לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3472 מאמרים 989 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה תפקידו של עורך דין תביעות ביטוח?

פורסם בתאריך 13/08/2019      /      נכתב ע"י Kirill

עורך דין לתביעות ביטוח מייצג את הלקוחות מול החברות השונות. במסגרת ההסמכה והרקע שלו, עורך הדין מכיר את דיני הביטוח השונים וגם סוגיות שקשורות אל המשפט האזרחי. ההיכרות עם הנושאים הללו קריטית לצורך גיבוש כתב תביעה משכנע והגדלת הסיכויים לקבל פיצוי כספי או אחר מצד חברות הביטוח. 

בנוסף, התפקיד של עו"ד תביעות ביטוח הוא ללוות את הלקוח במישור הבירוקרטי. זהו איש המקצוע היחיד שעומד לרשות המבוטח כאשר הוא נדרש לאסוף טפסים ומסמכים, להציג חוות דעת רפואית או להראות הוכחות ונימוקים. בכל אחד מהמקרים האלה, התפקיד של עורך הדין הוא להנחות את המבוטח לגבי התנהלות נכונה ואף לעזור לו במילוי הטפסים והגשת התביעה.

למה ומתי מבוטחים צריכים עורך דין?

השאלה המתבקשת היא למה בכלל מבוטח צריך עורך דין. על פניו, תשלום הפרמיה החודשית בגין פוליסת הביטוח אמורה להקנות למבוטח את האפשרות לקבל פיצוי כספי במקרה של האירוע הביטוחי מתממש. בפועל, המציאות מורכבת יותר ולעיתים קרובות המבוטח וחברת הביטוח נכנסים לתהליך של תביעה. 

התפקיד של עו"ד תביעות ביטוח הוא לדאוג שהמבוטח והמיוצג שלו יקבל את מלוא הזכויות שעומדות לרשותו מתוקף הפוליסה. יתרה על כך, עורך דין לתביעות ביטוח מוסמך לבדוק האם התנאים בפוליסה בכלל חוקיים ומה צריך לעשות כדי לממש אותם. בכל אחד מהמקרים האלה, עו"ד תביעות ביטוח עומד לצד המבוטח ובמקביל מתנהל מול חברת הביטוח כדי לקצר את משך הזמן של התביעה והטיפול המשפטי.

כך עורך דין מגדיל את סיכויי התביעה

מבחינה משפטית, עורך דין לתביעות ביטוח מעורב מרגע ניסוח התביעה, דרך קבלת הממצאים והתגובה ובמידת הצורך גם בכל מה שנוגע להגשת ערעור. עורך הדין יכול ללוות את הלקוח בעל פה ובכתב והוא גם רשאי לייצג אותו מול חברת הביטוח או עורכי הדין מטעמה. 

בהמשך הדרך, עורך הדין מגיע לבית המשפט כדי לבצע את הדיון מול השופט. אם עורך הדין מבצע את התפקיד שלו כהלכה, הסיכוי לזכות בתביעה נגד חברת הביטוח עולה בצורה משמעותית. 

 

323 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Kirill
טיפים לעיצוב בית הגיע הזמן לך להתחיל לשפר את עיצוב הפנים של הבית שלך. למרבה המזל, אתה קרה לבוא על זה מאמר נפלא המציע טיפים נהדרים רבים כדי לעזור לך קצת ידע על איך ללכת על לקשט את הבית שלך.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 1 שבועות 4 ימים
טיפים לטיפוח ויופי ​היופי הוא משהו שכמעט כולם יכולים ליהנות. אמנם, אם אתה מתחיל זה יכול לקבל מכריע כאשר מנסים למיין את כל המוצרים והמברשות השונות לשימוש. כיצד ניתן ללמוד להשתמש במוצרים בצורה נכונה? קרא מאמר זה!
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 1 שבועות 4 ימים
טיפים לתחביב מעולה אתה יכול לעשות שימוש טוב של הזמן הפנוי שלך על ידי מציאת תחביב מהנה. האם יש תחביב לך ליהנות במיוחד? המידע כאן יעזור לך למצוא תחביב שאתה אוהב. אם אתה כבר עושה אחד, אז אתה יכול לקבל רעיונות חדשים מהטקסט הבא.
פורסם בקטגוריית פנאי ותחביבים, לפני 1 שבועות 4 ימים
איך לעצב את הבית בתורה נכונה? ​אנשים רבים רוצים להגדיל את הערך של הבית שלהם על ידי אותו להתבלט. עם זאת, אנשים רבים אינם מיומנים מאוד בפנים לקשט. עם עצה קול במאמר להלן, אתה יכול בקלות להפוך את הבית שלך חלון ראווה.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 2 שבועות 2 ימים
תסרוקות קלות ומהירות לשיער קצר בעוד היופי האמיתי הוא מבפנים, יש הרבה טיפים שאתה יכול להשתמש כדי לעזור ליצור יופי מבחוץ גם כן. כמעט כולם רוצים לשפר את היופי הטבעי שלהם. העצה במאמר זה יעזור לך לעשות בדיוק את זה!
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שבועות 2 ימים