לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3206 מאמרים 883 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
נשירת שיער

קמתן בבוקר ושוב גיליתן שערות על הכרית? יש פתרונות לנשירת שיער שכדאי שתכירו

פורסם בתאריך 04/08/2019      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

קמתן בבוקר ושוב גיליתן שערות על הכרית? יש פתרונות לנשירת שיער שכדאי שתכירו

 

השיער נחשב למסגרת של הפנים, לכתר שיושב על הראש, עוטף אותו ומעניק לו את המראה הרצוי. אבל מה קורה כשיום אחד מגלים שמאבדים אותו? רגע לפני שאתן תולשות שערות (תרתי משמע…) כדאי שתקראו את המאמר הזה.

 

נשים רבות זוכרות את הרגע הזה בו הן הברישו את השיער ואז גילו עליו קווצת שיער שלא אמורה להיות שם. הן זוכרות את המבט המודאג במראה ואת היד שהעבירו בשיער כדי לבדוק אם הוא באמת לא מלא כמו פעם. בעבר באמת שלא היו פתרונות רבים כל כך לנושא נשירת השיער, המדע לא ידע לספק מענה מתאים לבעיה אולם היום המצב שונה. כיום ניתן לעכב ואף למנוע את נשירת השיער באמצעות בדיקות ואבחונים מתאימים וכן באמצעות טיפולים ותכשירים ייעודיים שנועדו לכך. 

 

נתחיל משורש הבעיה - הסיבות לנשירת שיער

 

נשירת שיער היא תופעה שכיחה אשר עשויה להופיע בכל גיל ומין ובמגוון סיבות שונות. הסיבות לכך יכולות להיות מצד אחד גנטיות - תורשתיות ומצד שני מקור התופעה עשוי לנבוע מחסכים תזונתיים או תזונה לקויה, תופעות לוואי לסוגי תרופות שונות, תגובה פיזית למצבי לחץ גופניים ופיזיים, הריונות ולידות וסיבות רבות אחרות, לכן נשאר רק לבחור…המסקנה? אבחון נכון, כמו בכל טיפול, הוא המפתח המרכזי לטיפול יעיל בבעיה. 

 

אבחון מדויק הוא הצעד הראשון וההכרחי בדרך למציאת פתרונות לנשירת שיער

 

המפתח לטיפול אפקטיבי בכל בעיה מתחילה תמיד באבחון מדויק שלה ולאחריו התאמת הטיפול המתאים ביותר. בהייר קליניק כל תהליך טיפולי מתחיל באבחון מיקרוסקופי מדויק של השיער והקרקפת. האבחון אינו פולשני ואינו כואב ומספק תמונת מצב מדויקת לטריקולוג (מומחה השיער). מכאן הדרך קצרה ובטוחה להתאמת טיפול בהתאמה אישית וכזה בעל סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. בהייר קליניק אנחנו מקפידים על תהליך אבחון מדויק כחלק בלתי נפרד מאספקת פתרונות לנשירת שיער וזאת, בין השאר, הסיבה לשיעורי ההצלחה הגבוהים שלנו לאורך השנים- למעלה מ 90%!

 

בדיקת דם וליווי רפואי - להיות עם אצבע על הדופק

 

אחת הסיבות הנפוצות של נשירת שיער אצל נשים צעירות היא מחסור בברזל בדם. לכן, מומלץ לבצע בדיקות דם בקופת החולים במטרה לבדוק את רמות הברזל ועל ידי כך תוכלו למנוע את התפשטות הנשירה על ידי נטילת תוספי ברזל אך יש לשים לב כי עודף ברזל בדם מסוכן ולכן יש להתייעץ עם מומחה לפני התחלת הטיפול.

בנוסף, כל הטיפולים הרפואיים בהייר קליניק מבוצעים תחת פיקוח מנהלת רפואית אשר מבצעת מעקב בריאות כללי, סקירה של מחלות ותרופות ופענוח בדיקות דם ספציפיות המותאמות למדע הטריקולוגיה, תוך התייחסות להשפעות הבעיות על השיער ועור הקרקפת. הרופאה מסכמת במידת הצורך הפניה לאנשי מקצוע נוספים המעניקים תמיכה והשלמה לתהליך כגון תזונאי, רופא גסטרו, אנדוקרינולוג ואף פסיכיאטר בכדי לאפשר טיפול משלים ותומך לטובת השיער. 

