לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4430 מאמרים 1316 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי - האם באמת חשוב?

פורסם בתאריך 16/05/2020      /      נכתב ע"י ronziv

תחום הבריאות מעסיק כל אחד ואחד מאיתנו במהלך חייו. כל אחד היה רוצה לקבל את השרות הטוב ביותר והכי מהר שאפשר, אז איך אפשר להבטיח זאת? ביטוח בריאות פרטי. לפני הכל, חשוב שתבינו כי מערכת הרפואה הציבורית היא מעולה! כן, מעולה! ממש כך. 

שירותי הרופאה בישראל נחשבות למתקדמות בעולם ומנגישות לציבור הרחב פתרונות רפואיים מתקדמים מאוד. אז אם מערכת הבריאות הציבורית היא כל כך טובה, למה צריך את ביטוח בריאות פרטי? במצבי קטסטרופה הזמינות לא תמיד נמצאת וגם הפיתרון. 

ביטוח בריאות פרטי נותן לכם מענה במספר מצבים בהם המערת הציבורית בישראל קצת לוקה בחסר וכל זאת מתחיל בזמני המתנה להתייעצויות ובדיקות. לא פעם נשמע בתקשורת שהמערכת הציבורית קורסת עקב העומס הרב ואזרחים נאלצים להמתין חודשים לקבלת טיפול רלוונטי, בדיוק כאן נכנסת פוליסת ביטוח הבריאות הפרטית. 

ביטוח בריאות פרטי מעניק לכם מגוון פתרונות רפואיים הכוללים קיצור המתנה לניתוחים, בדיקות והתייעצויות עם רופאים מומחים במגוון תחומי בריאות, פוליסת ביטוח בריאות פרטית מעניקה לכם פתרונות במצבי קטסטרופה שלמערכת הרפואה הציבורית אין את היכולת כגון: תרופות שלא בסל התורפות, השתלות וניתוחים בחו"ל. מצבי קטסטרופה לא מכוסים על די המערכת הציבורית וקופות החולים ומי שנקלע למצב זה הוא בבעיה רצינית.

שוק ביטוח הבריאות בישראל הוא מאוד תחרותי, חברות הביטוח מפרסמות ללא סוף בכל אמצעי התקשרות את חשיבות ההצטרפות לביטוח בריאות פרטי, אך איך תדעו לאיזו חברת ביטוח הכי כדאי לכם לרכשו ביטוח בריאות פרטי? הכנו לכם כמה דגשים לבחירת ביטוח פרטי בצורה נכונה.

ניסיון - חברות הביטוח השונות מציעות לנו מערכת תומכת בשעת צרה. אך לא כל חברת הביטוח יש לה את הניסיון הדרוש להמתודד עם הסיטואציה בצורה מושלמת. חשוב לבחור חברת ביטוח הממוקדת בתחום הביטוח הבריאות הפרטי.

השרות - חברות הביטוח מתגאות במחלקות שרות גדולות וזמינות, אך בעלום הטכנולוגי של היום מרבית הדרות ניתן לקבל באפליקציה בנייד ולא צריך להמתין על קו הטלפון ולחכות שבועות לקבלת הכספים. בדקו איו חברה נותנת את השרות הכי טוב גם בדיגיטל.

מחיר- הרבה נאמר על "הזול עולה ביוקר", אל תתפטו למחיר זול! עולם ביטוח הבריאות הוא מורכב ומבלבל. לעיתים אתם חושבים שקבילתם הצעה זולה אך לאחר בדיקה ניתן ישירות להבחין כי ההצעה לא זולה אלא ביטוח הבירואת שלכם חסר כיסויים חשובים שלא ידעתם.

סוכן ביטוח אישי - לא תאמינו כמה סוכן ביטוח אישי הוא פקטור חשוב בעת תביעת ביטוח. רבות דובר על הצורך בסוכן ביטוח, בתחום ביטוח הבריאות אין להקל ראש ולרכשו אך ורק דרך סוכן ביטוח מקצועי עם ניסיון עשיר בניהול תביעות. כמו כן, תתפלאו לגלות כי רכישת ביטוח בריאות פרטית דרך סוכן לרוב זולה יותר מאשר רכישה ביטוח בריאות דרך חברת ביטוח ללא סוכן.

לסיכום, חשוב מאוד לבטח את המשפחה בביטוח בריאות פרטי למצבי קטסטרופה ולמי שלא מעוניין להמתין בתור שבועות ארוכים או חודשים. חשוב לבדוק את הכיסוי הביטוחי עם מומחה בתחום ביטוח הבריאות בעל רישיון מטעם משרד האוצר. 

547 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ronziv