving Care – החברה הוקמה בשנת 2005 על מנת לספק מסגרת טיפולית בטוח מסייעת ומגוננת לקשישים. לחברה יש 7 בתי אבות הפרוסים ברחבי הארץ המציעים מכלול שירותי רפואה ופעילויות חברתיות. בתי האבות נמצאים בפיקוח מלאה של משרד הבריאות.
בית אבות הדסים – בית אבות הדסים אשר נמצא בבני ברק הוא מוסד גריאטרי אשר תחת פיקוח רפואי ומקצועיים, בית האבות מחולק ל-11 מחלקות שונות אשר זוכים לטיפול מקצועי ומיומן על ידי צוות עובדים ותיק. בין המחלקות ניתן למצוא 8 מחלקות סיעודיות ו-3 מחלקות לתשושי נפש.
המבריא – בית אבות המבריא הוא בית אבות ותיק הפועל משנת 1973, הבית מספק שירותים מגוונים לדיור מוגן לקשישים, ובנוסף מספק אגף לדיירים עצמאיים הכולל פעילויות מגוונות.

486 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
5 אולמות מומלצים לאירועים בפתח תקווה לשנת 2019 חיפוש אולם אירועים הוא החלק החשוב ביותר בתכנון כל אירוע. אם אתם חוגגים באזור המרכז שווה לכם לבדוק אולמות בפתח תקווה - עיר מרכזית המוקפת עורקי תחבורה ראשיים, עובדה שהופכת אותה לנגישה וידידותית לאורחים המגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 חודשים 1 שבועות
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 3 שבועות
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 חודשים 8 שעות
המדריך לבחירת אולם אירועים במרכז עד 900 מוזמנים איך תמצאו אולם אירועים במרכז אשר מתאים לאירוע שלכם? וגם רשימת שאלות חשובה לשאול את האולם לפני סגירה של האירוע.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שבועות 5 ימים
קייטרינג על האש מחירים, כמה עולה? קייטרינג על האש כשמו כן הוא, רוב האוכל נעשה על מנגל פחמים, ומחירו נקבע בהתאם לתפריט ולבקשות אותם ביקשתם מחברת הקייטרינג.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 8 חודשים 3 שבועות