לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
נזלת אחורית

מהי נזלת אחורית?

פורסם בתאריך 24/01/2019      /      נכתב ע"י AliKabilio

נזלת אחורית היא אותה נזלת אשר אמורה לצאת מקדימה ולנזול מהאף אך היא נוזלת אחורה, יציאת הנזלת תלויה ברירית. הנזלת האחורית נגרמת בעקבות נוזלי האף אשר זזים אחורה, בזמן נזלת אחורית תרגישו יובש בגרון, ליחה וכחכוך בגרון. כאשר תהיו במצב שכיבה עם הנזלת האחורית, יכול להיות שתרגישו השתנקות או חנק, שימו לב כי אי-טיפול בנזלת האחורית יכול לגרום להתפחתות לדלקת ריאות ולברונכיטיס, לכן חשוב לטפל בה בהקדם.

אז מהן דרכי הטיפול עם נזלת אחורית?

1. המנעו ממזגנים - מזגנים הם הגורם הבולט ביותר לנזלת אחורית, בחורף לדוגמא יש שינוי מזג אויר קיצוניים, מחום של המזגן אתם יוצאים החוצה לקור.

2. כדור נגד אלרגיה - כאשר אתם מתחילים את התפתחות הנזלת רצוי לנטול כדור נגד אלרגיה בשילוב עם ספריי לאף לדוגמא FLO ובכך למגר את התופעה. הטיפול בדרך כלל נמשך יום עד יומיים.

3. שינה על הבטן - בזמן הנזלת נהוג לישון על הבטן ככה הנזלת תצא מקדימה מהאף.

4. מומחה אלרגיות - לפעמים, הנזלת האחורית תגרם עקב אלרגיה למשהו, חשוב לבדוק זאת עם מומחה אלרגיות.

5. שינוי תזונה - שינוי תזונה משפיע על חיינו אך לא רק, אלא גם על גרימת הנזלת האחורית, חשוב לזכור שאם החלטתם לשנות תזונה, תעשו את זה בחכמה עם התייעצות עם תזונאית.

יש עוד כמה וכמה דרכים לפתור את בעיית נזלת אחורית, יש כאלו טובים יותר וטובים פחות, חשוב שכאשר אתם מתחילים לסבול מזה, מומלץ לטפל בזה בהקדם האפשרי ולמנוע התפתחות דברים אחרים.

 

4000 צפיות
24 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 שנים 3 חודשים
מתי עושים הפרשת חלה? מתי ניתן לעשות את מצוות הפרשת החלה? האם רק בתאריכים מסויימים? רק במועדים מסויימים?
פורסם בקטגוריית נשים ויהדות, לפני 4 שנים 10 חודשים
הרחקת יונים עשה זאת בעצמך - DIY יונים יכולים לגרום לבעיות רבות, לכלוך, מחלות ועוד. הרחקת יונים מתבצעת בשביל למנוע בעיה זו, את הרחקת היונים נוכל לחלק ל2 פתרונות, הראשון הוא הרחקת יונים על ידי בעל מקצוע שיתן לכם אחריות על העבודה ויש את הפתרון השני שהוא הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 שנים 10 חודשים
מהם סדנאות פוטותרפיה? פוטותרפיה (באנגלית Phototherapy) היא שיטה שבה נעשה שימוש טיפולי בטכניקות של צילום ככלי טיפול בפסיכותרפיה. טיפול בפוטותרפיה משלב בתוכו תאוריות מעולם הפסיכולוגיה וטכניקות מתחום הפסיכותרפיה, היא אחת משיטות הטיפול בתחום האומנות. כיום מתקיימות סדנאות פוטותרפיה לעזרה לילדים ובוגרים.
פורסם בקטגוריית טיפול באומנות, לפני 5 שנים 2 חודשים
המדריך להכין אלבום דיגיטלי מודפס הדפסת אלבום דיגיטלי זוהי המתנה אותה תוכלו להעניק לילד שלכם, לחבר, או לכל מי שיקר וחשוב לליבכם. כי מי מדפיס היום תמונות? אך אם תבחרו כמה תמונות מיוחדות ותעצבו אותם בחן, תהיה התוצאה ספר מרגש ומושקע שיהווה מזכרת מדהימה והיא תלווה את הילד לאורך ימים ושנים.
פורסם בקטגוריית צרכנות וקניות, לפני 5 שנים 3 חודשים