לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4022 מאמרים 1210 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מהו פוקימון?

פורסם בתאריך 10/12/2015      /      נכתב ע"י pokemonzcoil@gmail.com

פוקימון / Pokemon הנו סדרת טלוויזיה אשר החלה את שידוריה החל משנת 1997.
אך עם זאת משחקי הסדרה אשר מבוסס ב-"Game Boy" החלו לצאת כבר בשנת 1995 ובאופן רציף בכל שנה מתבסף משחק נוסף של הסדרה פוקימון.
פוקימון הגיעה לארץ לקראת המילניום, יחד עם הצלחתו המסחררת הוחלט להתחיל את שידוריו גם במדינת ישראל.
רבים מילדי ישראל החלו להעריץ את הסדרה, השילוב בין הפוקימונים וחיבור של הדמויות יצר חווית צפייה מדהימה לכל ילד ונער במדינת ישראל.

מעבר לסדרה, משחקי הפוקימון הן המרכיב העיקרי להנאה אמיתית, תחושה של "מאמן פוקימונים" מובחר, אשר במשחק מגלם דמות, נער בן 10 אשר חלומו הגדול ביותר הוא להפוך ל"מאמן הפוקימונים הטוב ביותר", בהתאם לכך הוא מתחיל את מסעו בעולם הפוקימונים עם פוקימון התחלתי שהוא מקבל, ואיתו נשאר לאורך כל הדרך.
המטרה הכללית היא ללכוד פוקימונים מרחבי המשחק, להלחם נגד מאמנים, להשיג תגים וכמובן להתחרות באליפות העולם לפוקימונים.

משחקי הוידאו של המשחק פוקימון עוררו הצלחה מסחררת וכתוצאה מכך נפתחו ברחבי העולם משחקים מבוססי פוקימון בדפדפן ללא כל הורדה, אותן אפשרויות משחק הותאמו למחשב (חלקם גם למכשירי הסלולר) באמצעות תוכנה מיוחדת ניתן לפתוח אותם ולהנות מהמשחקים גם דרך המחשב האישי שלנו!

מדי שנה מתפרסמים סרטים המהווים את המשך קו העלילה שהסדרה-אנימה מציעה, עם שלל פוקימונים מיוחדים שלא נראו על המסך לפני. וכמובן אחת לפרק זמן מסוים ישנו "דור" חדש של פוקימונים שטרם נראו על משחקי הטלוויזיה והמשחקים. עד היום, שנת 2015 נוצרו ונראו על המסך הטלוויזיה שלנו כ-6 דורות של פוקימונים, סה"כ 701 פוקימונים שונים ומשונים אשר מהווים הנאה רבה במשחקי הסדרה וכמובן בסדרה עצמה.

 תמיד חלמתם לקחת חלק באתר עם המון חברים ומעריצים של פוקימון? אתם יכולים, האתר פוקימון זי מציע לכם את זה! 

אתם מוזמנים להשתתף במגוון פעילויות מהנות שהאתר מציע, מגוון הגרלות על משחקים של פוקימון, להגיב על הפרסומים שמתפרסמים באתר מדי יום ביומו, להוריד משחקי פוקימון, לצפות בסדרה בתרגום מלא לעברית, לדבר עם גולשי האתר במערכת צ'אט נוחה ומתקדמת שהאתר מציע, לדבר לצחוק והכי חשוב לעשות כיף! 
 
האתר פוקימון הישראל מציע לגולשים אפשרות להירשם לאתר ולהנות ממיטב העדכונים בצורה המהירה והעדכנית ביותר, מעבר לכך האתר מציע עיצוב חדשני ויפה, מערכת תוכן נוחה לגולשים, האתר כמובן נגיש גם לאוכלוסייה בעלת המגבלות בכל דרך שהיא. 
3110 צפיות
8 כניסות
מאמרים נוספים מאת pokemonzcoil@gmail.com