קחו תוספי תזונה כטיפול מניעתי או טיפול משלים

 

לתזונה נכונה השפעה ניכרת על נשירת שיער ועל מגוון האפשרויות לפתרונות לנשירת שיער. מסיבה זו רצוי לשלב במסגרת הטיפולים המקצועיים גם שינויים תזונתיים ו\או הוספת תוספי תזונה. כחלק ממערך הטיפול המקיף בהייר קליניק, אנחנו מספקים גם ליווי רפואי צמוד ומגוון פתרונות כוללים אשר נועדו לטפל בכל ההיבטים הטיפוליים ולספק פתרונות לנשירת שיער לא רק לטווח הקצר אלא גם פתרונות עמידים לטווח הארוך. 

השתמשו בתכשירים מתאימים

 

באופן פרדוקסאלי, לעיתים התכשירים שאמורים לשמור על בריאות השיער שלנו ועל המראה המטופח שלו הם אלו אשר דווקא פוגעים בו עקב ריבוי כימיקלים, שימוש לא נכון וסיבות נוספות. בהייר קליניק פיתחנו במיוחד עבור לקוחותינו מגוון תכשירים מתקדמים אשר אושרו על ידי משרד הבריאות וה FDA. התכשירים נועדו לספק מעטפת טיפולית משלימה למטופלות שלנו ולחזק את האפקט הטיפולי ולשמר אותו לאורך זמן. 

 

מחפשת פתרונות לנשירת שיער? אנחנו כאן עבורך. התקשרי אלינו וקבעי שיחה עם טריקולוגית מומחית, זוהי הדרך להחזיר לעצמך את המראה הבריא והמטופח לשיער שלך. 

 

המאמר נכתב על ידי קארין אלבכרי, טריקולוגית ראשית בהייר קליניק.

כל הזכויות שמורות. אין להעתיק קטעים ממאמר זה או במלואו ללא אישור של הייר קליניק. 


 

283 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
כיצד לשמור על הטבע ועל הסביבה שלנו? האקולוגיה בישראל, תופסת מקום נכבד וכולנו נרתמים לשמור על איכות הסביבה. הטכנולוגיה, התעשייה גרמו לזיהום של המים והאוויר. במאמר זה, יינתנו הסברים לגבי דרכים חיוניות וסנקציות שישמרו על הסביבה שאנו חיים בה טוב יותר
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 10 חודשים 3 שבועות
כיצד נשמור על בעלי החיים המוגנים בישראל? בכל העולם וגם בישראל, שומרים על בעלי החיים המוגנים הנמצאים בסכנת הכחדה. במאמר זה, יוסברו האמצעים שננקטים למטרה זו ויוסבר אילו סוג של בעלי החיים נמצא בסכנה
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 10 חודשים 3 שבועות
טיפול בקשיי שינה בתינוקות תינוקות רבים אינם ישנים בלילה ולכן טיפול בקשיי שינה לתינוקות משנה את דפוסי ההתנהגות של ההורים, על מנת שלתינוק יהיו סדרי שינה בריאים. ד"ר יהונתן קושניר נחשב כמטפל מומחה בבעיות שינה בקרב תינוקות ומבוגרים
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 1 שנים 1 חודשים
טיפול בהפרעות שינה בילדים ישנם ילדים רבים אשר מתקשים להירדם בלילה, מה שגורם להם לבעיות בריכוז וחוסר שקט. יש לטפל באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי בתופעה זו, כאשר טיפול זה, נמצא אפקטיבי. ד\\\"ר יונתן קושניר, נחשב כמומחה בתחום והוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בנוירופסיכולוגיה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 1 שנים 1 חודשים
הגורמים לקשיי שינה בילדים כאשר ילדים מתקשים לישון במשך תקופה ארוכה, יש לזהות את הגורמים לקשיי השינה, באמצעות פסיכולוג קליני המתמחה בבעיות שינה בקרב ילדים ותינוקות. ד\"ר קושניר, נחשב למומחה בתחום והוא בעל תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה. ד\"ר קושניר, מטפל בהצלחה רבה בילדים הסובלים מבעיות שינה, באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי {CBT}.
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 1 שנים 1 חודשים