לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה

פורסם בתאריך 01/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה

מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף. בעוד אשר בעבר ניתן היה למצוא מזרונים שאינם אורטופדיים, כיום כל מזרון שנקנה חדש הוא אורטופדי ולכן שאלת האורטופדיה במזרון כבר לא רלוונטית. הרבה יותר רלוונטי – סוג המזרון, חלומר ה ייצור של הבד שלו והאם הוא מבוסס על קפיצים או פולימרים.

ממה עשוי המזרון?

מזרון יכול להיות עשוי מלטקס, חומר המופק מעצי גומי שונים, או מויסקו, שהוא חומר ייחודי אשר נוסה בנאס"א, סוכנות החלל האמריקנית. כך או כך, אין להחליט על דעת עצמכם על פי חומר המזרון אלא לנסות את 2 סוגי התכולות בחנות, ולחזור על המדידה עם מספר דגמים שונים: מזרון ויסקו-ג'ל למעוטי משקל לעומת מזרון ויסקו ג'ל שנועד למי ששוקל הרבה, מזרון לטקס עם קפיצים לעומת מזרון לטקס ללא קפיצים וכד'. כמובן שאם אתם זוג, מאד כדאי יהיה לכם לרכוש מזרון לטקס עם קפיצים, משום שאז צד ימין של המיטה אינו חש בנעשה בצד שמאל שלה ולהיפך, וכך – תוכלו לנוע בשנתכם או לפני שנרדמים והבן זוג השני כלל לא ירגיש זאת.

ממה עשוי בד המזרון?

בד המזרון יכול להיות מוכלב: עשוי תפרים שנרקמים באופן עדין באמצע חלל המזרון. כמו כן, הבד יכול להיות ללא תפרים גלויים. הבד יכול להיות דוחה קרדית אבק או ללא תכונה זו. כך או כך, בדים למזרונים צריכים להיות חסיני אש וכמובן – עמידים וחזקים מפני בלאי קרעים.

כיצד מאפיינים את רמת הקושחה של המזרון?

בדרך כלל, אם נהניתם מהמזרון הקודם, רצוי פשוט לחתור למציאת רמת הקושחה המקבילה, אבל להיות פתוחים גם למזרונים שמרגישים מעט שונה. כמובן שאם יש לכם ספק בדבר הנוחות שזה ייסב – אין לחתור לקניית מזרון שכזה. כך או כך, בדרך כלל אנשים ששכבו על מזרון קשיח ירצו לעשות זאת גם במזרון החדש, ולהיפך.

מה צריך לוודא שאין במזרון?

אי התאמה למשקל, אפקט ערסל בו המזרון שוקע כששוכבים עליו, תפרי בד גסים המורגשים בשינה וכד'. חשוב מאד לוודא שהמזרון חף מטעויות אלה ומספק לכם את מלוא הנוחות במהלך שנתכם.

רוצים לרכוש מזרנים ללא דאגה? רוצים שמומחים ימליצו לכם על הטוב ביותר? היכנסו ושאלו את החברות המובילות של פורטל הרהיטים המוביל בישראל.

2408 צפיות
10 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 3 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
עורך דין נזיקין מקצועי – טיפים לתובע סבור שמי שמולך ביצע נגדך עבירת נזיקין? מעוניין לתבוע אותו? עורך דין נזיקין מקצועי ממליץ על צעדים בטוחים לביצוע בטרם התביעה
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 7 שנים 6 חודשים