לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3123 מאמרים 856 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה תפקידו של עורך דין תביעות ביטוח?

פורסם בתאריך 13/08/2019      /      נכתב ע"י Kirill

עורך דין לתביעות ביטוח מייצג את הלקוחות מול החברות השונות. במסגרת ההסמכה והרקע שלו, עורך הדין מכיר את דיני הביטוח השונים וגם סוגיות שקשורות אל המשפט האזרחי. ההיכרות עם הנושאים הללו קריטית לצורך גיבוש כתב תביעה משכנע והגדלת הסיכויים לקבל פיצוי כספי או אחר מצד חברות הביטוח. 

בנוסף, התפקיד של עו"ד תביעות ביטוח הוא ללוות את הלקוח במישור הבירוקרטי. זהו איש המקצוע היחיד שעומד לרשות המבוטח כאשר הוא נדרש לאסוף טפסים ומסמכים, להציג חוות דעת רפואית או להראות הוכחות ונימוקים. בכל אחד מהמקרים האלה, התפקיד של עורך הדין הוא להנחות את המבוטח לגבי התנהלות נכונה ואף לעזור לו במילוי הטפסים והגשת התביעה.

למה ומתי מבוטחים צריכים עורך דין?

השאלה המתבקשת היא למה בכלל מבוטח צריך עורך דין. על פניו, תשלום הפרמיה החודשית בגין פוליסת הביטוח אמורה להקנות למבוטח את האפשרות לקבל פיצוי כספי במקרה של האירוע הביטוחי מתממש. בפועל, המציאות מורכבת יותר ולעיתים קרובות המבוטח וחברת הביטוח נכנסים לתהליך של תביעה. 

התפקיד של עו"ד תביעות ביטוח הוא לדאוג שהמבוטח והמיוצג שלו יקבל את מלוא הזכויות שעומדות לרשותו מתוקף הפוליסה. יתרה על כך, עורך דין לתביעות ביטוח מוסמך לבדוק האם התנאים בפוליסה בכלל חוקיים ומה צריך לעשות כדי לממש אותם. בכל אחד מהמקרים האלה, עו"ד תביעות ביטוח עומד לצד המבוטח ובמקביל מתנהל מול חברת הביטוח כדי לקצר את משך הזמן של התביעה והטיפול המשפטי.

כך עורך דין מגדיל את סיכויי התביעה

מבחינה משפטית, עורך דין לתביעות ביטוח מעורב מרגע ניסוח התביעה, דרך קבלת הממצאים והתגובה ובמידת הצורך גם בכל מה שנוגע להגשת ערעור. עורך הדין יכול ללוות את הלקוח בעל פה ובכתב והוא גם רשאי לייצג אותו מול חברת הביטוח או עורכי הדין מטעמה. 

בהמשך הדרך, עורך הדין מגיע לבית המשפט כדי לבצע את הדיון מול השופט. אם עורך הדין מבצע את התפקיד שלו כהלכה, הסיכוי לזכות בתביעה נגד חברת הביטוח עולה בצורה משמעותית. 

 

190 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Kirill
טיפים לשיווק בפייסבוק קביעת נוכחות אפקטיבית בפייסבוק היא חלק מהותי מהשגת לקוחות חדשים ושמירת לקוחות קיימים. חשוב ללמוד עוד על שיווק בפייסבוק לפני שתתחיל את הקמפיין שלך. התחל בקריאת המידע שנדון במאמר זה והשתמש בטיפים כדי לעזור לקפוץ להתחיל בתוכנית השיווק שלך בפייסבוק.
פורסם בקטגוריית פייסבוק, לפני 3 ימים 18 שעות
מה כל אחד צריך לדעת על שיווק בפייסבוק יום ראשון הוא הזמן הטוב ביותר לפרסם קופונים. נסה להעלות הצעת מחיר שמעורבת את המעריצים שלך. מידע לא נכון נמצא באינטרנט, אז איך אתה יודע מה נכון בשיווק בפייסבוק? מאמר זה יראה לכם בדיוק כיצד להגיע להמונים.
פורסם בקטגוריית פייסבוק, לפני 1 שבועות 2 ימים
כיצד להפוך את מאמצי השיווק הניידים שלך להצלחה מה זה שיווק במובייל? ישנן דרכים רבות בהן תוכל לפרסם את העסק שלך באמצעות מכשירים ניידים. תוהה מאיפה להתחיל בנושא כה רחב? הטיפים הבאים יעניקו לכם דרך נהדרת להתחיל להשתמש בשיווק סלולרי.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 2 שבועות 6 ימים
מה שאתה צריך לדעת על שיווק בפייסבוק כדי להפוך את העסק שלך ליותר ידוע ולתקשר עם לקוחות קיימים, חשוב לך להיות בפייסבוק. לפני שתתחיל את הקמפיין שלך אתה צריך להיות מודע לחלוטין לתוספות ולמוצרי השיווק בפייסבוק. השתמש במאמר זה מכיוון שהוא מלא בטיפים וטריקים שיווקיים מועילים בפייסבוק.
פורסם בקטגוריית פייסבוק, לפני 3 שבועות 3 ימים
טיפים לעיצוב הבית היו מודעים למגבלות הכישורים שלכם, ודעו מתי הגיע הזמן לפנות לעזרה של איש מקצוע. המאמר שלהלן יכול לסייע לך בקביעת הפרויקטים שאתה אפילו לא צריך להתחיל ואת אלה שמתאימים ליישום.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 שבועות 4 ימים