לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תקלות בסיבוב המפתח בדלת

פורסם בתאריך 04/03/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


תקלות עיקריות בדלת כניסה
אנשים לא מעטים פונים אליי בטענה שברצונם להחליף מנעול אחר בנכס שלהם בגלל תרחישים כאלו ואחרים, לא מעט מהלקוחות טוענים שהמפתח תקוע בצילינדר ומסרב לצאת או לחלופין צרור המפתחות לא מסתובב, לפחות ב-90% ויותר מהתרחישים הבעיה לא קשורה לצילינדר ככל הנראה שייכת לבעיות אחרות בדלת לדוגמה: מנגנון שיש פגם, איזון דלת, הרכבה לא טובה של צילינדר.
מנגנון בלוי–
לאחר תקופת מה מנגנון הדלת עובר שימוש ממושך ולמעשה לא מתפקד כבעבר, המנגנון עייף בפנים ואין לו חומר סיכה על מנת להסתובב בצורה חלקה ולכן הנעילה כעת קשה יותר ויותר עם הזמן, מיותר לציין כאשר הבעיה חמורה מעבר לכך אחד הבריחים תקוע ולא עובד או לשונית שאינה מגיבה לפתיחת הידית בדלת, כתוצאה מזה אנחנו זקוקים לפרוץ את הדלת בתצורה לא קלה.

כיון דלתות–
לדלת הבית יש משקל רב, עם הזמן הצירים משנים מעט איזון, במצב זה המפתח אינו מסתובב וצריך לאזן את הפינים מחדש בשביל שהבריחים יעברו ללא קושי בפתחים שלהם כאמור קיימים עם משקוף הדלת, מספיק ס"מ בלבד ירידה כלפי מטה והבריחים לא נכנסים בצורה טובה ולא ניתן לפתוח או לנעול את הדלת בצורה חלקה או כביכול לא ניתן לעשות דבר, במצב זה הננו דואגים לאזן את הדלת בכדי שהמוטות ישתלבו בצורה חלקה.

הרכבה לא ראויה של מנעול אחר–
אנחנו מתכוונים איך לחסוך כסף אך מידי פעם כאמור כדאי לקרוא לשירותיו של פורץ מנעולים טוב שיעשה את העבודה בשבילכם, באם מנעול שלא מורכב כראוי עלול לעשות בעיות מגוונות בדלת כדוגמה: המפתח מסרב לצאת מהדלת, מפתח לא מסתובב בדלת וכיוצא בזה, לא מעט קבלתי טלפון מלקוחות שהעזו להרכיב צילינדר לבדם אך לאחר שניסו לבדם גרמו צרות לעצמם מתוצאה שפרקו את הברגים של מנעול הדלת והבריחים יצאו מהחורים, במצב זה מעבר להרכבת צילינדר וחייבים לשלם בעבור עבור סידור הדלת, התקנת צילינדר בחיבור לא במקום הייעודי של גלגל המנעול השיניים תוקעת את צרור המפתחות ובלתי אפשרי לחלץ אותו ואולי גם לא לסובבו.

פרטים נוספים ניתן לקבל ממנעולן מבאר שבע:
לתרחישים בדלת יש הרבה סיבות, את התקלה כדאי לבחון בבית הלקוח ולפתור אותה בצורה מקצועית והוגנת, חברתנו 24/7  לתת עבורכם מענה ללא מנוחה, פרק זמן קצר  15-20 דקות, צרו קשר עם המנעולן מבאר שבע שזמין תמיד עבורכם.

481 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים