לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3429 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לתכנן שיפוץ בית או דירה? - מדריך קצר [2019]

פורסם בתאריך 29/08/2019      /      נכתב ע"י seo1212

לפני שנים רבות, אנשים בנו בתים בכל רחבי הארץ, עם חומרי גלם שפחות רלוונטיים בתקופה שלנו. הרהיטים, החדרים, חדרי אמבטיה, מטבחים וכדומה היו שונים לחלוטין מהעיצוב בבתים החדשים. בימנו, קיימים טרנדים עכשוויים, מאוד רחוקים ממה שהיו בונים ומעצבים בעבר. בגלל כל סיבות אלו, אנשים רבים מחליטים לשפץ את הבית הפרטי שלהם, על מנת לשנות אותו לטעמם, ועם חומרים יותר איכותיים לבטיחות של דיירי הבית. ישנם המחליטים למשל, לשבור קירות, על מנת להוסיף כמה מטרים לחלל, או להוסיף קומות לבית הפרטי. ניתן למצוא כמה אפשרויות שונות לביצוע שיפוץ בית פרטי. על מנת להבין טוב כיצד ניתן לעשות זאת, יש להסביר נושאים מרכזיים וחשובים למעמד זה. 

המלצות לפני התחלת שיפוץ של בית או דירה

אם החלטתם לבצע שיפוץ בית פרטי, קיימים כמה פרמטרים אשר ניתן לבדוק לפני החלטה זו:

דבר ראשון, הינו למעשה, החלטה של סוגי ומקומות שיתבצעו שיפוצים. האם מדובר בשיפוץ כללי של כל הבית כולל כל החללים או מדובר בשיפוץ של חדר אחד של הבית. יש לקחת בחשבון עם השיפוצים כוללים תשתיות, כגון חשמל, ריצוף וכדומה. 

השלב השני הינו לבחור קבלן אמין, איש מקצוע זה מגיע בבית הפרטי על מנת לבדוק את כל השיפוצים, וכמה בעלי מקצוע הוא יבצעו את הפרויקט, כגון חשמלי. לאחר מכן, קבלן זה יכול לתת הצעת מחיר. מומלץ לברר עם קבלנים אחרים, על מנת לבחור את המתאים ביותר לשיפוצים אלו ולתקציב שלכם. בנוסף לכך, מומלץ לבדוק אם המחיר כולל מע"מ, על מנת לא להיות  מופתע לא לטובה, בזמן התשלום. 

אילו חללים הכי מורכבים לשיפוץ בבית פרטי?

ישנם שני חדרים בבית פרטי אשר יותר מורכבים לביצוע שיפוץ בית פרטי מכל שאר החללים. הינם המטבח ובחדר אמבטיה, מכוון שיש צורך לשלב תכנות מקצועי ועיצוב המתאים לביצת. שניהם צריכים דיוק בשיפוצים, ובעלי מקצוע שונים על מנת לשפץ את כל התשתיות, כגון חשמל, מים, וכדומה.

שיפוץ של מטבח הינו מאוד מסבוך, וכתוצאה מכך, המחיר שלו גם מאוד גבוהה (בין 20 אלף, ליותר מ100 אלף שקלים). המטבח הינו חלק מאוד חשוב בבתים רבים במדינה שלנו, זהו חלל אשר ישראלים רבים מבשלים. שיפוץ מבטח טוב, מחשב את המרחק בין בכיור, למקרר ולכיריים, על מנת לאפשר עבודה נוחה. 

שיפוץ של חדר אמבטיה הינו דורש בעלי מקצוע, על מנת להשקיע באינסטלציה וברצף. ניתן לבחור אם להרכיב אמבטיה, מקלחת או שתיהן, אילו ארונות להרכיב, כיורים, וכמובן אם להרכיב שירותים או כלל. מחיר של שיפוץ חדר אמבטיה יותר נמוך משיפוץ של מטבח, ניתן לשלם בין 10 אלף ל25 אלף שקלים. 

כיצד ניתן לתכן את שיפוץ של בית או דירה?

מומלץ מאוד לתכנן שיפוץ של בית עם אדריכל או מעצב פנים, על מנת לקבל יעוץ מקצועי. שירותים של אנשי מקצוע אלו הינם בתשלום, אך ניתן להכניס את ההוצאות בתכנית של שיפוץ. מעצב פנים יכול להביא רעיונות חדשניות לבית, ולתכנן את העיצוב בעתידי שלו, בנוסף, חברת של הדמיות תעזור מאוד כדי להבין איך הפרויקט שלכם אמור להיראות עוד לפני תחילת הפרויקט, כמו הדמיה וירטואלית או הדמיית מטבח. ולסיום, אם יש צורך לקבל הלוואה על מנת להתחיל את השיפוצים, ניתן קודם לבדוק מול בנקים, או חברת אשראי, על מנת להיות בטוח שקיבלתם אישור להלוואה. 

אתם הבעלים של בית פרטי ישן, ומעוניינים לשפץ ולחדש אותו? אנו מזמינם אתכם להתרשם מהחברה איגוד השיפוצים המביאה שירות בהשתתפותם של בעלי מקצוע כגון קבלנים, הטובים ביותר. בית הינו המקום הכי חשוב לנו, מומלץ לא להתפשר על איכות ועל הטעם שלכם. 

252 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת seo1212
אילו סוגי תכשיטי קיימים לגברים? קיימים לא מעט סוגי תכשיטים לגברים. מגוון רחב של דוגמאות וטווחי מחירים שונים. כדאי להיזהר מזיופים אלא אם כן מחפשים תכשיט זול. המשיכו קריאה.
פורסם בקטגוריית תכשיטים ויהלומים, לפני 1 שנים 5 חודשים
הדמיה ממוחשבת לאדריכלים ולמעצבי פנים הודות להתפתחות המשמעותית של הטכנולוגיה לאורך השנים האחרונות, היום, אתם כבר לא צריכים לצפות מהלקוחות להבין איך ייראה התוצר הסופי ולחוות דעה על בסיס בית דמיוני. כיום אחד הכלים הכי משמעותיים עבורכם כבעלי מקצוע הוא הדמיה ממוחשבת.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 1 שנים 4 חודשים
וילונות למטבח – לבשל בכיף אומרים שהמטבח הוא הלב של הבית. בישול במטבח צריכה להיות חוויה טובה וכיפית. וילונות למטבח יעזור בכך. המשיכו קריאה כאן.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 1 שנים 5 חודשים
שיפוץ דירה כללית ואיך עושים זאת? אתם מסתכלים על הדירה שלכם ויודעים שאין מנוס מלשפץ אותה. אתם מתקשים לדלות מים מהברזים כדי למלא סיר שלם, ריח של רטיבות נישא באוויר, הכנסו לקריאה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 5 חודשים
חימום תת רצפתי - אמצעי חימום לכל בית חימום תת רצפתי הפך אמצעי חימום פופלרי מאוד בעזרת הקרנת החום הטבעי המקרין על כל חלקי הבית. חימום תת רצפתי מים מחזיק מעמד שנים רבות. המשיכו קריאה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 5 חודשים