לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך מתמודדים עם עבירות מין?

פורסם בתאריך 13/04/2020      /      נכתב ע"י solo

איך מתמודדים עם עבירות מין?

עבירות מין נחשבות לעבירות חמורות ביותר מבחינת החוק הישראלי, והוא כולל פירוט של שורה ארוכה של עבירות אינוס, מעשי סדום, מעשי בעילה אסורה, סחיטה באיומים ועוד. מערכת המשפט רואה בעבירות מסוג זה עבירות חמורות ביותר, ועל כן בנסיבות מחמירות יכול הנאשם לקבל גם עונש של 20 שנים. אבל לפני הכול, חשוב להבין איך מתמודדים עם עבירות המין, ומה צריך לעשות לאחר הפגיעה.

מי מטפל בעבירות מין?

תחום עבירות המין הוא תחום רגיש ביותר הדורש התייחסות מיוחדת. לא אחת מסרב הקורבן לפנות לעזרה מכיוון שהוא מאשים את עצמו במקרה, או משום שהנזק הנפשי שנעשה הוא בל ישוער. ועדיין, כל עוד העבריין מסתובב לו חופשי, הוא עלול לפגוע בקורבנות נוספים. מסיבה זו, וגם במטרה להעניש את העבריין כגמולו, חשוב לפנות לעורך דין מתאים. עורך דין לעבירות מין הוא האדם שמטפל במקרים מורכבים כמו בעילה ללא הסכמה, בעילה תוך ניצול יחסי מרות ועוד.

רק עורך דין לעבירות מין שיש לו ניסיון רב ועשיר בתחום יכול להתמודד עם מקרים מורכבים שמביאים אליו לקוחותיו. מסיבה זו, כדאי לפנות לעורך דין מומלץ ואף לנסות ולבחון את תיק העבודות שלו. מעבר לכך, גם כשזה קשה, כדאי להביא כמה שיותר ראיות למשרדו של עורך הדין, וזאת במטרה להפליל את התוקף. עורך דין מקצועי מתייחס בעדינות וברגישות ללקוחותיו, והוא עושה כל שביכולתו במטרה לגבש ראיות חותכות, לנסח כתב תביעה ולהעניש את הפוגע למען השקט הנפשי של לקוחותיו.

מעריכים את מסוכנותו של התוקף

עבריין מין מורשע נכנס לכלא, בהתאם לחומרת העבירה שהוא ביצע. אבל זה עוד לא הכול. על מנת להגן על הציבור ועל הקורבנות מפני העבריין, מעריכים את המסוכנות שלו. דבר ראשון, כדי להעריך את מסוכנותו של העבריין, מפנים אותו למרכז בריאות הנפש. בהתאם לתוצאות שמתקבלות, מחליטים כיצד לנהוג באסיר: האם לשחרר אותו לחופשה? כמו כן, כאשר מדובר באסיר שעבר עבירות מין בתוך המשפחה או באסיר שיש לו היסטוריה של גילוי עריות, מקיימים ועדה מיוחדת שדנה בתנאי המאסר שלו ובאילו תנאים ראוי לשחררו לחופשה עם בני המשפחה.

399 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת solo
עוגת יום הולדת מיוחדת למבוגרים כשהיינו ילדים חשבנו, שביום בו נגדל ולא נהיה עוד ילדים, גם נפסיק ליהנות מאותם דברים שדאגו לתת לנו בילדותנו. דברים שמתאימים לילדים. למשל עוגות יום הולדת. לשמחתנו, אנחנו יכולים לקנות היום עוגת יום הולדת למבוגרים בשלל עיצובים, על פי בחירתנו. במאמר זה אביא מספר דוגמאות של עוגות מיוחדות לימי הולדת של מבוגרים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 5 חודשים
10 דברים שחייבים לדעת לפני חקירה במשטרה זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו. יום אחד אתם מסתובבים חופשי ככל אדם, ובבת אחת אתם נעצרים על ידי המשטרה ונלקחים לחקירה ממושכת. עוד לפני שאתם מבינים מה קורה, אתם נלקחים לחדר חקירות הקר שבו שואלים אתכם שאלות נוקבות וצולבות. ישנם אנשים שקיימת בקרבם תפיסה שאם הם שלמים עם היושר שלהם ולא עשו דבר, הם יכולים לצאת מהמצב בשלום. אך טעויות בחדר החקירות עלולות לעלות ביוקר ולהוביל בסופו של דבר להרשעה בלתי נמנעת. לפיכך, גם אם אתם בטוחים שנהגתם כראוי לאורך כל הדרך, ישנם כמה דברים שאתם חייבים לדעת כשעוצרים אתכם.
פורסם בקטגוריית פלילי, לפני 3 שנים 11 חודשים
עבירות צווארון לבן עבירות צווארון לבן הינן עבירות המשלבות פן פלילי ופן כלכלי ועל כן גם דורשות מעורך הדין המייצג חשודים ונאשמים בעבירות אלו מיומנות מיוחדת, ידע משפטי וכלכלי כאחד וניסיון רב. במאמר זה תוכל/י למצוא מידע אודות עבירות צווארון לבן.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 5 שנים 3 חודשים
הוצאת דיבה בפייסבוק - מה עושים אם פגעו בשמך הטוב הוצאת דיבה ולשון הרע בפייסבוק וברשתות החברתיות הפכו לתופעה נפוצה. יחד עם היתרונות האדירים שהביאו איתן הרשתות החברתיות, הם גם יצרו מצב בו ניתן להכפיש את שמו של אדם בקלות ולהגיע למאות ואלפי גולשים בלחיצת כפתור.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 3 חודשים
איך לצלם סרטונים בסמארטפון צילום סרטונים בסמארטפון הוא אחד הכלים הזמינים והשמישים ביותר לתיעוד בימינו. מאמר זה תמצא סקירה אודות האפשרויות העומדות בפניך לצורך התמקצעות בצילום סרטונים באמצעות הסמארטפון
פורסם בקטגוריית צילום, לפני 6 שנים 5 חודשים