לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2501 מאמרים 565 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
תכנון גינה

הגינה הנכונה

פורסם בתאריך 14/07/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

תכנון גינה זה דבר לא פשוט בכלל, צריכים לקחת הרבה מאוד דברים בחשבון הרבה מאוד דברים, בינהם סוג הפרחים אותם רוצים לשתול מה יהיו פרחי הנוי והאם אותם פרחי נוי יוכלו לעמוד בתנאים בהתאם לגינה ולאדה, צריכים לבחור את סוג הדשן וכמובן העיצוב של הגינה אבל הדברים החשובים ביותר הם הדברים הקטנים.

יש לא מעט דברים שצריכים לשים לב בתכנון גינה, והנה הם לפניכם 

מערכת השקייה :

גינה לא יכולה להתקיים ללא מערכת השקייה, יש כאלו שבוחרים להריכב מחשבי השקייה אלקטרונים ויש גינהות בהם הרכבת גלגלת השקייה בסיסית יכולה להתאים לגינה ואין צורך ביותר מזה, למרות התקנת גלגלת השקייה יש צורך לזכור ולהשקות את הצמחים במידה הנכונה. 

השקייה מרובה עלולה לגרום נזק וחוסר השקייה עלול גם הוא לגרום נזק, חשוב לדעת ולהכיר את סוגי הצמחים והפרחים ולהשקות בהתאם. 

לפני שאתם רצים לקנות גלגלת השקייה הנה כמה דברים שצריכים לבדוק על כל גלגלת : 

איכות הצינור : חשוב מאוד לוודא את איכות צינור ההשקייה ולראות שאכן מדובר בצינור עבה ואיכותי שיכול לעמוד בתנאי חוץ קשים במיוחד, איך תדעו שהצינור הוא טוב ? גם אם מדובר על צינור עבה זה לא תמיד אומר שהוא יעמוד בתנאי חוץ, הדרך הטובה ביותר היא לראות את תקופת האחריות, ככל שאתם מקבלים אחריות לתקופה ארוכה אתם יודעים שמוכרים לכם מוצר איכותי וטוב, לכן חשוב מאוד לראות לכמה זמן אתם מקבלים אחריות.

התוף של הגלגלת : המערכת עליה יושב הצינור נקראת תוף, בגלל הצורה שלה שמזכירה תוף עגול חשוב לוודא שהקפיץ שלו אם מדובר על מערכת אוטומטית הוא חזק וגם לראות לכמה זמן אתם מקבלים אחריות על התוף.

מעטפת חזקה : המעטפת שעוטפת את כל התוף יחד עם הצינור צריכה להיות חזקה מאוד ועם פלסטיק קשיח ככל שהפלסטיק יותר קשיח וחזק ככה זה ישמר לתקופה יותר ארוכה.

 

 

23 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
איך באמת לבחור צלם מגנטים מגנטים לאירועים הפכה להיות האטרקציה המובילה אבל לא תמיד גילו לכם איך באמת לבחור צלם מגנטים. קבלו את המדריך המדויק ביותר לבחירת צלם מגנטים לאירועים
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 2 שבועות 5 ימים
גנן צריך להגיע בזמן החשיבות של גנן שצריך להגיע בזמן היא גדולה מאוד. לא תמיד נוטים לשים לדבר החשוב ומקלים בו ראש וזה עלול לגרום לנזקים רבים.
פורסם בקטגוריית חקלאות וגינון, לפני 2 חודשים 1 ימים
אטרקציות חדשות לאירועים כל האטרקציות החדשות לאירועים ומה ההבדל בין כל אטרקציה ועד כמה היא טובה .
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 חודשים 1 ימים
טיפול בשיער בצורה טובה שרוצים לטפל בשיער בצורה הטובה ביותר צריכים חומרים טבעיים וחומרים איכותיים. יש היום בתעשיית הקוסמטיקה המון חורים שיכולים לא רק לא עלשות כלום (שזה במקרה הטוב) ובמקרים יותר גרועים יכולים לגרום לנזק פיזי.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 1 חודשים 2 שבועות
אחסון אתרים - צריך לדעת המון שזה מגיע לבחירת אחסון אתרים צריך לדעת כל כך הרבה דברים שכל מה שאתם רוצים זה דבר פשוט מאוד של אחסון קבצי האתר שלכם.
פורסם בקטגוריית אחסון אתרים, לפני 1 חודשים 3 שבועות