לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פתיחת אתר אינטרנט בחינם

פורסם בתאריך 13/12/2015      /      נכתב ע"י Freesite

אתר (או לחלופין, אתר אינטרנט) - קבוצת דפים (טקסט, תמונות, סרטונים) בעלי מכנה משותף או תחום משותף אשר מאוחסנים תחת שרת (Server) משותף בדרך כלל וכתובת אינטרנט משותפת (Domain). אתרי אינטרנט בדרך כלל משמשים עסקים, תכנים פרטיים, אתרי קבוצות (כמו בתי ספר, ועדי עובדים) ומוסדות ממשלתיים.

אין ספק שרוב החיפושים שלנו כיום אחר בעלי מקצוע ועסקים יהיו באמצעות האינטרנט, ובמיוחד עם מנוע החיפוש (ואתר האינטרנט) המוכר ביותר בעולם Google (גוגל). כאשר האינטרנט הפך כבר מזמן לאמצעי הפרסום המועיל ביותר עבור עסקים קטנים וגדולים, עסקים רבים פונים לתחום בניית האתרים לשפר את מקומם ברשת האינטרנט ובכך לבסס את העסק במשיכת לקוחות נוספים גם באמצעות אתר האינטרנט שלהם.

ניתן גם למצוא ברשת האינטרנט אתרי תוכן פרטיים, כמו בלוגים ואתרי ילדים – בעלי תכנים אישיים של מנהל האתר, לעיתים לא למטרות רווח ובאמצעות מערכות המעניקות אפשרויות לפתיחת אתרים בחינם או בניית אתרים באמצעות מערכות קוד – פתוח לדוגמה וורדפרס.

עסקים קטנים וחברות כאחד פונים רבות לחברות בניית אתרים על מנת שידאגו עבורם לכל התהליכים הכרוכים בהרמת אתר לרשת האינטרנט – החל מאחסון האתר, בחירת הדומיין (שם המתחם של האתר), כתיבת תכנים, עיצוב האתר וקידומו במנועי החיפוש.

פתיחת אתר לא תמיד מצריכה מאמץ כספי, ניתן גם לפתוח אתר אינטרנט דרך מערכות לבניית אתרים בחינם – כמו wix,פריסייט,livecity ודומיהם, אשר מאפשרות עיצוב אתר באמצעות מערכת חינמית, כתיבת תכנים לאתר, העלאת תמונות, בחירת כתובת אינטרנט מקוצרת ועוד.

יצירת אתרים באמצעות חברות אינטרנט המתמחות בכך לעיתים עשויה לשרת את מטרת בעל העסק בהרבה מיצירת אתר דרך אתרי פתיחת אתרים בחינם ובכך גם למשוך קהל רב יותר של לקוחות. חברות אתרי האינטרנט מתאימות עיצוב, תוכן ואת מבנה האתר לצרכי הלקוח ובכך משפרות את חווית הגלישה של הלקוחות הפוטנציאלים באתר – ומשפרות את משיכת הלקוחות באמצעות האתר.

אתר אינטרנט, לא תמיד צריך להיות מוצר יקר, במקרים רבים, נוכל להשתמש במערכת שמאפשרות בניית אתרים בחינם וללא כל צורך בתשלום עבור גורם מקצועי, בניית אתר בחינם עשוי לשרת את מטרותינו ולחסוך את התשלום עבור אתר אינטרנט.

פורטל בניית אתרים בחינם עשוי לסייע לנו בתהליכים רבים בפתיחת האתר שלנו, בשלבי העיצוב, כתיבת התכנים ואף בשלב פרסום האתר שלנו באינטרנט. למערכות פתיחת האתרים בחינם אפשרויות רבות שיעשו את האתר שלנו נגיש יותר, וייחודי עבור העסק שלנו ו/או התוכן הפרטי.

אין להתחיל בפיתוח האתר לפני שנתחיל ונתכנן את האתר, ולכן יש לחשוב טוב על האתר לפני שניגשים לעבודה – "איפה אני פותח את האתר?" (במערכת לבניית אתרים בחינם או באמצעות חברה), "מה יהיו התכנים באתר?", "כיצד ייראה ללקוח?" (עיצוב האתר) ועוד.

פתח אתרך בחינם - בניית אתר באמצעות פרוייקט פריסייט, המאפשר בניית אתרים בחינם, ללא תשלום וללא פרסומות.

1584 צפיות
10 כניסות
מאמרים נוספים מאת Freesite
בניית אתרים בחינם - זול או בעצם עולה ביוקר? כמעט בכל המקרים, האתר שתבנה יהיה הפנים שלך באינטרנט וכאשר לקוחות שלך ירצו לחפש אותך לפני ביצוע העסקה, האתר שלך הוא שייתן את הרושם הכולל ממך, ולו יש השפעה עמוקה ביותר על תודעת הלקוח.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 7 שנים 9 חודשים
מערכות לבניית אתרים בחינם מערכות לבניית אתרים בחינם, מכילות בתוכן במקרים רבים ממשקים ואפשרויות שונות שיאפשרו עבורך לעצב בהתאמה אישית את אתרך, או לבחור מתוך ערכות עיצוב מוכנות, עריכת תכנים באמצעות ממשק WYSIWYG – לכתיבת תוכן מסוגנן בזמן אמת, כתובת מקוצרת אישית ועוד.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 7 שנים 11 חודשים