לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2068 מאמרים 426 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מחירי דירות פסגת דן

פורסם בתאריך 23/11/2018      /      נכתב ע"י פסגת דן 2019

פרויקט הרכבת הקלה בתל אביב מיועדת להיות אמצעי תחבורה העיקרי ברחבי ת"א והסביבה, ולפעול אף לקישור טוב יותר בין העיר לפרברים של גוש דן. נכון לשנת 2017 המערכת כוללת ארבעה קווי רכבת קלה (LRT – Light Rail Transit). בנוסף נבחנת היתכנות הקמתם של עוד שלושה קווי מטרו. על תכנון ויישום המערכת מופקדת נת"ע- נתיבי תעבורה עירוניים.לפי תחזיות נת"ע, עם חנוכת הקו יֵרדו 50–100 אלף רכבים מהכבישים, וזאת משום שבכל יום יבוצעו בו כ־200 אלף נסיעות יחידות — כמות השווה לכלל הנסיעות שנעשות כיום בכל קווי רכבת ישראל באותו זמן. אבל המהפכה הזו לא תישאר בתחומי התחבורה בלבד, אלא תשפיע כמובן גם על הנדל"ן באזורים הגובלים בקו. לנגישות תחבורתית לאזורי מגורים ותעסוקה יש קשר ישיר וחיובי לערך הנכסים, ויש להניח שיגבר הביקוש לדירות או משרדים הסמוכים לתחנות. 

אחת הערים שעומדת להשתנות באופן מהותי היא העיר רמת גן אשר מאופיינת בבנייה לגובה. אחד הפרויקטים היותר מסקרנים באזור הוא פרויקט פסגת דן, פרויקט בניה חדש של חברת נהור מקבוצת דן נדל"ן. המבנה הבולט בפרויקט הוא מגדל מגורים בן ארבעים קומות, אשר יהיה ממוקם ברח' המעפיל 12, ממש בסמוך לרחוב ז'בוטינסקי המרכזי. פרויקט הרכבת הקלה כאשר יגיע לסיומו ישפיע לאנשים שיתגוררו בפרויקטים כפסגת דן אך גם על כאלה שעובדים במקומות כמו מתחם הבורסה ברמת-גן שהוא אחד מהמרכזי העסקים מהחשובים בגוש דן, אם לא בכל הארץ. 

הרשת אמורה להשתלב עם קווי הרכבת הקלה כך שתספק גם ליישובים הרחוקים יותר אמצעי הגעה יעילים ומהירים לתוך מטרופולין תל אביב, בדומה לערים הגדולות בעולם, כולל פסגת דן ברמת גן. סיום העבודות לטענת משרד התחבורה צפוי להיות ב-2028 – שש שנים של עבודות בסך הכול מרגע התחלת העבודות. לפי גורמים בתחום התחבורה, מדובר בלוח זמנים שספק אם ניתן לעמוד בו. העבודות אמורות להימשך לפי אותם גורמים לפחות עשר שנים. ומניסיון במדינה הזאת דברים זזים מאוד לאט אז ספק אם גם 10 שנים יספיקו. ספק רב עם הרכבת הקלה תפתור כליל את בעיית הפקקים כך גם לדעתו של מנכ"ל נת"ע שטען ״הרכבת הקלה לא תפתור את הפקקים, הם יהיו גם אחרי״.  מה שבוודאות נכון פרויקטים כפי שציינתי קודם לכן כפסגת דן המחירים שלהם רק ישתבחו ברגע שהרכבת הקלה תעשה את הנסיעה הראשונה ובעלי הדירות רק ירוויחו מכך.

 

38 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת פסגת דן 2019
תחבורה בגוש דן וסביב פרויקט פסגת דן גוש דן הוא שמו המקובל של אגד הערים שבמרכזו תל אביב-יפו, ושמהווה את הטבעות הפנימיות של מטרופולין תל אביב, ולפעמים מתייחס למטרופולין כולו כמו בפסגת דן. בכל הגדרה, גוש דן הוא השטח העירוני וריכוז האוכלוסייה הגדול בישראל. מקור השם הוא בשבט דן אשר נחלתו הייתה באזור גוש דן המודרני.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 שבועות 4 ימים
פסגת דן - יותר מבית חכם פסגת דן מציעה מגדלי יוקרה למגורים ואיכות חיים ברמה גבוהה ואפשרית לכלל האוכלוסיה.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 2 שבועות 1 ימים