לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3707 מאמרים 1103 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
נזלת אחורית

מהי נזלת אחורית?

פורסם בתאריך 24/01/2019      /      נכתב ע"י AliKabilio

נזלת אחורית היא אותה נזלת אשר אמורה לצאת מקדימה ולנזול מהאף אך היא נוזלת אחורה, יציאת הנזלת תלויה ברירית. הנזלת האחורית נגרמת בעקבות נוזלי האף אשר זזים אחורה, בזמן נזלת אחורית תרגישו יובש בגרון, ליחה וכחכוך בגרון. כאשר תהיו במצב שכיבה עם הנזלת האחורית, יכול להיות שתרגישו השתנקות או חנק, שימו לב כי אי-טיפול בנזלת האחורית יכול לגרום להתפחתות לדלקת ריאות ולברונכיטיס, לכן חשוב לטפל בה בהקדם.

אז מהן דרכי הטיפול עם נזלת אחורית?

1. המנעו ממזגנים - מזגנים הם הגורם הבולט ביותר לנזלת אחורית, בחורף לדוגמא יש שינוי מזג אויר קיצוניים, מחום של המזגן אתם יוצאים החוצה לקור.

2. כדור נגד אלרגיה - כאשר אתם מתחילים את התפתחות הנזלת רצוי לנטול כדור נגד אלרגיה בשילוב עם ספריי לאף לדוגמא FLO ובכך למגר את התופעה. הטיפול בדרך כלל נמשך יום עד יומיים.

3. שינה על הבטן - בזמן הנזלת נהוג לישון על הבטן ככה הנזלת תצא מקדימה מהאף.

4. מומחה אלרגיות - לפעמים, הנזלת האחורית תגרם עקב אלרגיה למשהו, חשוב לבדוק זאת עם מומחה אלרגיות.

5. שינוי תזונה - שינוי תזונה משפיע על חיינו אך לא רק, אלא גם על גרימת הנזלת האחורית, חשוב לזכור שאם החלטתם לשנות תזונה, תעשו את זה בחכמה עם התייעצות עם תזונאית.

יש עוד כמה וכמה דרכים לפתור את בעיית נזלת אחורית, יש כאלו טובים יותר וטובים פחות, חשוב שכאשר אתם מתחילים לסבול מזה, מומלץ לטפל בזה בהקדם האפשרי ולמנוע התפתחות דברים אחרים.

 

3152 צפיות
22 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
מתי עושים הפרשת חלה? מתי ניתן לעשות את מצוות הפרשת החלה? האם רק בתאריכים מסויימים? רק במועדים מסויימים?
פורסם בקטגוריית נשים ויהדות, לפני 3 שנים 1 חודשים
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שנים 7 חודשים
בחרו חברה מומלצת לניקיון מבנה שלכם! יש לכם מבנה וחשוב לכם שהוא יהיה נקי ומתוחזק היטב? אתם רוצים להיות בטוחים שהוא מטופח ונקי בכל פינה? חברת ניקיון תמלא את המשימה.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 6 חודשים
הרחקת יונים עשה זאת בעצמך - DIY יונים יכולים לגרום לבעיות רבות, לכלוך, מחלות ועוד. הרחקת יונים מתבצעת בשביל למנוע בעיה זו, את הרחקת היונים נוכל לחלק ל2 פתרונות, הראשון הוא הרחקת יונים על ידי בעל מקצוע שיתן לכם אחריות על העבודה ויש את הפתרון השני שהוא הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שנים 1 חודשים
קייטרינג על האש מחירים, כמה עולה? קייטרינג על האש כשמו כן הוא, רוב האוכל נעשה על מנגל פחמים, ומחירו נקבע בהתאם לתפריט ולבקשות אותם ביקשתם מחברת הקייטרינג.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 3 שנים 3 חודשים