לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3310 מאמרים 916 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לא ליפול עם בחירת קבלן שיפוצים בחיפה?

פורסם בתאריך 28/01/2020      /      נכתב ע"י signup

אתם ניצבים לפני שיפוץ הדירה ומתלבטים כיצד לבחור בעל מקצוע לפרויקט שלכם.

זו באמת אחת הדילמות הכי משמעותיות שיש לפני שיפוץ דירה והחשובה שבהן. איכות בעל המקצוע שתשכרו לפרויקט ישפיע מהותית על התוצאה הסופית של שיפוץ הדירה.

אז כיצד תבחרו קבלן שיפוצים בחיפה שיענה על כל הציפיות שלכם?

כדאי להתמקד בכמה שאלות מפתח לבחירה מושכלת ומוצלחת:

  • קבלן רשום או חאפר? - ראשית כל חשוב לבחור קבלן שיפוצים בחיפה שרשום ברשם הקבלנים והוא קבלן רשום עם כל האישורים לכך. קבלן רשום מבטיח שיש לו ניסיון קודם בביצוע פרויקטים בקנה המידה שלכם, שהוא אמין וללא בעיות עם החוק וגם שיש גוף המפקח עליו שחשוב לו להיות חבר בו ולכן ינסה להימנע ממניפולציות או עיגול פינות כפי שקבלני שיפוצים חאפרים רבים עלולים לנסות. קבלן רשום הוא כזה שבד"כ מחזיק בתעודה של מהנדס בניין, הנדסאי בניין או מנהל עבודה בבניין במשך שנים רבות. במקרים אחרים מדובר על מי שעוסק בשיפוצים לפחות 5 שנים ויש לו ידע וניסיון שקיבלו אישור לכך. מדובר על מי שהוכיחו עבודה בשיפוצים ולא בתור קבלן עבודות צבע בחיפה (לדוגמא) כשכל הניסיון שלו בצביעה ולא עבודות שיפוץ אחרות וכן הלאה. אל תתפשרו על חאפרים.
  • המלצות – בקשו המלצות, טלפונים וחוות דעת אמיתיות של לקוחות עבר הקבלן. קבלן מקצועי ישמח להעניק לכם 2-3 טלפונים של אנשים שתוכלו לדבר איתם.
  • השוואת מחירים – קבלו 2-3 הצעות מחיר מכמה קבלנים ובדקו את המחירים הממוצעים בשוק.

 

137 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
מנעולן בקריות – פורץ עם רישיון אם אתם מתגוררים באזור הקריות ואתם מחפשים מנעולן בקריות, כדאי כי תדעו כיצד לחפש בעל מקצוע בתחום זה, אשר יהיה מקצועי, אמין וישר.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מנעולן בחיפה – שירות 24 שעות ביממה חיפה, הינה עיר גדולה בארץ, שוקקת חיים שיש בה הרבה בניני מגורים ובתי פרטים, מקומות בילוי רבים ומרכזי קניות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי? במשך שנים ארוכות כל מי שלא עמדו בתשלומים השונים שעמדו לחובתם, בין אם מדובר בעסק עצמאי או באדם פרטי (שכיר\\מובטל), הפתרון היחיד לעצור מעט את מחול השדים היה להכריז על פשיטת רגל
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 3 חודשים 1 שבועות
כיצד מתנהל הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לציבור החייבים בישראל.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 4 חודשים 2 שבועות
איך חייבים שלהם חובות גדולים יכולים לפתוח דף חדש בחיים? חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לחייבים אשר להם חובות גדולים מאוד בהוצאה לפועל או חובות לנושים כאלה ואחרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 3 חודשים 1 שבועות