לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הצללות לאירועים

פורסם בתאריך 05/01/2019      /      נכתב ע"י דוד כמהין

כיאה להפקת אירוע מתוך מחשבה על מקסום ההפקה והשקט הנפשי של מתכנני האירוע, חשוב לשים דגש גדול כמה שאפשר על הפרטים הקטנים. אלו הם בסוף שמורגשים ע"י המוזמנים ויקרי ליבנו. מתוך הבנה לאופטימיזצית התכנון ורצון עז להתשפר לאירוע הבא, ישנה חשיבות קריטית למחשבה על תכנון נכון ופרטני, שימוש בכלים מתאמים ועוד.

איך יוצרים אירוע מוצלח? שאלה שכל מפיק אירועים ישמח לתת תשובה ומאידך חושש שמה האירוע לא יצלח. כמויות הפרטים הקטנים שצריך לשים אליהם לב הן גדולות. סוגיות מזג אויר, קייטרינג וציוד הן אלו שכל אורח באירוע יושפע מהן ברמה הגבוהה ביותר. דמיינו מצב שבו יש חום קיצוני באירוע והמפיק לא לקח בחשבון סוגיות אלו.

מזג אויר קיצוני, בן אם קייצי או חורפי - יכול לגרום לאירוע בלתי נשכח (במובן הפחות טוב) לכן, זוהי סוגיה שכדאי לשים עליה דגש כבר בשלבי התכנון הפרטני.

מדינת ישראל, קיץ חם, אורחים מזיעים. חשוב לדאוג עבור הצללות לאירועים כבר בשלב הראשוני אשר ידוע מהו מזג האויר הצפוי. לא פעם נתקלו מפיקי אירועים בהתקלות קצרות של לקוחות אשר ביקשו הצללה לאירוע מספר שעות לפני תחילתו. מצב זה לא פשוט משום התכנון הדרוש לטובת ביצוע ההקמה בשטח, מדידת השטח ואפיונו ולבסוף ביצוע תכנון קפדני יחד עם הלקוחמפיק האירוע לפני תחילת ההקמה של רשת הצל.

לכן, בבואנו לסגור הצללה לאירוע, אנו נשים דגש רב על סוגיה זו אשר הינה קריטית להצלחתו של האירוע וכמובן, אין כמו לראות את הדודות יושבות להן בצל, מחייכות ומאושרות. זה שווה הכל.

454 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת דוד כמהין
אוהל נגד גשם לאירוע חשיבותו של אוהל נגד גשם עבור אירוע מרובה מוזמנים הינו דבר לא פחות מהכרחי עבור מארגני האירוע. נוכחות האוהל תקנה אווירה אינטימית עבור אורחי האירוע בן אם מדובר בחתונה או אירוע חברה.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 9 חודשים