לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

המלצות שונות מתי להחליף מנעול לפלדלת

פורסם בתאריך 27/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

למה עלנו להשתדרג בצילינדר כל תקופה מסויימת?

סביר להניח שהסבירו לכם עד כמה חשוב לשנות מנעול בדירתכם כשקונים נכס חדש. סביר להניח שהנכם נוהגים להחליף את המנעול לדלת הראשית אם כשהלך לאיבוד המפתח לדירה והנכם פוחדים שחלילה הגיע לידיים פושעות. הכל בסדר. אלא שהחלפת מנעול חשובה אפילו אם לא עברתם לנכס אחר או אבדתם את המפתח. להשתדרג במנעול מדי תקופה ממושכת, על ידי מתקין מנעולים וותיק, כמו המנעולן מאזור מגורכם, המסוגל להכווין לכם על השיטה הנכונה והיעילה שיש לבחור כן, היא פתרון אידאלי, ולפניכם שלוש דוגמאות טובות שיספרו מדוע זה מומלץ למה כדאי להשתדרג במנעול מתחדש כל כמה שנים.

החלפת מנעול שחוק מנעולן למה מומלץ להחליף בצילינדר חדש?

ממש מזמן שהחלפתם מנעול בוצע כשעברתם בית, בתקופה שאפילו אתם לא זוכרים. בזמן הזה הצילינדר שלכם נשחק, גם אם הנכם עדיין לא חשים זאת בכל רגע נתון. יוצא בזה, הזמנת מחליף מנעולים מוסמך בשביל החלפת צילינדר היא בפועל טיפול מונע. במקום להמתין לבעיה שתגיע, למפתח שישבר בדלת או למערכת הנעילה שתקשה להסתובב אתם למעשה מקדימים תרופה למכה. מנגנון מרעיש סימן נוסף לבלאי של המנגנון הוא רעש החריקות. בנוסף לסימפטום שמדובר ברעשים לא מאוד נעימים, התרחיש הגרוע כביכול כולל דלת שמסרבת להיפתח, כתוצאה שצרור המפתחות שלכם לא יוצא ונשבר בחור הצילינדר. מנעולן ברעננה יחלץ אתכם נכון להיכנס לביתכם עכשיו, אבל כדאי שתזמינו אותו בכדי למנוע מהסיטואציה המרגיזה להתקיים, ולא על מנת למנוע אותה. כאמור, ההיערכות המוקדמת תחסוך קצת לכיסכם. כפורץ מנעולים ברעננה תרחיש זה קרא לנו הרבה פעמים, שהלקוחות המתינו עד שנשארו מחוץ לדירה.

מישהו גנב לכם את המפתח

סיבה ברורה כביכול לקרוא למנעולן לצורך החלפת מנעול היא להרגיש יותר בטוחים. גם אם לא איבדתם את המפתחות מיומכם הראשון בדירה, צילינדר טוב יעזור לכם לתחושה בטוחה יותר. כך, אם התרחש ומתחת לאפכם ונוצר עותק נוסף למפתח שלכם, תאופשרו לטפל בתקלה בלי לחכות לפריצה.

איך בוחרים מנעולן?

עכשיו, שהנכם יודעים כמה חיוני להשתדרג בצילינדר מתקדם כל מספר שנים, מה שנותר לכם הוא להזעיק מנעולן מנוסה ובעל ניסיון מוכח, כדי שיאפשר להמליץ על פתרונות נעילה טובים וכן להרכיב צילינדר איכותי. הקפידו שהנכם נחלצים באדם הגון, שיעשה את ההתקנה באופן מדויק ויחס טוב מומלץ. כך תרוויחו מתחושת ביטחון למשך כמה שנים רבות.

 

107 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח מצב די מלחיץ להגיע הביתה לדירתכם בהרצליה ולגלות שמפתחות הדירה אבדו, הסירו דאגה כי ישנם מנעולנים טובים שיבואו לחלץ אתכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 6 ימים
מנעולן המתמחה בכל התחום פה אני מתייחס לעיסוקו העיקרי של מנעולן בירושלים והתמחותו בתחום
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שבועות 3 ימים
שירותי מנעולנות מגוונים מכותב כאן מסביר את סוגי העבודות שמנעולנים מוסמכים מתל אביב נותנים ומתמחים בתחום.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שבועות 5 ימים
מנעולים וצילינדרים בתל אביב כמתואר במאמר, אני מסביר את חשיבות עבודתו של המנעולן בתל אביב ולמה לא מומלץ לנסות לתקן לבד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שבועות 3 שעות
החלפת מנעול צילינדר בירושלים למה כדאי להיעזר בשורותיו של מנעולן בירושלים בהחלפת צילינדר ולא לנסות לבד
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 2 ימים