לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיהו המנעולן

פורסם בתאריך 11/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מקצוע המנעולן

מנעולן הוא מומחה לדלתות. בלעדי פורץ המנעולים יש דלתות בעיתיות שהן ללא אפשרות לתיקון. יש התרחשויות ומועדים, שבהם רק מנעולן מסוגל לתקן את התקלה, לסדר – לפעמים במילה עדינה – מעסק ביש. מנעולן מורשה הנו איש מקצוע אשר לא יהיו לנו שגרת חיים מוגנים בלעדיו. פורץ המנעולים ירגיע אתכם כאשר ביתכם נפרץ. הוא בין היתר יפיג את פחדיכם וירגיע אתכם כאשר הפחד שלכם מפני פריצה ייהפך, חלילה, לפחדים.
המנעולן באור עקיבא
מנעולן ניתן להזמין בכל עיר ולפעמים גם בכל עיר לדוגמה מנעולן אור עקיבא. בלי איש השירות הנקרא מנעולן ניתן למצוא אפילו לא פעם מי שאינו ברשותו אמנם במקצוע מנעולן כביכול הנו מוכר וידוע כ"פורץ", דהיינו – איש השירות שדווקא אמור לתקן את נזקי המנעול הנפרץ. לא תמיד ולא בהכרח כל התקנת מנעולים על גבי דלתות מחייבת המשך תקשורת מתמיד עם פורץ מנעולים מוכר, רצוי להחזיק מתועד ביומן הכתובת שלכם גם שם של מנעולן אחד, לעת צרה ( שלא תבוא, שלא תדעו).

עם התיעלותן של שיטות הנעילה והתקדמותם העולה של אמצעיה, רצוי להעזר באיש שירות בשטח. מי הנל. מנעולן. פורץ מנעולים נותן פיתרון אפילו בחוסר נוכחות קיימת באזור שבו קיימת, לא אחת, בעיה. מנעולן יודע לייעץ גם בשיחת טלפון, ולא אחת מנעולים עלולים להיפתח והתקלה עלולה להיפתר הודות לייעוצו. מנעולן מכיר, שהוא מופקד, במסגרת אחריותו ואמונו, על מקצועו, אם יש בו התלבטות, התיקון האפשרי שלה איננו סובל דיחוי ולו רק בשל חוסר-יכולתם של האוכלוסיה להשאיר את דלת ביתם פרוצה בלי מנעולים. כל מנעולן מכיר מקרוב את הלחץ ואת הדאגה שיוצאת מדיבורם של אנשים שמזעיקים אותו אליהם לבית,  קורא לעתים באמצע ליל. מנעולן שנאמן לעבודתו ומכבד עבודתו ככל הנראה לעולם לא יגיד לא לבקשה.

488 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים