לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עיצוב פנים כקריירה שניה

פורסם בתאריך 03/03/2019      /      נכתב ע"י netalterman

עיצוב פנים כקריירה שניה

 

אנשים צעירים רבים בתחילת דרכם, מפחדים לממש את החלומות שלהם ופונים לקריירה הנחשבת לבטוחה יותר, מאשר לקריירה שהם באמת היו רוצים לעסוק בה. ישנם אנשים שמתחרטים כל חייהם על בחירה וזו וישנם כאלו שכאשר הם נמצאים על פרשת דרכים מבחינת הקריירה, הם מחליטים להעז ולנסות, עכשיו כאשר העניינים נרגעו קצת כשיש להם יותר ניסיון ואפילו יותר אומץ בשוק העבודה, לפתח קריירה שנייה.

 

מהו עיצוב פנים

 

התחום של עיצוב פנים, הוא אחד התחומים שהרבה אנשים ובעיקר נשים פונים אליהם כקריירה שנייה, במיוחד בתקופות שבהם הילדים גדלו קצת ונשאר בידיהן יותר זמן פנוי גם ללימודי עיצוב פנים וגם להשקיע שעות רבות יותר בפיתוח הקריירה בזמן שהילדים הופכים ליותר עצמאיים.

המציאות הישראלית היום, מאפשרת לאנשים לפתח מספר קריירות ולא להסתפק בקריירה אחת שאתה הם בדרך כלל מתחילים בסיום הצבא והלימודים והיא לא תמיד מתאימה לכישורים שלהם. השנים שעוברות מאפשרות לנו להבין בדיוק מה הם הכשרונות שלנו וגם להביא לידי ביטוי את היצירתיות שחבויה בכל אחד ואחד מאתנו.

 

הצלחה בקריירה שניה

 

את סיפורי ההצלחה אודות קריירה שנייה, אפשר לשמוע בכל מקום, כיצד נשים החליטו לעזוב עבודות משעממות, לבחור בלימודים של עיצוב פנים ולעבוד כמעצבות פנים מצליחות ומשגשגות, כאשר ההצלחה באה להן לא רק בגלל שהן היו בעלות כשרון בתחום, אלא גם בזכות הבגרות והבשלות שלהן, יחד עם ההבנה החשובה שאם הן אוהבות את התחום ויש להן את היכולות להבריק בתחום זה, ובנוסף יש להן גם ניסיון מקצועי ועסקי שהן צברו במהלך השנים, הן לא צריכות להסס אלא להעז לסלול להן דרך במקצוע הכל כך אהוב עליהן.

למקצוע עיצוב פנים ישנם יתרונות רבים, המקצוע מאפשר לאנשים להיות עצמאים בתחומם ואפילו לפתוח עסק משלהם, או להצטרף לעבודה במשרדי עיצוב, ניתן ללמוד את מקצוע עיצוב פנים בלימודי ערב ולהמשיך לעבוד בבוקר עד לסיום הלימודים. הלימודים כוללים בדרך כלל התנסות מעשית ופרוייקטים המאפשרים צבירת ניסיון בתחום והכנת תיק עבודות שיעזור לכם בהמשך למצוא עבודה.

אם אתם רוצים לעסוק בעיצוב פנים כקריירה שנייה על תהססו לעשות זאת וחפשו משרות פנויות, מכיוון שלכם יש את הניסיון שצעירים רבים חסרים אותו.

 

בעידן המודרני "פשוט" יותר למצוא עבודה ולקוחות מכיוון וכיום יש לנו את האינטרנט והרשתות החברתיות אשר עוזרות לנו למצוא לקוחות פוטנציאלים וחוסכים עבורנו עלויות רבות עבור תשלום למשרדי פרסום.

301 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת netalterman