לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2918 מאמרים 745 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להכין את המזגן לקראת הקיץ- 3 בדיקות חשובות שמומלץ לעשות

פורסם בתאריך 22/03/2020      /      נכתב ע"י יאיר צרפתי

בעוד שטחים רבים בארץ עדיין נפגעים מגשם, האביב ממש מעבר לפינה! זה אומר שבעוד מספר חודשים, זה יהיה הזמן להיפטר את ממערכת הקירור שלך. אל תיתקע בלי להתקרר באותו היום החם הראשון - מדריך לתיקון המזגן של טכנאי מזגני ברחובות עוזר לך לנווט בתיקון המזגן ללא לחץ!

תקלות בתיקוני מזגנים

בכל פעם שאתה נתקל בבעיות ביצועים עם המזגן שלך, בין אם הוא לא מייצר מספיק קירור או שאינו נדלק, פתרון בעיות צריך להיות הצעד הראשון שלך. לפיתרון תקלות פשוט יש פוטנציאל לפתור את הבעיה, לקרר את הבית מהר יותר מבלי שתקראו לחברת תיקוני מזגנים.

בצע את הצעדים הבאים לפתרון בעיות במזגן לפני שאתה מתקשר לטכנאי תיקוני המזגן:

1. בדוק את הגדרות התרמוסטט שלך. יש להגדיר את התרמוסטט למודל קירור, והטמפרטורה צריכה להיות נמוכה בכמה מעלות מהטמפרטורה הנוכחית של הבית כדי להתחיל תהליך קירור. וודא כי הגדרת ההחזקה או החופשה לא החלה בטעות להפסקת פעולת המזגן.

2. בדוק כוח. ודא שלתרמוסטט יש כוח, כמו גם יחידת הקירור שלך. החלף סוללות בתרמוסטט במידת הצורך. וודא כי מתג ההפעלה של מפעיל האוויר שלך לא כבה (הוא ממוקם על או בסמוך ליחידה בתוך הבית שלך) וכן את מתג ההפעלה לרכיב החיצוני, אם ישים (זה ככל הנראה ממוקם על הקיר החיצוני של הבית שלך ליד היחידה). בדוק את לוח החשמל של הבית שלך כדי לוודא ששוברי המעגלים המספקים חשמל למערכת הקירור שלך לא מופעלים, או שהנתיכים במצב טוב.

3. בדוק את מסנן האוויר שלך. פילטר שנסתם עם מזהמים יכול להגביל את זרימת האוויר, ולמנוע כניסת אוויר קריר לביתך. זה יכול גם לגרום להקפאת סלילי מערכת הקירור, ויעכב את הביצועים. אם המסנן שלך מלוכלך, החלף אותו למסנן חדש או נקה את המסנן הניתן לשימוש בו בהתאם להוראות היצרן.

אם השלבים לפתרון בעיות במזגן אינם פותרים את הבעיה, אתם מוזמנים להתקשר לטכנאי מזגנים ברחובות.

עלויות תיקון המזגן

עלויות תיקון המזגן משתנות מאוד, תלוי בבעיה שהמערכת שלך חווה. עלות תיקון מערכת הקירור של הבית לעיתים קרובות מלחיצה עבור בעלי בתים, במיוחד כאשר מדובר בהוצאה פתאומית ובלתי צפויה.

תיקון המזגן הממוצע עולה לבעלי בתים כ -500 שקל. טכנאי מזגנים גובים בדרך כלל תשלום עבור שיחת שירות, המכסים את האבחון הדרוש כדי לקבוע מה לא בסדר במערכת הקירור שלך. עמלות שיחות שירות נעות בדרך כלל בין 100 ל200 שקל ויכולות להיות גבוהות יותר אם אתה זקוק לתיקוני מזגן בדחיפות.

 

17 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת יאיר צרפתי
איך לבחור מורה נהיגה לילדים שלך- 5 דברים שחשוב לבדוק במאמר הבא תלמדו איך לבחור מורה נהיגה לילדים שלך ומה הם הדברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים מורה
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שבועות 5 ימים
מקרים חריגים בטסט ואיך להתמודד איתם במאמר הבא נסקור מקוון אירוכים חריגים שקורים בטסט ואיך להתמודד איתם
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 חודשים 1 ימים
5 טיפים להכנה לטסט טסט הינו דבר מלחיץ, לכן במאמר הבא הכנו לכם 5 טיפים מעולה שיעזרו לכם להתכונן לטסט כמו שצריך
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 חודשים 2 ימים
6 דרכים לחסוך באנרגיה במזגן במאמר הבא תלמדו 6 דרכים לחסוך באנרגיה של המזגן וכתוצאה מכך לחסוך גם בהוצאות החשמל
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 2 חודשים 3 ימים