לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
תגי שם חכמים תגי שם

תגי שם חכמים לאירוע הבא שלך

פורסם בתאריך 08/10/2018      /      נכתב ע"י links4links@gmail.com

כולנו מכירים את תגי השם המסורתיים שמשמשים לצורך זיהוי בכנסים, אך כיום עם ההתפתחות הטכנולוגית יש כרטיסים שהם יותר מסתם כרטיסים..

במאמר הבא נחשוף אתכם לתגי שם חכמים מהדור הבא שיעזרו לכם לנהל את האירוע או הכנס בצורה הטובה ביותר.

תגי שם חכמים

חושש להציג את עצמך? מתבייש? אל דאגה. עם תגי זיהוי חכמים התהליך של יצירת קשרים ונטוורקינג בכנס או באירוע הופך להיות יותר קל ואף יותר מזאת, בתור מנהלי האירועים יש לכם את האפשרות לשלוט בתנועת המבקרים ולתת הרשאות למשתתפי כנסים במתחמי האירוע השונים.. לא משנה אם מדובר באירוע פרטי, בכנס מקצועי בתחום הרפואה, הייטק או בכנס גיוס משקיעים.

איך תגי השם החכמים עובדים?

כרטיסי הזיהוי החכמים הם בעלי ממשק מגע חכם מבוסס טכנולוגית NFC, באמצעותה ניתן לקרוא ולכתוב על הצ'יפ שמובנה בתוך הכרטיס. תגי שם לכנסים באים במגוון צבעים וצורות ואפילו בתור כרטיסי זיכרון ממותגים בנפחים שונים.

מהי טכנולוגיית NFC?

טכנולוגיית NFC הינה תקן המכיל קבוצה של פרוטוקולי תקשורת לקשר רדיו, המשמשים בעיקר טלפונים חכמים. הטכנולוגיה מבוססת על שימוש בשיטה אלחוטית המאפשרת לקרוא מגוון רחב של כרטיסים ללא צורך במגע פיזי. באמצעות טכנולוגיה זו יש אפשרות לעקוב אחר תנועת המבקרים שלך בזמן אמת ואפילו לתת הרשאות לצורך רכישת מוצרים ללא מזומן.

סוגי כרטיסי זיהוי לאירועים

בעת כנס, ניתן לקבל שירות של ניהול כנס הכולל שירותי דיילות, כך שלבעל האירוע או הכנס יהיה את כל תשומת הלב בעבור המבקרים ולתקשורת שוטפת ללא הפרעה.

מעתה תוכלו להדפיס את הלוגו ושם החברה על גבי תג חכם, ממותג וייחודי. מיותר לציין כי התג שם הוא סוג של "פרסום נודד" עבור התחום שלכם וככל שתקפידו על אמצעי הזיהוי של הכנס, כך תזכו במוניטין שלכם שחלק ממנו כאמור, הוא אמצעי הזיהוי של משתתפי הכנס שלכם.

סוגי כרטיסי זיהוי נוספים

בנוסף לכרטיסי זיהוי חכמים, ניתן לקבל גם שירות עם מגוון רחב יותר של תגי שם לכל מטרה וביניהם גם כרטיסים העושים שימוש בטכנולוגית RFID שהיא למעשה הינה טכנולוגיה ותיקה לזיהוי באמצעות תדרי רדיו, שהחלה לצבור תאוצה בשנים האחרונות ומתחילה לחדור כמעט לכל תחומי חיינו.

כרטיסי זיהוי נוספים כמו: כרטיסי עובד מפלסטיק, כרטיסי מועדון, כרטיסי מנוי ועוד, כרטיסים ותגים של HID, כרטיסים עם פס מגנטי ועוד מגוון רחב של כרטיסים יחודיים ומרשימים המהווים אמצעי שיווקי יוצא דופן בפני עצמם. לאחרונה נכנס גם שירות המחליף את הכרטיסים המיועד למכשירי סלולר תומכים ב- NFC ללא צורך בכרטיסים כלל.

היתרון הגדול הנוסף הוא גם היכולת לסדר, לארגן, לפקח, לעקוב ולשנות הרשאות למגוון רחב של דברים באמצעות שימוש בתגי זיהוי חכמים.

היו בטוחים שתקבלו שקט נפשי, ניהול וליווי שוטף ואישי למשתתפי האירוע עם תגי שם חכמים. בהצלחה! 

 

362 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת links4links@gmail.com