לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3018 מאמרים 800 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תיקון מחשבים ניידים – כיצד ניתן להפחית?

פורסם בתאריך 08/12/2015      /      נכתב ע"י שרון קל

המחשב שלנו, הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו האישיים, המקצועיים והחברתיים ולכן קשה לנו לחשוב על התנהלות ללא מחשב פעיל. והנה, למרות חשיבותו הגדולה, חיי היום-יום והשגרה העמוסה והלחוצה מקשה עלינו למצוא זמן פנוי כדי לגשת ולטפל במכשיר שמשמש אותנו כל כך הרבה. מאחר והמחשב הנייד שלנו, כמו מכשירים אלקטרוניים אחרים בחיינו, הפכו למכשיר "מובן מאליו", ברגע שאין לנו אותו זמין ותקין אנו לא מצליחים להבין איך תפקדנו בלעדיו. מומלץ להבין מהם הפעולות שאנו מבצעים שיוצרות לנו תקלות במחשב הנייד. הבנה זו תסייע לנו לשמור טוב יותר על המחשב הנייד שלנו ולצמצם את הצורך שלנו בתיקון המחשב הנייד שלנו.

התקלות הנפוצות במחשבים ניידים:

  • לעיתים אנו סוגרים את המסך של המחשב הנייד שלנו כאשר שכחנו על המקלדת חפץ כמו עט או עיפרון. הדבר מונע סגירה מלאה וחלקה של המסך מה שלרוב גורם לשבר במסך המחשב.

  • כאשר המחשב הנייד מחובר לכבל הטעינה ואנו מושכים את הכבל במהרה כאשר אנו מנתקים אותו מהמחשב זה לעיתים גורם לכך ששקע הטעינה נשבר או מתנתק ממקומו והדבר הזה גורם ברוב המיקרים לנזק כזה שמונע מאיתנו להטעין באופן חלק את המחשב הנייד שלנו.

  • חיבור מהיר של התקן חיצוני כדוגמת זיכרון נייד גורם לעיתים לחיבור הפוך או עקום של אותו התקן. חיבור מהיר ולא תקין שכזה עשוי לגרום לשבר או לנזק למחבר במחשב הנייד.

אז מה ניתן לעשות כדי להקטין את ההתעסקות בתיקון המחשב הנייד?

  • בעת הרכישה עצמה חשוב לבדוק את האחריות על המחשב ומי היצרן או היבואן שנותן אותה.

  • לדעת היכן ממוקמות מעבדות השירות והתיקון ומהו הזמן המינימאלי לתיקון. כך בשעת הצורך נחסוך זמן כדי לחפש מידע זה.

  • לדעת מהן עלויות תיקון מחשבים ניידים ומהן עלויות הבדיקה שלהם.

תיקון מחשבים ניידים – האם ניתן לבד?

ישנם תקלות מזעריות שאכן ניתן לתקן אותן לבד, אך רק במידה ויש לך ידע מוקדם כיצד לעשות זאת. מאחר ופעולת תיקון המחשב הנייד היא לא פעולה קלה שכל אחד יודע כיצד ואיך לבצע מבלי להגדיל את הבעיה, מומלץ לפנות לטכנאי מחשבים מקצועים בעל ידע וניסיון בתיקון מחשבים ניידים שיבטיח לנו שקט ממושך מתקלות חוזרות ונשנות במחשב הנייד שלנו.

1074 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 3 שנים 6 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 4 שנים 10 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 4 שנים 9 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 4 שנים 5 חודשים
מדוע כדאי ללכת אל אירועי תרבות בחיפה? העיר חיפה הינה עיר אשר משופעת במגוון רחב מאוד של אירועי תרבות. אירועי תרבות בחיפה מתקיימים לאורך כל השנה ומעניקים לתושבי העיר, ולאורחים אשר מגיעים לאזור, אפשרות ליהנות משלל אירועים מיוחדים המותאמים לקהל הרחב.
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 4 שנים 9 חודשים