לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2291 מאמרים 492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הרחקת יונים

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך - DIY

פורסם בתאריך 22/11/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

יונים יכולים לגרום לבעיות רבות, לכלוך, מחלות ועוד. הרחקת יונים מתבצעת בשביל למנוע בעיה זו, את הרחקת היונים נוכל לחלק ל2 פתרונות, הראשון הוא הרחקת יונים על ידי בעל מקצוע שיתן לכם אחריות על העבודה ויש את הפתרון השני שהוא הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך.

במידה ובחרתם בבעל מקצוע אשר יסלק לכם את היונים מהבית, מהמרפסת או מהגג, בחרו בעל מקצוע אחראי, ותיק עם נסיון, שם, ביקורות ומעולה וכזה שנותן לכם אחריות. בעלי המקצוע נוהגים לתת אחריות מספר שנים על העבודה שלהם. במידה וכבר שדיברתם עם הבעל המקצוע הוא לא מציע לכם אחריות, דלגו לבעל מקצוע הבא, יש רבים וטובים בשוק. לבעלי המקצוע יש פתרונות מקצועיים לגירוש היונים.

במידה והחלטתם לנסות קודם כל להרחיק את היונים בעצמכם נוכל לסקור לפניכם פתרונות כאלו, חשוב להדגיש שאנו לא תומכים בפגיעת היונים אלא בהרחקתם בלבד.

דוקרנים נגד יונים - דוקרני היונים הם אולי הפתרון הכי מומלץ וזמין עבור אנשי ה- DIY, את הדוקרנים מניחים בצורה כזו שהיונה אינה יכולה לדגור במקום מסויים, מניחים אותם על שלטי חוצות, ספי גגות, מרפסות ועוד.

רשת יונים - גם רשת היונים כמו הדוקרנים היא דרך מומלצת לגרש את היונים ולסיים את בעיית היונים. הרשת עצמה היא חזקה מאוד ועמידה אך גמישה, מה שגורם ליונים שהם עומדות על זה הרשת זזה וזה לא מקנה להם "אדמה בטוחה" והן פשוט עפות לחפש מקום אחר.

דחליל - דרך נוספת ופשוטה לבצע הרחקת יונים, היא הצבת דחלילים במקומות אשר היונים באות. את הדחלילים תוכלו למצוא בצורות שונות, כגון עוף או עורב אשר מפחידים את היונים והן פוחדות להתקרב.

ריח - ידוע שליונים יש חוש ריק מחודד והן זוכרות את המיקום שהיו לפי הריח. פתרון של עשה זאת בעצמך להרחקת יונים הוא שינוי הריח של המקום אשר הן היו, על ידי שימוש בחומרים עם ריק חזק יותר, אקונומיקה ועוד, ובכך לשנות את מיקומן.

יונים יכולות לגרום לבעיות רבות, לכן מומלץ להרחיק אותן כמה שיותר מהר בשביל למנוע נזקים לצבע, מבנה וכדומה.

345 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 חודשים 3 שבועות
איך תמנעו את הפציעה הבאה שלכם אף אחד לא מעוניין להפצע, בטח לא ברגליים, רגליים יכולות להשבית אותנו מהרבה דברים, אז איך בכל זאת תוכלו להמנע מהפציעה הבאה?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שבועות 2 ימים
מה אתם צריכים לדעת על שירותי מחשוב לעסקים שלכם המחשבים מהווים את לב העסקים שלך, הם חיוניים לעבודה ולתפוקת העסק שלך, אם המחשבים מפסיקים לעבוד או קורסים, כל העסק נכנס לבעיה, חשוב אם כן לדאוג לשירותי מחשוב מקצועיים כדי להמשיך ולתפעל את העסק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 11 חודשים 5 ימים
4 סיבות למה לא שווה להכין מגשי אירוח לבד יש לכם אירוע משפחתי או אירוח בקרוב, ואתם קצת לפני סגירת עניין האוכל, ואולי במחשבות שלהכין את האוכל לבד ולחסוך בעלויות, אך תנו לעזור לכם לקבל החלטה ואולי תבינו שעדיף לכם להזמין מגשי אירוח.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 6 חודשים 2 שבועות
מגשי אירוח לפורים אוטוטו אנו מסיימים את שנת 2018 ונקבל בברכה את שנת 2019 הבאה עלינו לטובה, חג גדול מתקרב אלינו בצעדי ענק, חג הפורים. לפורים נמצא מגשי אירוח יפים וצבעוניים הכוללים אוזני המן ועוד מאכלים שאוכלים רק בפורים.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 4 חודשים 3 ימים