לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3707 מאמרים 1103 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הרחקת יונים

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך - DIY

פורסם בתאריך 22/11/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

יונים יכולים לגרום לבעיות רבות, לכלוך, מחלות ועוד. הרחקת יונים מתבצעת בשביל למנוע בעיה זו, את הרחקת היונים נוכל לחלק ל2 פתרונות, הראשון הוא הרחקת יונים על ידי בעל מקצוע שיתן לכם אחריות על העבודה ויש את הפתרון השני שהוא הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך.

במידה ובחרתם בבעל מקצוע אשר יסלק לכם את היונים מהבית, מהמרפסת או מהגג, בחרו בעל מקצוע אחראי, ותיק עם נסיון, שם, ביקורות ומעולה וכזה שנותן לכם אחריות. בעלי המקצוע נוהגים לתת אחריות מספר שנים על העבודה שלהם. במידה וכבר שדיברתם עם הבעל המקצוע הוא לא מציע לכם אחריות, דלגו לבעל מקצוע הבא, יש רבים וטובים בשוק. לבעלי המקצוע יש פתרונות מקצועיים לגירוש היונים.

במידה והחלטתם לנסות קודם כל להרחיק את היונים בעצמכם נוכל לסקור לפניכם פתרונות כאלו, חשוב להדגיש שאנו לא תומכים בפגיעת היונים אלא בהרחקתם בלבד.

דוקרנים נגד יונים - דוקרני היונים הם אולי הפתרון הכי מומלץ וזמין עבור אנשי ה- DIY, את הדוקרנים מניחים בצורה כזו שהיונה אינה יכולה לדגור במקום מסויים, מניחים אותם על שלטי חוצות, ספי גגות, מרפסות ועוד.

רשת יונים - גם רשת היונים כמו הדוקרנים היא דרך מומלצת לגרש את היונים ולסיים את בעיית היונים. הרשת עצמה היא חזקה מאוד ועמידה אך גמישה, מה שגורם ליונים שהם עומדות על זה הרשת זזה וזה לא מקנה להם "אדמה בטוחה" והן פשוט עפות לחפש מקום אחר.

דחליל - דרך נוספת ופשוטה לבצע הרחקת יונים, היא הצבת דחלילים במקומות אשר היונים באות. את הדחלילים תוכלו למצוא בצורות שונות, כגון עוף או עורב אשר מפחידים את היונים והן פוחדות להתקרב.

ריח - ידוע שליונים יש חוש ריק מחודד והן זוכרות את המיקום שהיו לפי הריח. פתרון של עשה זאת בעצמך להרחקת יונים הוא שינוי הריח של המקום אשר הן היו, על ידי שימוש בחומרים עם ריק חזק יותר, אקונומיקה ועוד, ובכך לשנות את מיקומן.

יונים יכולות לגרום לבעיות רבות, לכן מומלץ להרחיק אותן כמה שיותר מהר בשביל למנוע נזקים לצבע, מבנה וכדומה.

2949 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
מתי עושים הפרשת חלה? מתי ניתן לעשות את מצוות הפרשת החלה? האם רק בתאריכים מסויימים? רק במועדים מסויימים?
פורסם בקטגוריית נשים ויהדות, לפני 3 שנים 1 חודשים
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 11 חודשים
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שנים 7 חודשים
בחרו חברה מומלצת לניקיון מבנה שלכם! יש לכם מבנה וחשוב לכם שהוא יהיה נקי ומתוחזק היטב? אתם רוצים להיות בטוחים שהוא מטופח ונקי בכל פינה? חברת ניקיון תמלא את המשימה.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 6 חודשים
קייטרינג על האש מחירים, כמה עולה? קייטרינג על האש כשמו כן הוא, רוב האוכל נעשה על מנגל פחמים, ומחירו נקבע בהתאם לתפריט ולבקשות אותם ביקשתם מחברת הקייטרינג.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 3 שנים 3 חודשים