לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1980 מאמרים 403 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בתי אבות סיעודיים

5 בתי אבות סיעודיים המומלצים ביותר לקשישים

פורסם בתאריך 07/10/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

בחירת בית אבות סיעודי היא בחירה אשר נעשית אחרי תהליך ארוך של בדיקת כמה בתי אבות, בדיקת בתי אבות מתבצעת על ידי אותו אדם אשר רוצה להכניס את הוריו לבית אבות, ובבדיקה חשוב לבדוק מספר דברים כמו, מי הצוות הרפואי, באילו גילאים הצוות הרפואי, לנסות להבין כמה זמן המטפלות עובדות במקום (עדיף שלא יהיה וותיקות כי אז הן יהיו שחוקות), אילו פעילויות בית האבות מספק, אילו חדרים יש בבית אבות ועוד קריטריונים כאלו ואחרים.

ישנם בתי אבות סיעודיים רבים והיום נסקר 5 מומלצים מהם:

הבית בפרדס – הבית בפרדס הוא בית אבות סיעודי אשר ממקום בהוד השרון שבאזור השרון, הבית משרת את תושבי השרון והסביבה. הוא אינטמי ומשפחתי עם צוות מקצועי. לבית האבות הבית בפרדס יש 3 אגפים עיקריים. הבית קרוב לציירם ואזורים מרכזיים ביניהם קניון מרגליות, קניון שרונים ועוד.
עמל ומעבר – עמל ומעבר מנהלים 4 בתי אבות סיעודיים, הפרוסים ברחבי הארץ, באזור השרון, ירושלים ובצפון. הקבוצה הוקמה בשנת 1984 ולה עשרות שנים של פעילות בקרב הקשישים. במתחמים תוכלו למצוא מגוון טיפולים ואבחונים לכל סוגי המטופלים.
Tender Loving Care – החברה הוקמה בשנת 2005 על מנת לספק מסגרת טיפולית בטוח מסייעת ומגוננת לקשישים. לחברה יש 7 בתי אבות הפרוסים ברחבי הארץ המציעים מכלול שירותי רפואה ופעילויות חברתיות. בתי האבות נמצאים בפיקוח מלאה של משרד הבריאות.
בית אבות הדסים – בית אבות הדסים אשר נמצא בבני ברק הוא מוסד גריאטרי אשר תחת פיקוח רפואי ומקצועיים, בית האבות מחולק ל-11 מחלקות שונות אשר זוכים לטיפול מקצועי ומיומן על ידי צוות עובדים ותיק. בין המחלקות ניתן למצוא 8 מחלקות סיעודיות ו-3 מחלקות לתשושי נפש.
המבריא – בית אבות המבריא הוא בית אבות ותיק הפועל משנת 1973, הבית מספק שירותים מגוונים לדיור מוגן לקשישים, ובנוסף מספק אגף לדיירים עצמאיים הכולל פעילויות מגוונות.

46 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
4 סיבות למה לא שווה להכין מגשי אירוח לבד יש לכם אירוע משפחתי או אירוח בקרוב, ואתם קצת לפני סגירת עניין האוכל, ואולי במחשבות שלהכין את האוכל לבד ולחסוך בעלויות, אך תנו לעזור לכם לקבל החלטה ואולי תבינו שעדיף לכם להזמין מגשי אירוח.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 2 שבועות 3 ימים
קייטרינג על האש מחירים, כמה עולה? קייטרינג על האש כשמו כן הוא, רוב האוכל נעשה על מנגל פחמים, ומחירו נקבע בהתאם לתפריט ולבקשות אותם ביקשתם מחברת הקייטרינג.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 2 שבועות 4 ימים
מהם סוגי המדרסים שיש? מדרסים לנעליים משמשים בעיקר לפיזור הלחץ על כפות הרגליים ובכך מפחיתים כאב ומונעים פציעות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 2 שבועות
מי צריך חברה לאחזקת מבנים? אחזקת מבנים היא מונח כולל למספר פעולות אותם מבצעת חברה אחת, המרכזת את כל המשימות ונותנת מענה כולל. מתי יש בכך צורך?
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 חודשים 3 שבועות
בחרו חברה מומלצת לניקיון מבנה שלכם! יש לכם מבנה וחשוב לכם שהוא יהיה נקי ומתוחזק היטב? אתם רוצים להיות בטוחים שהוא מטופח ונקי בכל פינה? חברת ניקיון תמלא את המשימה.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 חודשים 13 שעות