לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3077 מאמרים 826 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מרטין בוקסדורף- כי לא מוותרים על משכנתא בבנק, בגלל סירוב

פורסם בתאריך 19/09/2019      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

בוקר טוב, שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל.

משכנתא אחרי פשיטת רגל, כמה זמן אחרי הפטר?

תראו, הדברים הם לא חד משמעים כי זה תלוי בהרבה מאוד דברים. אבל בגדול ניתן להגיד שכאשר עברו שנתיים אחרי ההפטר- אני כבר יכול להשיג לכם משכנתא, עם תנאים טובים וריביות טובות. הסיבה שזה לא חד משמעי היא שכל אחד עובר פשיטת רגל בצורה אחרת, שורף כמות אחרת של בנקים, משתקם בצורה אחרת מפשיטת הרגל וכל הדברים האלו משפיעים. אבל בגדול אמרנו שזה שנתיים אחרי הפטר.

בנקים שנשרפו:

זה ככל הנראה הקריטריון הכי חשוב שצריך לשים אליו כאשר מדובר על משכנתא לפושטי רגל לשעבר. הכוונה היא לכל אותם בנקים שאיתם היה לכם הסדר חוב, מחיקת חוב, בעיות עם הלוואות, בעיות עם משכנתא וכל דבר אחר שאתם יכולים לחשוב עליו.

הרעיון הוא לכאורה מאוד פשוט, בנק שהיה לכם בעיות איתו, לעולם לא ירצה לתת לכם כסף נוסף. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? לכן כל הבנקים שהיו לכם בעיות איתם, הם ככל הנראה שרופים בשבילכם לעולם. זה חשוב כדי לדעת לאן לפנות ולדעת בכלל אם יש לאן לפנות.

סיבה נוספת:

גם כאשר אני הולך לבנקים עם תיקים של אנשים שעברו פשיטת רגל אחרי שנתיים או יותר, הדבר הראשון שהבנקאים בודקים זה עיקולים והוצאות לפועל שהיו מול בנקים. כלומר, פחות איכפת להם מבעיות שהיו מול רשויות, או מול חברות פרטיות אבל בעיות מול בנקים זה אסון לאומי מבחינתם. אז זה עוד דבר שצריך לחשוב עליו היטב ולהיות מוכנים לקראתו.

מה היה גודל פשיטת הרגל:

הרבה פעמים אומרים לי דברים כמו, אחרי שלוש שנים הכול נמחק מדוח נתוני אשראי, כך שאין סיבה להתרגש יותר מדי. מה שהם לא יודעים זה שגם אחרי עשר שנים נשארים כל הבעיות שהובילו לאותה פשיטת רגל, אבל לא רשום פשיטת רגל.

כלומר, כל ההוצאות לפועל נשארות, כל העיקולים נשארים והכול קיים במאגרים של הבנקים. כאן כמו בכל מקרה של מסורבי משכנתא מתחילים למדוד מה היה גודל פשיטת הרגל. כלומר, אם היה מאה הוצאות לפועל ומאה עיקולים בסכומים גדולים- הסיכוי לקבל משכנתא יורד משמעותית עד כמעט אפס.

לעומת זאת אם היו כמה הוצאות לפועל בודדות מול חברות מסחריות, אנשים פרטיים, ספקים ולא בנקים – שכבר אמרנו שזה פחות משמעותי, זה כבר נראה פשיטת רגל הרבה יותר קטנה וצנועה, כך שאין סיבה להתרגש ממנה יותר מדי. וכך אנחנו מסתכלים על פשיטות הרגל על הסולם בין ממש קל ולבין ממש חמור.

מה אני עושה בעצם?

נעים מאוד, שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק כבר כמעט 10 שנים בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל. אתם כמובן מבינים את עניין הניסיון והמומחיות, אבל אני רוצה קצת להסביר מה בעצם אני עושה.

ברגע שנישב יחד בערך חצי שעה, נדבר על הכול ונבין לעומק את היתרונות והחיסרונות שלנו – אני אדע איך אני יכול לפנות לבנקים ומה אני צריך להגיד לבנקים כדי להצליח לקבל משכנתא.

אני בעצם מנצל את הקשרים שלי בבנקים כדי לגשת לאנשים נכונים ולהסביר להם את היתרונות שלכם כלקוחות לבנק, אני מדגיש את כל היתרונות שלכם ומנסה להקטין את החיסרונות שלכם כלקוחות. התפקיד שלי הוא לשכנע, להציק ולעשות כל מה שצריך כדי שהבנק יאשר לכם את המשכנתא.

נמצאים במצב שבו אתם צריכים לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל? אני האיש שילחם בשבילכם מול הבנקים וישיג לכם משכנתא.

מרטין בוקסדורף 0508116397 או Maratbok@gmail.com

221 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא לסגור הלוואות – לאחר שהבנק סירב לאשר/ מרטין בוקסדורף תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות – זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.
פורסם בקטגוריית הלוואות, לפני 6 חודשים 2 שבועות
משכנתא למסורבים? רק מרטין בוקסדורף יכול לעזור! הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס מומחה לתמונה! שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להילחם בשבילכם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנקים לא מסכימים.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 9 חודשים 4 שבועות
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 1 שנים 3 חודשים
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 1 שנים 4 חודשים
מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.
פורסם בקטגוריית בוררות, לפני 1 שנים 5 חודשים