>">
לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

5 טיפים שיקלו עליכם את תקופת המבחנים

פורסם בתאריך 03/02/2019      /      נכתב ע"י rsseowebz

תקופת המבחנים היא לא תקופה קלה, אך אפשר להפוך אותה לקלה בהרבה יותר ממה שהיא. אז סמסטר א' אולי מאחוריכם, אך סמסטר ב' ממש בפתח ומיד לאחריו גם תקופת המבחנים המאתגרת. גזרו ושמרו – הטיפים שיקלו עליכם משמעותית:

1.אל תביאו את עצמכם למצב של שחיקה

מצד אחד אתם רוצים להשקיע כמה שיותר בלימודים, אך מצד שני מבלי שאתם שמים לב אתם גם שמים לעצמכם רגל. איך זה קורה? בעקבות חוסר תכנון נכון של לוח הזמנים המביא אתכם למצב של שחיקה. כך לדוגמא, כשאתם מתחילים ללמוד למבחן גדול כשלושה ימים לפני מעוד הבחינה. ימי הלמידה הופכים עמוסים, לחוצים ומתישים שסחוטים מכם את האנרגיות.

2.אספו סיכומים ומאמרים לפני תקופת המבחנים

ישנם סיכומים שאתם רוצים לבקש מסטודנט נוסף שלומד אתכם בהרצאות? אל תחכו לרגע האחרון. כל עוד תבקשו סיכומים פנים אל מול פנים, סביר כי ישיבו לכם בחיוב. מנגד, עם תחילת תקופת המבחנים, כשכל סטודנט שקוע עמוק במטלותיו, כנראה שלא ימצאו את הזמן לחלוק אתכם מאמרים, סיכומים וכיוצא בזה.

3.נתקעתם ואתם צריכים עזרה? פשוט בקשו אותה

אתם אמנם סטודנטים, אך בטח שאין לכם כוחות על. לעתים, לאורך תקופת המבחנים אתם עלולים לגלות כי אתם זקוקים לסיוע: תרגום מאמרים, הגדרת ראשי פרקים לעבודה שאתם כותבים וכן הלאה. מצד אחד תוכלו שלא לבקש עזרה וכך להיות תקועים במקום, אך מצד שני תוכלו לקבל עזרה שתקל עליכם משמעותית! לדוגמא, עם שירות של כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום.

4.אל תדחו לסמסטר ב' את מה שאפשר לעשות בסמסטר א'

הרי אין כמו לדחות מטלות: במקום לחוש את הלחץ והמועקה כעת, תרגישו אותם פשוט בסמסטר הבא! אל תדחו מטלות, בשום מחיר. דחיית מטלות לסמסטר הבא מכניסה אתכם למעגל התחייבויות לוחץ יותר. מעבר לכך, דחיית מטלות מחייבת אתכם להירשם לקורס פעם נוספת, לשלם שכר לימוד עבורו, להיות נוכחים בו ולהגיש את כל המטלות הנדרשות לאורך הסמסטר.

5.הקיפו עצמכם בסביבה תומכת

תקופת המבחנים היא תקופה מלחיצה, זה לא סוד. מה שהמון פעמים גורם לכם ללחץ הוא בעיקר השיח הפנימי שאתם מנהלים עם עצמכם: עולות בכם מחשבות שליליות, חרדות ושלל דימויים שלא מתכתבים באמת עם המציאות האובייקטיבית. על מנת שתוכלו להפחית בסטרס, יהיה נכון שתקיפו עצמכם באנשים שאתם אוהבים. הם אלו שירימו אתכם, יתמכו בכם ויפרגנו לכם לאורך התקופה המאתגרת. בהצלחה!

916 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת rsseowebz
חיתוכי יהלומים: מדריך מקיף לחיתוכי היהלומים השונים לטבעות אירוסין החיתוך של יהלום ממלא תפקיד מכריע ביופיו ובזוהר הכלליים. עם מגוון חיתוכי יהלומים זמינים, הבחירה הנכונה לטבעת אירוסין יכולה להיות משימה לא פשוטה. מדריך מקיף זה בוחן את חיתוכי היהלומים השונים ואת המאפיינים שלהם כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.
פורסם בקטגוריית תכשיטים ויהלומים, לפני 2 ימים 21 שעות
החשיבות של שכפול מפתחות לרכב: מדוע כדאי שיהיה לך מפתח נוסף אובדן של מפתחות לרכב יכול להיות מקור לאי נוחות ולחץ רב. במצבים כאלה, שכפול מפתח לרכב יכול להציל את המצב. שכפול מפתחות לרכב הוא אמצעי זהירות פשוט אך מכריע שכל בעל רכב צריך לשקול. מאמר זה בוחן את החשיבות של שכפול מפתחות לרכב ומדגיש את הסיבות לכך שיש צורך במפתח נוסף.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 ימים 21 שעות
סוגי שיטות שכפול מפתחות לרכב ואיזו לבחור כאשר מדובר בשכפול מפתחות לרכב, קיימות שיטות שונות, לכל אחת יתרונות ושיקולים משלה. הבנת הסוגים השונים של שיטות שכפול מפתחות לרכב יכולה לעזור לך לקבל החלטה מושכלת בהתאם לצרכים הספציפיים שלך. מאמר זה בוחן את השיטות הנפוצות ומספק הנחיות באיזו מהן לבחור.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 ימים 22 שעות
מערכות כניסה ללא מפתח ושכפול מפתחות לרכב מערכות כניסה ללא מפתח הפכו פופולריות יותר ויותר בכלי רכב מודרניים, ומספקות נוחות ואבטחה משופרת. עם זאת, בעלי רכב רבים עדיין לא בטוחים לגבי תהליך שכפול המפתחות למערכות אלו. מאמר זה בוחן את הקשר בין מערכות כניסה ללא מפתח ושכפול מפתחות לרכב, ושופך אור על הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 ימים 22 שעות
מהיר, יעיל ואמין: תקני השירות של מנעולני רכב כאשר מדובר על נעילת רכב או מקרי חירום הקשורים למפתחות, המומחיות של מנעולן רכב מקצועי חשובה לאין ערוך. טכנאים מיומנים אלו מספקים שירותים מהירים, יעילים ואמינים כדי לעזור לבעלי רכבים להחזיר את הגישה למכוניותיהם ולהבטיח את אבטחת רכביהם. במאמר זה, נחקור את תקני השירות של מנעולני רכב שהופכים אותם למשאב חיוני לבעיות מנעול ומפתחות לרכב.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 ימים 22 שעות