לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2914 מאמרים 742 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
דרושים עובדים

דרושים עובדים- חיפוש עבודה דרך רשת דיגיטלית

פורסם בתאריך 05/01/2020      /      נכתב ע"י makingmoneyfromeverything4

 

חיפוש עבודה זו משימה לא פשוטה בימינו. זה לא קל למצוא עבודה טובה שמתאימה לכישורים ולרצונות שלכם. מחפשי העבודה היום הם הרבה יותר מתוחכמים מאשר בעבר ומודעים לחשיבות של מציאת עבודה שהם רוצים במקום בו הם מעוניינים לעבוד. אחד הדברים שמועמד עושה לפני שהוא מגיש קורות חיים דרך לוח דרושים עובדים זה מחקר מקיף על המשרה ועל המעסיק הפוטנציאלי.

 

היום, כאשר יש כל כך הרבה מידע ברשת ובמיוחד בלוח דרושים עובדים, שהקושי הוא כבר לא לשמוע על משרות פתוחות אלא לגרום לכך שמי שמגייס עובדים בחברה ישים לב לקורות החיים שלכם. הקושי הוא להתבלט בין כל המועמדים האחרים. לכן, כשאתם מחפשים עבודה במקום מסוים, תבדקו אם אתם מכירים מישהו שעובד שם. דרך אותו אדם תוכלו לגלות מה צריך לכתוב בקורות חיים שלכם כדי שהדבר יבלוט ויזמנו אתכם לראיון עבודה.

 

דבר נוסף, יש לוודא שעמוד הדיגיטלי שלכם משקף את מה שאתם באמת או מה שאתם רוצים שהמעסיק העתידי שלכם יראה.  אחרי שליחת קורות חיים דרך לוח דרושים עובדים, בדרך כלל המעסיק ירצה להיכנס לחשבון הדיגיטלי שלכם כדי להכיר אתכם יותר לעומק. לכן, תעדכנו את העמוד שלכם עם אותם מילות מפתח בולטים שהכנסתם בקורות החיים שלכם.

  

למשל, הפרופיל שלכם בלינקדאין, גם אם אתם מחפשים עבודה דרך לוח דרושים עובדים ישנם תחומים שבהם מקובל מגייסים מוצאים עובדים דרך הרשת המקצועית, אז חשוב שתכללו מילות מפתח בפרופיל שלכם שיגרמו למגייסים להבחין בכם. באופן כללי לינקדאין טובה בעיקר לשני דברים, דבר ראשון היא משמשת כמאגר מועמדים עבור מגייסים, ודבר שני, כדרך למצוא היכן החברים שלכם עובדים ודרכם להגיע למקומות עבודה חדשים.

 

 

 
 
39 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת makingmoneyfromeverything4