לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רוצים פנטהאוז? בואו פסגת דן

פורסם בתאריך 27/05/2019      /      נכתב ע"י פסגת דן 2019

נראה שהמילה פנטהאוז מקושרת בבירור לאורח חיים, מי שנאמר עליו שחי לא רע ונוסיף חיוך.

הסיבה פשוטה שפנטהאוז או בשמו השני דירת גג, היא דירה השוכנת בקומת המגורים העליונה של בניין מגורים ולה צמודה מרפסת גג. דירת הפנטהאוז היא בדרך כלל הדירה היקרה ביותר בבניין כמו בפרויקט פסגת דן ולכן דירות אלה מאופיינות כדירות לאוכלוסייה במעמד חברתי גבוה.

מה קורה בישראל? בישראל אין הגדרה מקצועית מחייבת אבל בשפה המקומית אפשר להגיד שפנטהאוז ודירת גג יכולים להיות מושגים שונים.

אם מדברים על פנטהאוז זוהי דירה השוכנת בראש הבניין ולה מרפסת גג הצמודה לחדר האורחים. דירת הפנטהאוז גדולה יותר מהדירות תחתיה, ובדרך כלל משתרעת, יחד עם מרפסות הגג הצמודות אליה, על שטח של שתי דירות טיפוסיות בבניין.

לעומת זאת, דירת גג שוכנת גם היא בראש הבניין מה שכן אל מול הפנטהאוז, דירת הגג זהה או כמעט זהה לדירות שמתחתיה, ולה צמוד הגג הנמצא מעליה. הדירה כוללת גרם מדרגות שמוביל אל הגג. לעיתים יש חדר שינה אחד או יותר בקומת הגג.

חשוב להבין שדירות גג מצויות בבניינים יותר ישנים ונחשבות פחות אטרקטיביות מדירות פנטהאוז שמצויות בעיקר בבניינים חדשים כמו בפרויקט פסגת דן.

היתרונות בדירת פנטהאוז בפרויקט פסגת דן נשמעים די מובנים אבל אפשר להוסיף בכמה נקודות:

הפרטיות- שכן אין מי שצופה עליהן בבניין, אתם הכי גבוהים שאפשר, ויש בזה חופש – תרגישו בנוח להסתובב גם בתחתונים, יושבים במרפסת בראש שקט, ובידיה שלא צופים בכם.

יתרון נוסף הנוף הפתוח- הדירה הגבוהה בבניין נהנית מנוף פתוח ובריזה נעימה. בהחלט כיף לשבת וגם לארח.

בדירה כזאת ישנו אור טבעי, דירה כזאת עשירה באור טבעי שנכנס גם לדירה עצמה, ובוודאי גם ב בוודאי ממוקם בדרך כלל במקום המאפשר כניסת אור טבעי. לכן אפשר לחסוך בהוצאות תאורה וחשמל בקלות ולהנות מאירוח ומגורים.

 

294 צפיות
6 כניסות
מאמרים נוספים מאת פסגת דן 2019
מהו מפרט דירה, ומה נכלל במפרט דירה- באדיבות פסגת דן המפרט הטכני של דירה הינו טופס אשר ממולא ע”י היזם והוא יתאר בפרוטרוט את מבנה הבניין וזה במטרה למנוע חילוקי דעות שעלולים לצוץ בין המוכר לקונה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 5 חודשים
מחירי דירות פסגת דן השפעת סלילת הרכבת הקלה, אמורה להשפיע מאוד על כל אזור המרכז וגם על הפרויקטים החדשים שנבנים שישביחו את עצמם עוד יותר.
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 1 שנים 11 חודשים
פסגת דן - יותר מבית חכם פסגת דן מציעה מגדלי יוקרה למגורים ואיכות חיים ברמה גבוהה ואפשרית לכלל האוכלוסיה.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 1 שנים 11 חודשים
רמת גן מתעדכנת- באדיבות פסגת דן זה לא סוד שבעיני רבים רמת גן נחשבת לעיר רדומה, משעממת, אפילו זקנה. לשמחת תושבי העיר במיוחד, הצפיפות בגוש דן הביאה איתה שינוי אדיר בענף הנדל"ן בכלל וברמת גן בפרט.
פורסם בקטגוריית אירוסין, לפני 1 שנים 3 חודשים
מה צריך לדעת כשמחפשים חברת הובלות- באדיבות פסגת דן מעבר לדירה חדשה, לדוגמה בפסגת דן, הוא מעבר מלא בהתרגשות. במקביל, מדובר בתהליך הדורש מכם למצוא חברת הובלות מקצועית, איכותית ומהימנה להעביר את "החיים" שלכם לבית החדש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 4 חודשים