לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנכל גוגל נשאל אודות סרטון קשה לצפייה אשר מסתובב ברשת האפלה

פורסם בתאריך 21/05/2020      /      נכתב ע"י קונספירציה

מנכ"ל גוגל נשאל אודות סרטון קשה לצפייה אשר מסתובב ברשת האפלה, קצת היסטוריה לפני ההיסטריה, בשנת 2018 הרשת נחשפה לתיאוריית קונספירציה שנקראת פיצה גייט, בקצרה ויקיליקס חשפו אלפי אימיילים של חברי ממשל בארה"ב ובעולם כולו, בחלק מתוכן המיילים נראה כי בכירים במערכת כגון ברק אובמה הילרי קלינטון ועוד… מדברים בקודים על השכרת פיצות לשעה ומברכים על נקנקיות שהתארחו אצלהם לטווחי זמן של שעתיים שלוש.

מעולם לא שמענו על אדם שמשכיר פיצה ומפה עולה החשד כי לא מדובר בפיצות אלא בשמות קוד לילדים או ילדות קטנות בשפת הפדופילים. עוד עולה מהתיאוריה כי הרשת האפלה נחשפה לסרטון סנאפ קשה מאוד לצפייה, בו נראת לכאורה הילרי קלינטון והומא עבדין, חותכות את פנייה של ילדה קטנה ולובשות אותה על פניהן וצוחקות ומפחידות את הילדה בעודה היא חייה וצורחת מהאימה שמוטלת עליה.

חשוב לציין: אתר קונספירציה לא צפה בסרטון ואינו מעוניין לצפות בו. צפייה בסרטוני סנאפ אינם חוקיים ונחשבים לעבירה על החוק. בנוסף לאחר שמספר שוטרים מנוסים נחשפו לסרטון העידו כי הוא קשה מאוד לצפייה. וחלקם אפילו נאלצו לעצור אותו באמצע.

קונספירציה - שיש ספק אין ספק
מטילים ספק בכל מה שאתה מכיר
קונספירציה הוא בלוג אינפורמטיבי בלבד, המרכז את כל מיטב הקונספירציות וההסברים ברחבי הרשת כדי לחשוף את האמת מאחורי כל השאלות הגדולות.
לצפייה בסרטון ולמקור הידיעה: https://bit.ly/2z5D9ih
חדשות נוספות בהמשך...
כותב קונספירציות

18 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת קונספירציה
ביבי נתניהו וקציני צבא בישראל משתייכים לאילומנטי ביבי נתניהו וקציני צבא וכל המערכת הבכירה בישראל חברה בכת האילומנטי חשיפה של העיתונאי טאקסה מארס הטוען כי במגזין בשם \"בתוך ישראל\" שיצא באוגוסט בשנת 1996 זהו מידע ישראלי.
פורסם בקטגוריית חדשות, לפני 2 שבועות 3 ימים